[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Кіровоградська область » Аліївка

    Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
    Алфавітний показчик станцій та платформ

    23АБВЖЗКЛМНОПСТЧШЩЯ
    з.п. Аліївка  Кіровоградська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6330 щоденно Знам'янка Пас – Олександрія 04:21 04:22 2021-07-012021-12-11
    6331 щоденно Олександрія – Помічна 05:16 05:17 2021-07-012021-12-11
    6002 щоденно Знам'янка Пас – П'ятихатки-Пас. 08:10 08:11 2020-12-132021-12-11
    6663 щоденно Кременчук-пас – Знам'янка Пас 10:36 10:37 2020-12-132021-12-11
    6664 щоденно Знам'янка Пас – Кременчук-пас 13:42 13:43 2020-12-132021-12-11
    6001 щоденно П'ятихатки-Пас. – Знам'янка Пас 15:59 16:00 2021-09-102021-12-11
    6334 щоденно Помічна – Олександрія 19:50 19:51 2021-07-012021-12-11
    6329 щоденно Олександрія – Знам'янка Пас 20:57 20:58 2021-07-012021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ