[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Бурти » Бурти

ст. Бурти  Бурти / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6890 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 06:03 06:04 2020-12-132021-12-11
6953 щоденно Світловодськ – Бурти 09:15 2020-12-132021-12-11
6663 щоденно Кременчук-пас – Знам'янка Пас 09:24 09:25 2020-12-132021-12-11
6954 щоденно Бурти – Недогарки (27 км) 09:50 2020-12-132021-12-11
6955 щоденно Недогарки (27 км) – Бурти 14:05 2021-06-212021-12-11
6664 щоденно Знам'янка Пас – Кременчук-пас 14:58 15:00 2020-12-132021-12-11
6956 щоденно Бурти – Світловодськ 15:05 2021-06-212021-12-11
6895 щоденно Кременчук-пас – Павлиш 17:23 17:24 2020-12-132021-12-11
6896 щоденно Павлиш – Передгірковий парк 18:35 18:36 2020-12-132021-12-11
6899 щоденно Передгірковий парк – Павлиш 21:33 21:44 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ