[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (7.19 - 7.20);
      пл.193 км (7.24 - 7.26);
      Пост Амур (7.31);
      Дніпро Гол. (приб. 7.39).

      Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6105
    3. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (6.27 - 6.28);
      пл.193 км (6.31 - 6.33);
      Пост Амур (6.38);
      Дніпро Гол. (приб. 6.46).

      Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6107
    4. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
      пл.193 км (7.06 - 7.08);
      Пост Амур (7.14);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

      Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
    5. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
      17.08.2021
      призначити до ст.Письменна чинним, далі
      зміненим розкладом:
      ст.Письменна (10.41 - 10.42);
      пл.276 км (10.48 - 10.49);
      пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
      пл.283 км (10.56 - 10.58);
      пл.284 км (11.01 - 11.02);
      пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
      ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
      пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
      ст.Чаплине (приб. 11.37).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
    6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
      Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
      пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
      ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
      пл.212 км (17.15 - 17.16);
      ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
      пл.219 км (17.25);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
      Пост 239 км (17.55 - 17.56);
      пл.242 км (17.59 - 18.01);
      ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
      пл.251 км 918.11 - 18.12);
      ст.Роздори (18.15 - 18.16);
      пл.262 км (18.22 - 18.23);
      пл.Терса (18.26 - 18.27);
      пл.267 км (18.29 - 18.30);
      пл.269 км (18.33 - 18.34);
      ст.Письменна (18.38 - 18.39);
      пл.276 км (18.42 - 18.43);
      пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
      пл.283 км (18.50 - 18.52);
      пл.284 км (18.54 - 18.55);
      пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
      ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
      пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
      ст.Чаплине (приб. 19.24).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
    7. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
      Пост Амур (16.04);
      пл.193 км (16.08);
      ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
      пл.196 км (16.14 - 16.15);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
      Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
      пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
      ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
      пл.212 км (16.37);
      ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
      пл.219 км (16.48);
      пл.222 км (16.51 - 16.52);
      пл.225 км (16.55 - 16.56);
      ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
      ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.29);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
    8. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
      Пост Амур (15.54);
      пл.193 км (15.57 - 15.58);
      ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
      пл.196 км (16.04 - 16.05);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
      пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
      ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
      пл.212 км (16.27 - 16.28);
      ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
      пл.219 км (16.37 - 16.38);
      пл.222 км (16.41 - 16.42);
      пл.225 км (16.45 - 16.46);
      пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
      пл.230 км (16.53 - 16.55);
      пл.235 км (16.58 - 16.59);
      ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
      ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
    Сухачівка - Запоріжжя
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Сухачівка 0
    1  з.п. 175 км 3.6
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    3  Обвідна 12
    4  з.п. Холодильна 13.7
    5  з.п. Шинний 16.6
    6  з.п. Мирний 19.3
    7  Зустрічний 22
    8  з.п. Тунельна 24.8
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    10  з.п. Проспектна 29
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    13  Ігрень 38.8
    14  з.п. 207 км 40.8
    15  з.п. 212 км 45
    16  Іларіонове 48.9
    17  з.п. 219 км 51.7
    18  з.п. 222 км 54.7
    19  з.п. 225 км 57.1
    20  з.п. Хорошеве 60
    21  з.п. 230 км 63.3
    22  з.п. 235 км 67.3
    23  Синельникове-2 69.1
    24  Синельникове-1 71.4
    25  Івківка 80.1
    26  з.п. 1045 км 84.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    28  Славгород-Півд. 93.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    30  з.п. 1063 км 101.4
    31  Новогупалівка 105.5
    32  з.п. 1074 км 111.7
    33  Вільнянськ 117.6
    34  Янцеве 124.9
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    36  з.п. Іскра 137.5
    37  з.п. Мотор 139.2
    38  Запоріжжя-1 143.1
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Синельникове-1   Дніпро-Гол. – Межова   Дніпро-Гол. – Чаплине 
    6272,
    щоденно
    6110,
    щоденно
    1
    6280,
    щоденно
    1
    6124/6123,
    щоденно
    1
    6122,
    щоденно
    1
    6126,
    щоденно
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:5603:57 08:5909:00 16:2516:26 16:3616:37 16:4716:48 17:4017:41 21:0021:01 21:0021:01
    03:5904:00 09:0209:03 16:2816:29 16:3916:40 16:5016:51 17:4317:44 21:0321:04 21:0321:04
    04:0604:07 09:0909:10 16:3516:36 16:4616:47 16:5716:58 17:5017:51 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    04:1404:15 09:1709:18 16:4316:44 17:0517:06 17:5817:59 21:1821:19 21:1821:19
    04:2004:30 09:2309:24 16:4916:50 17:0017:01 17:1117:12 18:0418:05 21:2521:26 21:2521:26
    09:2709:28 16:5316:54 18:0818:09
    04:3704:38 09:3109:32 16:5716:58 17:0817:09 17:1717:18 18:1218:13 21:3221:33 21:3221:33
    04:4004:41 09:3509:36 17:0117:02 17:1217:13 17:2217:23 18:1618:17 21:3521:36 21:3521:36
    04:4404:45 09:3909:40 17:0517:06 17:1617:17 17:2617:27 18:2018:21 21:3921:40 21:3921:40
    04:4804:50 09:4309:45 17:0917:11 17:2017:22 17:3017:32 18:2418:26 21:4321:45 21:4321:45
    04:5304:54 09:4809:49 17:1417:15 17:2517:26 17:3517:36 18:2918:30 21:4821:49 21:4821:49
    04:5704:58 09:5209:53 17:1817:20 17:2917:30 17:3917:40 18:3318:34 21:5221:53 21:5221:53
    05:0505:28 17:2717:52 17:3717:39 18:41
    17:5017:51
    17:5517:56
    18:0018:01
    18:0718:08
    18:1518:16
    18:2018:21
    18:2518:26
    18:3218:33
    18:4018:42
    18:5118:52
    19:0219:03
    19:0719:08
    19:1019:11
    19:18
     
    Запоріжжя - Сухачівка
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    38  Запоріжжя-1 143.1
    37  з.п. Мотор 139.2
    36  з.п. Іскра 137.5
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    34  Янцеве 124.9
    33  Вільнянськ 117.6
    32  з.п. 1074 км 111.7
    31  Новогупалівка 105.5
    30  з.п. 1063 км 101.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    28  Славгород-Півд. 93.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    26  з.п. 1045 км 84.4
    25  Івківка 80.1
    24  Синельникове-1 71.4
    23  Синельникове-2 69.1
    22  з.п. 235 км 67.3
    21  з.п. 230 км 63.3
    20  з.п. Хорошеве 60
    19  з.п. 225 км 57.1
    18  з.п. 222 км 54.7
    17  з.п. 219 км 51.7
    16  Іларіонове 48.9
    15  з.п. 212 км 45
    14  з.п. 207 км 40.8
    13  Ігрень 38.8
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    10  з.п. Проспектна 29
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    8  з.п. Тунельна 24.8
    7  Зустрічний 22
    6  з.п. Мирний 19.3
    5  з.п. Шинний 16.6
    4  з.п. Холодильна 13.7
    3  Обвідна 12
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    1  з.п. 175 км 3.6
    0  Сухачівка 0
     Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Лозова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
    6107,
    щоденно
    2
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    2
    6109,
    по вт., ср., чт.
    6105,
    щоденно
    2
    6277,
    щоденно
    1
    6141,
    щоденно
    1
    6127,
    щоденно
    1
    6133,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:16 05:49 08:0108:30 21:43
    05:2305:24 05:4205:43 05:4605:47 05:5605:57 08:3708:38 11:0011:01 17:4817:49 21:5021:51
    05:2605:27 05:4505:46 05:4905:50 05:5906:00 11:0311:05 17:5117:52 21:5321:54
    05:3005:31 05:4905:50 05:5305:54 06:0306:04 11:0711:08 17:5517:56 21:5721:58
    05:3405:35 05:5305:54 05:5705:58 06:0706:08 11:1111:12 17:5918:00 22:0122:02
    05:3805:39 05:5705:58 06:0106:02 06:1006:11 11:1511:16 18:0318:04 22:0522:06
    05:4205:43 06:0106:02 06:0506:06 06:1406:15 11:1911:20 18:0718:08 22:0922:10
    05:4605:47 06:0506:06 06:0906:10 06:17 08:5208:53 11:2311:24
    05:5105:52 06:1006:11 06:1406:15 06:2106:33 08:5708:58 11:2811:29 18:1618:17 22:1622:17
    05:5605:57 06:1506:16 06:1906:20 06:3906:40 09:0209:03 11:3311:34 18:2118:22 22:2022:21
    06:0606:07 06:2506:40 06:2806:40 06:5306:54 09:1309:36 11:4311:44 18:3118:32 22:3022:31
    06:1506:17 06:4906:51 06:4906:51 07:0507:07 09:4509:47 11:5211:54 18:4018:42 22:3922:41
    06:1906:20 06:5306:55 06:5306:55 07:0907:10 09:4909:50 11:5611:57 18:4418:45 22:4322:44
     
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ