[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kup'yans'k » Kup'yans'k-Vuzlovyy

  1. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  2. 06.10 №6559 слідує зміненим маршрутом Харків-Пас.- РЗД 6 км -Основа 14.45-14.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6559
  3. З 31.10 змінюється розклад руху е/п №6487 Куп'янськ-вузл-Святогірськ
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6487
Stations in direct Ukraine
Alphabetical index of stations and platforms

123478BCDEGIJKLMNOPRSTUVZ
st. Kup'yans'k-Vuzlovyy  Kup'yans'k / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6482 daily Svyatogirs'k – Kup'yans'k-Vuzlovyy 06:28 2020-12-132021-12-11
6625 daily Topoli – Kup'yans'k-Vuzlovyy 06:29 2020-12-132021-12-11
6341/6342 daily Grakove – Kup'yans'k-Pivdennyy 06:38 07:20 2020-12-132021-12-11
6330 1 daily Svatove – Kup'yans'k-Vuzlovyy 06:43 2021-07-252021-12-11
6551 daily Vovchans'k – Kup'yans'k-Vuzlovyy 06:55 2020-12-132021-12-11
6560 daily Kup'yans'k-Pivdennyy – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:05 07:08 2021-04-142021-12-11
6562 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Vovchans'k 08:12 2020-12-132021-12-11
6343/6344 daily Kup'yans'k-Pivdennyy – Grakove 08:25 08:30 2020-12-132021-12-11
6628 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Topoli 08:35 2020-12-132021-12-11
6481 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Svyatogirs'k 08:40 2020-12-132021-12-11
6329 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Popasna 10:04 2021-08-222021-12-11
6345 daily Grakove – Kup'yans'k-Vuzlovyy 12:49 2020-12-132021-12-11
6858 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Vovchans'k 13:30 2021-02-012021-12-11
6442 daily Popasna – Kup'yans'k-Vuzlovyy 14:39 2021-08-222021-12-11
6563 daily Vovchans'k – Kup'yans'k-Vuzlovyy 15:35 2020-12-132021-12-11
6554 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 15:53 2021-10-052021-12-11
6346 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Grakove 16:01 2020-12-132021-12-11
6559 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Kup'yans'k-Vuzlovyy 17:00 2021-04-142021-12-11
6632 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Topoli 17:11 2020-12-132021-12-11
6856 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Monachynivka 17:18 2020-12-132021-12-11
6337 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Svatove 17:37 2021-07-242021-12-11
6486 daily Svyatogirs'k – Kup'yans'k-Vuzlovyy 19:03 2020-12-132021-12-11
6347/6348 daily Grakove – Kup'yans'k-Pivdennyy 19:05 19:23 2020-12-132021-12-11
6631 daily Topoli – Kup'yans'k-Vuzlovyy 19:27 2020-12-132021-12-11
6857 daily Monachynivka – Kup'yans'k-Vuzlovyy 19:37 2020-12-132021-12-11
6556 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Vovchans'k 20:29 2020-12-132021-12-11
6349/6350 daily Kup'yans'k-Pivdennyy – Grakove 20:31 20:40 2020-12-132021-12-11
6634 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Topoli 20:35 2020-12-132021-12-11
6859 daily Vovchans'k – Kup'yans'k-Vuzlovyy 20:43 2021-02-012021-12-11
6487 1 daily Kup'yans'k-Vuzlovyy – Svyatogirs'k 20:45 2020-12-132021-12-11
6553/6554 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Kup'yans'k-Pivdennyy 22:29 22:34 2021-10-052021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ