[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Синельникове » Синельникове-1

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12469АВДЖЗІКЛМНПрРСТУХЧЯ
ст. Синельникове-1  Синельникове / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6583 щоденно Синельникове-1 – Запоріжжя-2 04:35 2021-03-282021-12-11
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 05:05 05:28 2020-04-202021-12-11
6104 щоденно Синельникове-1 – Чаплине 05:07 2020-05-012021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 05:16 2021-04-042021-12-11
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 05:49 2020-12-132021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 08:01 08:30 2020-12-132021-12-11
6586 щоденно Запоріжжя-2 – Синельникове-1 11:04 2021-03-282021-12-11
6585 щоденно Синельникове-1 – Запоріжжя-2 15:15 2020-05-182021-12-19
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 17:27 17:52 2021-04-202021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 17:37 17:39 2021-04-202021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 18:41 2021-04-202021-12-11
6291 щоденно Лозова – Синельникове-1 19:48 2020-12-132021-12-11
6132 щоденно Запоріжжя-1 – Синельникове-1 21:12 2020-12-132021-12-11
6135 щоденно Чаплине – Синельникове-1 21:25 2020-12-132021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 21:43 2020-12-132021-12-11
6582 щоденно Запоріжжя-2 – Синельникове-1 22:20 2021-11-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ