[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Брусин

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п Поїзд N 6231/6232 «Святогiрськ - Близнюки» Гусарiвка 09.03-09.04 (граф) - Барвiнкове 09.20-09.21 (+5) - Язикове 09.35-09.36 (+10) - Гаврилiвка 09.50-09.51 (+10) - Дубове 10.06-10.07 (+10) - Близнюки 10.25 (+10)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6231/6232
  5. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6233/6234 «Близнюки - Лиман» Близнюки 10.40 (+10) - Дубове 10.56-10.57 (+10) - Гаврилiвка 11.10- 11.11 (+10) Язикове 11.26-11.28 (+10) - Барвiнкове 11.39 (+10) -11.51 (+21) - Гусарiвка 12.02 (+21)-12.03 (+6) - Бантишеве 12.17- 12.18 (+6) - Шидловська 12.33-12.34 (+6) - Слов'янськ 12.53 (+6) -13.50 (граф)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6233/6234
ст. Брусин  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:20 05:21 2020-10-252021-12-12
6018 щоденно Фенольна – Лиман 07:20 07:21 2021-03-282021-12-11
6231/6232 1 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:21 07:22 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 08:38 08:39 2020-12-132021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 08:40 08:41 2020-12-132021-12-11
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 11:52 11:53 2021-05-012021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 12:10 12:11 2020-12-132021-12-11
6233/6234 1 щоденно Близнюки – Лиман 14:22 14:23 2021-06-092021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:10 15:11 2020-12-132021-12-11
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 17:30 17:31 2021-06-092021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 17:50 17:51 2021-06-032021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 19:18 19:19 2020-10-252021-12-12
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 20:19 20:20 2021-06-012021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 21:27 21:28 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ