[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Лиман » Лиман

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  5. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  6. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
ст. Лиман  Лиман / Донецька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6221 щоденно Лиман – Курдюмівка 05:05 2020-10-252021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:10 2020-10-252021-12-12
6218 щоденно Лиман – Святогірськ 05:10 2020-10-252021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 06:59 07:11 2021-03-282021-12-11
6228 щоденно Курдюмівка – Лиман 07:05 2020-10-252021-12-11
7088 2 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 07:15 07:17 2021-06-032021-12-11
6018 щоденно Фенольна – Лиман 07:33 2021-03-282021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 08:30 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 08:51 08:55 2020-12-132021-12-11
6223 щоденно Лиман – Курдюмівка 09:00 2020-12-132021-12-11
6222 щоденно Курдюмівка – Лиман 11:30 2020-12-132021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 11:50 12:00 2020-12-132021-12-11
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 12:04 12:30 2021-05-012021-12-11
6233/6234 щоденно Близнюки – Лиман 14:34 2021-06-092021-12-11
6075 щоденно Лиман – Курдюмівка 14:50 2021-06-092021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:00 2020-12-132021-12-11
6224 щоденно Курдюмівка – Лиман 15:45 2020-12-132021-12-11
6226 щоденно Лиман – Святогірськ 17:20 2020-10-252021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 17:27 17:40 2021-06-032021-12-11
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 17:42 18:00 2021-06-092021-12-11
7087 2 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 18:57 18:59 2021-06-032021-12-11
6076 щоденно Курдюмівка – Лиман 19:05 2021-03-282021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 19:30 20:10 2021-06-012021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 19:31 20:20 2020-10-252021-12-12
6227 щоденно Лиман – Бахмут 20:25 2020-11-052021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 21:39 2021-06-012021-12-11
6240 щоденно Курдюмівка – Лиман 22:13 2020-10-252021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ