[На початок]

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kirovograd Oblast » Aliivka

    1. Поїзд №6663 3 серпня 2021 року відмінити
      Дісно з: 2021-07-13 до: 2021-08-03 / Потяг: #6663
    2. Поїзд №6664 3 серпня 2021 року відмінити
      Дісно з: 2021-07-13 до: 2021-08-03 / Потяг: #6664
    pl. Aliivka  Kirovograd Oblast / Ukraine Active dates
    Period.Routeinc.dep.FromTo
    6330 daily Znam'yanka pass. – Oleksandriya 04:21 04:22 2021-07-012021-12-11
    6331 daily Oleksandriya – Pomichna 05:16 05:17 2021-07-012021-12-11
    6002 daily Znam'yanka pass. – P'yatyhatky-Pas. 08:10 08:11 2020-12-132021-12-11
    6663 1 daily Kremenchuk-pas – Znam'yanka pass. 10:36 10:37 2020-12-132021-12-11
    6664 1 daily Znam'yanka pass. – Kremenchuk-pas 13:42 13:43 2020-12-132021-12-11
    6001 daily P'yatyhatky-Pas. – Znam'yanka pass. 15:59 16:00 2020-12-132021-12-11
    6334 daily Pomichna – Oleksandriya 19:50 19:51 2021-07-012021-12-11
    6329 daily Oleksandriya – Znam'yanka pass. 20:57 20:58 2021-07-012021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ