[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Пост 6 км

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. В добу 22, 23, 24 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6072 Скотувата - Лозова: Дружкiвка 10.24 (граф), Краматорськ 10.50-10.51 (+7), Шпичкине 11.01- 11.02 (+7), Слов'янськ 11.17 (+7) -12.00 (граф).
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-24 / Потяг: #6072
ст. Пост 6 км  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6018 щоденно Фенольна – Лиман 04:56 04:57 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 06:01 06:02 2020-12-132021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 07:42 07:43 2020-10-252021-12-12
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 09:48 09:49 2021-03-282021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 10:56 10:57 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 14:42 14:43 2020-10-252021-12-12
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 14:45 14:46 2020-12-132021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 17:05 17:06 2020-10-252021-12-12
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 17:28 17:29 2020-12-132021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 18:56 18:57 2021-06-012021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 20:23 20:24 2021-06-032021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 22:26 22:27 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ