[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських поїздів між СТАНЦІЯМИ \ РЕГІОНАМИ
Відправлення: Прибуття:  
Всі дні На дату

Прямі потяги Суми
Україна » Сумська область
Баси
Україна » Сумська область » Суми
Час
в
дорозі
Термін дії
ОбігМаршрут прямування приб.Зупинкавідпр.приб.Зупинкавідпр.кмзпо
 6892 щоденно  Віринський завод – Тростянець-Смородине  07:04 Суми-Тов. 07:05 07:16 Баси 07:17 0:11 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6066 крім сб., нд.  Суми – Краснопілля  08:09 Суми-Тов. 08:11 08:22 Баси 08:23 0:11 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6066 по сб., нд.  Суми – Пушкарне  08:10 Суми-Тов. 08:12 08:22 Баси 08:23 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6002 1 щоденно  Суми – Охтирка  08:21 Суми-Тов. 08:23 08:34 Баси 08:36 0:11 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6882 щоденно  Ворожба – Тростянець-Смородине  10:53 Суми-Тов. 10:54 11:04 Баси 11:05 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6268 щоденно  Суми – Мерчик  14:26 Суми-Тов. 14:27 14:37 Баси 14:38 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6006 щоденно  Суми – Кириківка  17:39 Суми-Тов. 17:40 17:50 Баси 17:51 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6872 щоденно  Суми – Пушкарне  17:56 Суми-Тов. 17:57 18:08 Баси 18:10 0:11 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6520 щоденно  Суми – Баси  19:06 Суми-Тов. 19:07 19:18 Баси 0:11 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6890 щоденно  Суми – Лебединська  19:30 Суми-Тов. 19:31 19:41 Баси 19:42 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 
 6516 щоденно  Ворожба – Тростянець-Смородине  20:34 Суми-Тов. 20:35 20:45 Баси 20:46 0:10 4.4 2021-12-12 2022-12-10 

Маршрути з пересадкою

Не знайдено маршрутів за вказаними параметрами
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ