[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Шляхова

з.п. Шляхова  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:45 04:46 2021-09-012022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:57 05:58 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:18 06:19 2021-03-282022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:28 06:29 2021-03-282022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:48 06:49 2021-03-282022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:05 07:06 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:40 07:41 2020-06-232022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:56 07:57 2021-12-122022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:56 07:57 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:04 08:05 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:32 08:33 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:47 08:48 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:29 09:30 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:03 10:04 2021-10-312022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:47 11:48 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 13:03 13:04 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:19 13:20 2021-12-122022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:33 14:34 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:47 14:48 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 16:01 16:02 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:21 16:22 2020-06-232022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:15 17:16 2021-12-122022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:41 17:42 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:42 17:42 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 17:58 17:59 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:07 18:08 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:22 18:23 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:45 18:46 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:27 19:28 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:37 19:37 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:43 19:44 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:06 21:07 2021-12-122022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:11 21:12 2021-12-122022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:07 22:08 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 23:05 23:06 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ