[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Кіндратівка

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. З 10 по 18 червня 2021 р. зміна розкладу руху: відправлення зі ст.Гусарівка о18.05, прибуття на ст. Гаврилівка о 18.43.
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6016
  5. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6072 «Скотувата - Лозова» Барвiнкове 13.01 (граф) - 13.02 Язикове 13.17-13.18 (+5) - Гаврилiвка 13.32-13.33 (+5) - Дубове 13.48-13.49 (+5) - Близнюки 14.07-14.08 (+5) - Пост 4 км 14.23 (+5) - Лозова 14.33 (+5)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6072
ст. Кіндратівка  Донецька область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6018 щоденно Фенольна – Лиман 05:21 05:22 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 06:27 06:28 2020-12-132021-12-11
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 06:44 06:45 2021-06-092021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 07:16 07:17 2020-10-252021-12-12
6236 щоденно Костянтинівка – Ізюм 08:34 08:35 2021-05-012021-12-11
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 10:14 10:15 2021-03-282021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 10:31 10:32 2020-12-132021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 14:19 14:20 2020-12-132021-12-11
6016 1 щоденно Фенольна – Гаврилівка 15:07 15:08 2020-10-252021-12-12
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 17:03 17:04 2020-12-132021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 17:31 17:32 2020-10-252021-12-12
6244 щоденно Фенольна – Лозова 19:22 19:23 2021-06-012021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 19:43 19:44 2021-06-032021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 22:02 22:03 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ