[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Вишняки

з.п. Вишняки  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:14 04:14 2021-09-012022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:26 05:27 2021-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:58 05:58 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:03 06:04 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:26 06:27 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:49 06:50 2021-03-282022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:24 07:25 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 07:33 07:34 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:01 08:02 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 08:11 08:11 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 08:27 08:28 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:30 09:31 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:59 10:00 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:43 10:44 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:01 11:02 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 12:46 12:46 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:35 13:36 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:14 14:15 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 15:14 15:15 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:33 16:34 2021-12-122022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 16:44 16:44 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:52 16:52 2020-06-232022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:09 17:10 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:10 17:10 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:50 17:51 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 18:30 18:31 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:54 18:55 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:10 19:11 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 19:28 19:29 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:59 19:59 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:09 20:09 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 20:34 20:35 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:42 21:42 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:38 22:39 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:37 23:38 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ