[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Черкаська область » Сміла

  1. В добу 09,10,11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6003
  2. В добу 09,10,11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці Черкаси - ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6301 #6302
  3. В добу 09,10,11,13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6355/6356
  4. В добу 09.10.11.13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці Черкаси - ім.Т.Г. Шевченка
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6063
  5. В добу 09.10.11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6070
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

128БВГДЗіІКЛМНОПрРСТУХЦЧШЯ
ст. Сміла  Черкаська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6004 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 05:27 05:28 2020-12-132021-12-11
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 06:27 06:28 2021-03-292021-12-11
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 06:55 07:04 2020-12-132021-12-11
6061 крім пн., сб., нд. Драбове-Барятинське – ім. Т.Г. Шевченка 06:55 07:04 2020-12-132021-12-11
6355/6356 щоденно Черкаси – Умань 07:35 07:43 2021-03-282021-12-11
6302 1 щоденно Христинівка – Черкаси 10:58 10:59 2021-03-282021-12-11
6063 1 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 15:12 15:17 2020-12-132021-12-11
6070 1 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 16:17 16:18 2021-04-032021-12-11
6301 1 щоденно Черкаси – Христинівка 18:00 18:04 2021-03-282021-12-11
6355/6356 1 щоденно Умань – Черкаси 19:09 19:10 2021-03-282021-12-11
6003 1 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 21:17 21:21 2021-07-162021-12-11
6074 по пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 21:18 21:19 2021-03-282021-12-11
6074 крім пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Драбове-Барятинське 21:18 21:19 2021-03-282021-12-11
6069 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 23:37 23:38 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ