[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Мотовилівка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

8АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Мотовилівка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:24 04:25 2021-09-012022-03-26
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:08 05:09 2021-12-122022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:37 05:38 2021-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:08 06:09 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:14 06:27 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:37 06:44 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:39 06:40 2021-03-282022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:35 07:36 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 07:44 07:45 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 08:00 08:01 2020-06-232022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:12 08:13 2021-12-122022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 08:18 08:19 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:10 09:21 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:49 09:50 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:26 10:34 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:12 11:26 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 12:56 12:57 2021-12-122022-03-26
885 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 13:10 13:11 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:24 13:25 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:25 14:26 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:55 15:05 2021-12-122022-03-26
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:08 16:09 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:22 16:23 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:41 16:42 2020-06-232022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 16:54 16:55 2021-12-122022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:20 17:21 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:20 17:21 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:01 18:02 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 18:20 18:21 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:29 18:45 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 19:08 19:17 2021-12-292022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:21 19:22 2021-12-122022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:48 19:49 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:58 19:59 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 20:45 20:46 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:31 21:32 2021-12-122022-03-26
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 22:13 22:14 2020-07-312022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:27 22:28 2021-12-122022-03-26
6034 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 22:52 22:53 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:27 23:28 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ