[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Корчі

з.п. Корчі  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:27 04:28 2021-09-012022-03-26
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:11 05:12 2021-12-122022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:41 05:42 2021-12-122022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:11 06:12 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:30 06:31 2021-03-282022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:34 06:35 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:48 06:49 2021-12-122022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:39 07:40 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 07:48 07:49 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:56 07:57 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 08:13 08:14 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:16 08:17 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:05 09:06 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:45 09:46 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:21 10:22 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:29 11:30 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:01 13:02 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:19 13:20 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:29 14:30 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:49 14:50 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:18 16:19 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:37 16:38 2020-06-232022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 16:59 16:59 2021-12-122022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:24 17:25 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:25 17:25 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:05 18:06 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 18:15 18:16 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:23 18:24 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 19:03 19:04 2021-12-292022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:25 19:26 2021-12-122022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:43 19:44 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:53 19:54 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 20:49 20:50 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:27 21:28 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:24 22:24 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:22 23:23 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ