[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Форпостна

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  4. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  5. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
  6. В добу 22, 23 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6236 Костянтинівка-Ізюм: Слов'янськ 09.30 (граф) -11.22 (+2), Iм.Кожушко 11.27-11.28 (+2), Слов`янський кур 11.37-11.38 (+2), Придонецька 11.44-11.45 (+2), Брусин 11.54-11.55 (+2), Лиман 12.05 (+1)-12.30 (граф).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-23 / Потяг: #6236
ст. Форпостна  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6218 щоденно Лиман – Святогірськ 05:32 05:33 2020-10-252021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 06:34 06:35 2021-03-282021-12-11
7088 2 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 07:30 07:31 2021-06-032021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 09:17 09:18 2020-12-132021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 11:26 11:27 2020-12-132021-12-11
6236 1 щоденно Костянтинівка – Ізюм 12:52 12:53 2021-05-012021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 17:04 17:05 2021-06-032021-12-11
6226 щоденно Лиман – Святогірськ 17:42 17:43 2020-10-252021-12-11
7087 2 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 18:41 18:42 2021-06-032021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 19:07 19:08 2021-06-012021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 20:42 20:43 2020-10-252021-12-12
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ