[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Півні

з.п. Півні  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:16 04:17 2021-09-012022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:29 05:30 2021-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:00 06:01 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:06 06:07 2021-03-282022-03-26
7030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:19 06:20 2021-12-122022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:29 06:30 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:45 06:46 2021-03-282022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:27 07:28 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 07:36 07:37 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:04 08:05 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 08:07 08:08 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 08:24 08:25 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:27 09:28 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:56 09:57 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:39 10:40 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:04 11:05 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 12:49 12:50 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:32 13:33 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:17 14:18 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 15:11 15:12 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:30 16:31 2021-12-122022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 16:47 16:48 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:48 16:49 2020-06-232022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:12 17:13 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:13 17:14 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:53 17:54 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 18:27 18:28 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:51 18:52 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:13 19:14 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 19:24 19:25 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:56 19:56 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:05 20:06 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 20:38 20:39 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:39 21:39 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:35 22:35 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:34 23:35 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ