[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських поїздів між СТАНЦІЯМИ \ РЕГІОНАМИ
Відправлення: Прибуття:  
Всі дні На дату

Прямі потяги Сумська область
Україна
Суми
Україна » Сумська область
Час
в
дорозі
Термін дії
ОбігМаршрут прямування приб.Зупинкавідпр.приб.Зупинкавідпр.кмзпо
 6892 щоденно  Віринський завод – Тростянець-Смородине  07:00 59 км 07:02 07:05 Суми-Тов. 07:07 0:03 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6066 1 по сб., нд.  Суми – Пушкарне  08:04 59 км 08:06 08:10 Суми-Тов. 08:12 0:04 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6066 1 крім сб., нд.  Суми – Краснопілля  08:04 59 км 08:06 08:10 Суми-Тов. 08:12 0:04 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6002 1 щоденно  Суми – Тростянець-Смородине  08:15 59 км 08:17 08:20 Суми-Тов. 08:22 0:03 1.8 2020-12-20 2021-12-21 
 6882 1 щоденно  Ворожба – Тростянець-Смородине  10:47 59 км 10:48 10:52 Суми-Тов. 10:53 0:04 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6268 щоденно  Суми – Мерчик  14:14 59 км 14:15 14:17 Суми-Тов. 14:18 0:02 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6006 щоденно  Суми – Кириківка  17:36 59 км 17:37 17:40 Суми-Тов. 17:41 0:03 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6872 щоденно  Суми – Пушкарне  17:51 59 км 17:52 17:55 Суми-Тов. 17:56 0:03 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6520 щоденно  Суми – Баси  19:01 59 км 19:02 19:05 Суми-Тов. 19:06 0:03 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6890 щоденно  Суми – Лебединська  19:28 59 км 19:29 19:32 Суми-Тов. 19:33 0:03 1.8 2020-12-13 2021-12-11 
 6516 щоденно  Ворожба – Тростянець-Смородине  20:29 59 км 20:30 20:35 Суми-Тов. 20:36 0:05 1.8 2021-03-28 2021-12-11 

Маршрути з пересадкою

Не знайдено маршрутів за вказаними параметрами
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ