[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Придонецька

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
ст. Придонецька  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:31 05:32 2020-10-252021-12-12
6018 щоденно Фенольна – Лиман 07:08 07:09 2021-03-282021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:32 07:33 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 08:51 08:52 2020-12-132021-12-11
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 11:42 11:43 2021-05-012021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 12:22 12:23 2020-12-132021-12-11
6233/6234 щоденно Близнюки – Лиман 14:12 14:13 2021-06-092021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:21 15:22 2020-12-132021-12-11
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 17:20 17:21 2021-06-092021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 18:02 18:03 2021-06-032021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 19:06 19:07 2020-10-252021-12-12
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 20:29 20:30 2021-06-012021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 21:17 21:18 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ