[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Гаврилівка

  1. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  2. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  3. З 12 червня 2021 до 18 червня 2021 змінюється графік руху п/п № 6257 Лозова — Слов'янськ. Лозова 12.25, Пост 4 км 12.32 , Близнюки 12.45-12.46 , Дубове 13.01-13.02, Гаврилiвка 13.15-13.16 , Язикове 13.31-13.32, Барвiнкове 13.43-13.44, Гусарiвка 13.55-13.56, Бантишеве 14.10 -14.29, Шидловська 14.44-14.45 , Слов'янськ 15.04 .
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-18 / Потяг: #6257
  4. З 10 по 18 червня 2021 р. зміна розкладу руху: відправлення зі ст.Гусарівка о18.05, прибуття на ст. Гаврилівка о 18.43.
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6016
  5. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6072 «Скотувата - Лозова» Барвiнкове 13.01 (граф) - 13.02 Язикове 13.17-13.18 (+5) - Гаврилiвка 13.32-13.33 (+5) - Дубове 13.48-13.49 (+5) - Близнюки 14.07-14.08 (+5) - Пост 4 км 14.23 (+5) - Лозова 14.33 (+5)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6072
  6. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п Поїзд N 6231/6232 «Святогiрськ - Близнюки» Гусарiвка 09.03-09.04 (граф) - Барвiнкове 09.20-09.21 (+5) - Язикове 09.35-09.36 (+10) - Гаврилiвка 09.50-09.51 (+10) - Дубове 10.06-10.07 (+10) - Близнюки 10.25 (+10)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6231/6232
  7. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6233/6234 «Близнюки - Лиман» Близнюки 10.40 (+10) - Дубове 10.56-10.57 (+10) - Гаврилiвка 11.10- 11.11 (+10) Язикове 11.26-11.28 (+10) - Барвiнкове 11.39 (+10) -11.51 (+21) - Гусарiвка 12.02 (+21)-12.03 (+6) - Бантишеве 12.17- 12.18 (+6) - Шидловська 12.33-12.34 (+6) - Слов'янськ 12.53 (+6) -13.50 (граф)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6233/6234
  8. В добу 16, 17 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6231/6232 «Святогiрськ - Близнюки» Гусарiвка 09.04 (граф) - Барвiнкове 09.20-09.21 (+5) - Язикове 09.30- 09.31 (+5) - Гаврилiвка 09.45-09.46 (+5) - Дубове 10.01-10.02 (+5) - Близнюки 10.20 (+5)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-17 / Потяг: #6231/6232
  9. В добу 16, 17 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6233/6234 «Близнюки - Лиман» Близнюки 10.35 (+5) - Дубове 10.51-10.52 (+5) - Гаврилiвка 11.05- 11.06 (+5) - Язикове 11.21-11.23 (+5) - Барвiнкове 11.34-11.35 (+5) - Гусарiвка 11.46 (+5) -11.57 (граф).
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-17 / Потяг: #6233/6234
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

18АБВГДЄЗіКЛМНПРСТФХШЯ
ст. Гаврилівка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 04:01 04:02 2021-06-092021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 07:27 07:28 2021-03-282021-12-11
6231/6232 2 щоденно Святогірськ – Близнюки 09:40 09:41 2021-03-282021-12-11
6233/6234 2 щоденно Близнюки – Лиман 11:00 11:01 2021-06-092021-12-11
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 13:27 13:28 2021-03-282021-12-11
6257 2 щоденно Лозова – Слов'янськ 14:03 14:04 2021-04-252021-12-11
6016 1 щоденно Фенольна – Гаврилівка 18:33 2020-10-252021-12-12
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 18:53 2021-06-012021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 21:06 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 21:55 21:56 2021-04-292021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 22:29 22:30 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ