[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Дружківка

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
ст. Дружківка  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6018 щоденно Фенольна – Лиман 05:30 05:31 2021-03-282021-12-11
7088 крім вт., ср. Костянтинівка – Харків-Пасажирський 06:19 06:20 2021-06-032021-12-11
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 06:34 06:35 2021-06-092021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 06:36 06:37 2020-12-132021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 07:06 07:07 2020-10-252021-12-12
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 08:44 08:45 2021-05-012021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 10:21 10:22 2020-12-132021-12-11
6072 щоденно Скотувата – Лозова 10:23 10:24 2021-03-282021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 14:09 14:10 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 15:16 15:17 2020-10-252021-12-12
6237 щоденно Лиман – Фенольна 17:35 17:36 2021-07-012021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 17:40 17:41 2020-10-252021-12-12
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 19:33 19:34 2021-06-032021-12-11
7087 крім вт., ср. Харків-Пасажирський – Костянтинівка 19:50 19:51 2021-06-032021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 20:01 20:02 2021-07-012021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 21:51 21:52 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ