[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Білецьківка

з.п. Білецьківка  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6890 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 06:09 06:10 2020-12-132021-12-11
6953 щоденно Світловодськ – Бурти 09:07 09:08 2020-12-132021-12-11
6663 щоденно Кременчук-пас – Знам'янка Пас 09:17 09:18 2020-12-132021-12-11
6954 щоденно Бурти – Недогарки (27 км) 09:57 09:58 2020-12-132021-12-11
6955 щоденно Недогарки (27 км) – Бурти 13:59 14:00 2021-06-212021-12-11
6664 щоденно Знам'янка Пас – Кременчук-пас 15:06 15:07 2020-12-132021-12-11
6956 щоденно Бурти – Світловодськ 15:11 15:12 2021-06-212021-12-11
6895 щоденно Кременчук-пас – Павлиш 17:17 17:18 2020-12-132021-12-11
6896 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 18:41 18:42 2020-12-132021-12-11
6899 щоденно Передгірковий парк – Павлиш 21:26 21:27 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ