[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Слов'янськ » ім. Кожушко О.М.

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  5. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  6. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
  7. В добу 22, 23, 24 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6236 Костянтинівка-Ізюм: Слов'янськ 09.30 (граф) -11.22 (+2), Iм.Кожушко 11.27-11.28 (+2), Слов`янський кур 11.37-11.38 (+2), Придонецька 11.44-11.45 (+2), Брусин 11.54-11.55 (+2), Лиман 12.05 (+1)-12.30 (граф).
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-24 / Потяг: #6236
ст. ім. Кожушко О.М.  Слов'янськ / Донецька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:50 05:51 2020-10-252021-12-12
6018 щоденно Фенольна – Лиман 06:39 06:40 2021-03-282021-12-11
7088 2 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 06:47 06:48 2021-06-032021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:51 07:52 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 09:10 09:11 2020-12-132021-12-11
6236 1 щоденно Костянтинівка – Ізюм 11:25 11:26 2021-05-012021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 12:41 12:42 2020-12-132021-12-11
6233/6234 щоденно Близнюки – Лиман 13:55 13:56 2021-06-092021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:40 15:41 2020-12-132021-12-11
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 17:03 17:04 2021-06-092021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 18:21 18:22 2021-06-032021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 18:46 18:47 2020-10-252021-12-12
7087 2 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 19:21 19:22 2021-06-032021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 20:44 20:45 2021-06-012021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 21:00 21:01 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ