[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » 10 км

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
з.п. 10 км  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:24 05:25 2020-10-252021-12-12
6018 щоденно Фенольна – Лиман 07:15 07:16 2021-03-282021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:25 07:26 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 08:33 08:34 2020-12-132021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 08:44 08:45 2020-12-132021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 12:14 12:15 2020-12-132021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:14 15:15 2020-12-132021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 17:54 17:55 2021-06-032021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 19:13 19:14 2020-10-252021-12-12
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 21:23 21:23 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ