[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Шпичкине

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
ст. Шпичкине  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6018 щоденно Фенольна – Лиман 05:59 06:00 2021-03-282021-12-11
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 05:59 06:00 2021-06-092021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 06:34 06:35 2020-10-252021-12-12
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 07:05 07:06 2020-12-132021-12-11
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 09:14 09:15 2021-05-012021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 09:49 09:50 2020-12-132021-12-11
6072 щоденно Скотувата – Лозова 10:54 10:55 2021-03-282021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 13:40 13:41 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 16:17 16:18 2020-10-252021-12-12
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 16:21 16:22 2020-12-132021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 18:09 18:10 2020-10-252021-12-12
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 19:02 19:03 2021-06-032021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 19:59 20:00 2021-06-012021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 21:19 21:20 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ