[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Черкаська область » Сміла » ім. Т.Г. Шевченка

  1. В добу 16,17,19,20,21,22,23 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-23 / Потяг: #6074 #6074
  2. в добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6004 #6003
  3. в добу 17.18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6302 #6301
  4. в добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється на дільниці Черкаси - ім.Т.Г.Шевченка - Черкаси в обох напрямках
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6355/6356 #6355/6356
  5. В добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6069 #6063 #6061 #6061
  6. в добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #7008 #7006 #7004
  7. в добу 17,18,20,21,22,23,24 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #7007 #7005 #7003
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

128АБВГДЄЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. ім. Т.Г. Шевченка  Сміла / Черкаська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6502 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Знам'янка Пас 04:36 2021-04-242021-12-11
6004 1 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 05:18 2020-12-132021-12-11
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 06:14 2021-03-292021-12-11
6402 щоденно Помічна – ім. Т.Г. Шевченка 07:10 2021-04-282021-12-11
6061 1 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 07:18 2020-12-132021-12-11
6061 1 крім пн., сб., нд. Драбове-Барятинське – ім. Т.Г. Шевченка 07:18 2020-12-132021-12-11
7004 1 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 07:28 2021-07-162021-12-11
6501 щоденно Знам'янка Пас – Цвіткове 07:30 08:42 2021-04-242021-12-11
6504 щоденно Цвіткове – Знам'янка Пас 07:42 08:39 2021-09-212021-12-11
6355/6356 1 щоденно Черкаси – Умань 07:52 08:05 2021-03-282021-12-11
6403 крім вт. ім. Т.Г. Шевченка – Помічна 08:30 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 09:21 2021-07-162021-12-11
7006 1 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 10:12 2021-07-162021-12-11
6302 1 щоденно Христинівка – Черкаси 10:43 10:50 2021-03-282021-12-11
6503 щоденно Знам'янка Пас – Цвіткове 11:22 13:33 2021-06-082021-12-11
6642 щоденно Миронівка – ім. Т.Г. Шевченка 11:23 2021-09-082021-12-11
6506 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Знам'янка Пас 11:40 2021-04-242021-12-11
7005 1 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 13:28 2021-07-162021-12-11
7008 1 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 15:05 2021-07-162021-12-11
6063 1 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 15:30 2020-12-132021-12-11
6505 щоденно Знам'янка Пас – ім. Т.Г. Шевченка 15:35 2021-06-082021-12-11
6404 крім вт. Помічна – ім. Т.Г. Шевченка 15:37 2021-03-282021-12-11
6508 щоденно Цвіткове – Знам'янка Пас 15:56 17:15 2021-06-082021-12-11
6070 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 16:08 2021-04-032021-12-11
6643 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Миронівка 17:15 2020-12-132021-12-11
6301 1 щоденно Черкаси – Христинівка 18:12 18:20 2021-03-282021-12-11
6355/6356 1 щоденно Умань – Черкаси 18:47 19:02 2021-03-282021-12-11
7007 1 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 18:55 2021-07-162021-12-11
6507 щоденно Знам'янка Пас – Цвіткове 19:27 21:20 2021-09-112021-12-11
6510 щоденно Цвіткове – Знам'янка Пас 19:30 20:44 2021-09-082021-12-11
7010 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 20:10 2021-08-252021-12-11
6405 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Помічна 20:45 2021-04-272021-12-11
6074 1 по пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 21:05 2021-03-282021-12-11
6074 1 крім пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Драбове-Барятинське 21:05 2021-03-282021-12-11
6003 1 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 21:35 2021-07-162021-12-11
7009 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 22:32 2021-07-162021-12-11
6509 щоденно Знам'янка Пас – ім. Т.Г. Шевченка 22:42 2021-04-232021-12-11
6069 1 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 23:49 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ