[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Снітинка

з.п. Снітинка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:06 04:06 2021-09-012022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:18 05:19 2021-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:49 05:51 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 05:56 05:57 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:17 06:18 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:56 06:57 2021-03-282022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:15 07:16 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 07:25 07:26 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:52 07:53 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 08:19 08:19 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 08:35 08:36 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:38 09:39 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 10:06 10:07 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:51 10:52 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 10:52 10:53 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 12:38 12:39 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:42 13:43 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:07 14:08 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 15:21 15:22 2021-12-122022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 16:36 16:36 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:40 16:41 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:59 17:00 2020-06-232022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:01 17:02 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:01 17:03 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:42 17:43 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 18:37 18:38 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 19:02 19:03 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:02 19:03 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 19:39 19:40 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 20:06 20:07 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:16 20:17 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 20:26 20:27 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:49 21:50 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:45 22:46 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:45 23:46 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ