[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Торецьк » Фенольна

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
ст. Фенольна  Торецьк / Донецька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6018 щоденно Фенольна – Лиман 04:25 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 05:30 2020-12-132021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 08:12 08:14 2020-10-252021-12-12
6072 щоденно Скотувата – Лозова 09:10 09:17 2021-03-282021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 11:25 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 14:11 2020-10-252021-12-12
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 15:14 15:25 2020-12-132021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 16:24 16:34 2020-10-252021-12-12
6237 щоденно Лиман – Фенольна 18:40 2021-07-012021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 18:55 2021-07-012021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 20:53 2021-06-032021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 22:57 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ