[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Барвінкове

  1. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  2. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  3. 22, 23, 24 червня 2021 пропустити зміненим розкладом приміський поїзд N 6257 Лозова Пас. -Слов'янськ: Барвiнкове 14.32 (граф) - Гусарiвка 14.48-14.49 (+5) - Бантишеве 15.03-15.04 (+5) - Шидловська 15.19-15.20 (+5) - Слов'янськ 15.39 (+5).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-24 / Потяг: #6257
  4. В добу 22, 23 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6072 Скотувата - Лозова: Дружкiвка 10.24 (граф), Краматорськ 10.50-10.51 (+7), Шпичкине 11.01- 11.02 (+7), Слов'янськ 11.17 (+7) -12.00 (граф).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-23 / Потяг: #6072
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

18АБВГДЄЗіКЛМНПСТФХШЯ
ст. Барвінкове  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 04:27 04:28 2021-06-092021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 07:04 07:05 2021-03-282021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 09:15 09:16 2021-03-282021-12-11
6233/6234 щоденно Близнюки – Лиман 11:29 11:30 2021-06-092021-12-11
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 13:01 13:02 2021-03-282021-12-11
6257 2 щоденно Лозова – Слов'янськ 14:31 14:32 2021-04-252021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 18:07 18:08 2020-10-252021-12-12
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 19:20 19:21 2021-06-012021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 22:02 22:03 2021-06-012021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 22:16 22:17 2021-04-292021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ