[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
      пл.193 км (7.06 - 7.08);
      Пост Амур (7.14);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

      Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
    3. 02.08.2021, 03.08.2021, 05.08.2021, 06.08.2021, 09.08.2021,
      10.08.2021, 12.08.2021, 13.08.2021, 16.08.2021, 17.08.2021

      призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Улянівка (11.52);
      ст.Чаплине (12.08 - 12.10);
      ст.Просяна (12.20 - 12.21);
      ст.Демуріне (12.30);
      ст.Межова (12.44 - 12.46);
      ст.Вдала (13.00);
      ст.Покровськ (13.15 - 13.20);
      ст.Гродівка (13.42);
      ст.Бажана (13.49);
      ст.Очеретіне (14.00 - 14.01);
      ст.Авдіївка (приб. 14.15).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #826
    4. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
      17.08.2021
      призначити до ст.Письменна чинним, далі
      зміненим розкладом:
      ст.Письменна (10.41 - 10.42);
      пл.276 км (10.48 - 10.49);
      пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
      пл.283 км (10.56 - 10.58);
      пл.284 км (11.01 - 11.02);
      пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
      ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
      пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
      ст.Чаплине (приб. 11.37).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
    5. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
      Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
      пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
      ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
      пл.212 км (17.15 - 17.16);
      ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
      пл.219 км (17.25);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
      Пост 239 км (17.55 - 17.56);
      пл.242 км (17.59 - 18.01);
      ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
      пл.251 км 918.11 - 18.12);
      ст.Роздори (18.15 - 18.16);
      пл.262 км (18.22 - 18.23);
      пл.Терса (18.26 - 18.27);
      пл.267 км (18.29 - 18.30);
      пл.269 км (18.33 - 18.34);
      ст.Письменна (18.38 - 18.39);
      пл.276 км (18.42 - 18.43);
      пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
      пл.283 км (18.50 - 18.52);
      пл.284 км (18.54 - 18.55);
      пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
      ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
      пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
      ст.Чаплине (приб. 19.24).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
    Дніпро - Синельникове - Чаплине - Межова
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Пост Амур 2.6
    2  з.п. 193 км 4
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    4  з.п. 196 км 7.6
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    7  Ігрень 15.2
    8  з.п. 207 км 17.2
    9  з.п. 212 км 21.5
    10  Іларіонове 25.4
    11  з.п. 219 км 28.2
    12  з.п. 222 км 31.2
    13  з.п. 225 км 33.6
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    15  з.п. 230 км 39.7
    16  з.п. 235 км 43.8
    17  Синельникове-2 45.6
    18  Синельникове-1 47.9
    19  з.п. 239 км 50.4
    20  з.п. 242 км 53.2
    21  Вишневецьке 57.5
    22  з.п. 251 км 61.1
    23  Роздори 64.2
    24  з.п. 262 км 71.3
    25  з.п. Терса 73
    26  з.п. 267 км 74.8
    27  з.п. 269 км 77.3
    28  Письменна 80.3
    29  з.п. 276 км 83.8
    30  з.п. Крутоярка 86.9
    31  з.п. 283 км 90
    32  з.п. 284 км 91.5
    33  з.п. Васильківка 96.2
    34  Улянівка 100
    35  з.п. Краснощокове 108.1
    36  Чаплине 115.8
    37  Просяна 126.2
    38  з.п. № 21 130.5
    39  Демурине 136.5
    40  з.п. 337 км 139.9
    41  з.п. Кирпичеве 146.9
    42  з.п. 347 км 149.1
    43  з.п. №18 153.4
    44  Межова 158
     Синельникове-1 – Чаплине   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Авдіївка   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Межова 
    6104,
    щоденно *
    6110,
    щоденно
    1
    826,
    крім ср.
    1
    6122,
    щоденно
    1
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    08:40 09:56 16:26 20:40 20:40
    16:31 20:45
    08:4708:48 16:3416:35 20:4820:49 20:4820:49
    08:5008:51 16:3816:39 20:5120:52 20:5120:52
    08:5408:55 16:4216:43 20:5520:56 20:5520:56
    08:5909:00 16:4716:48 21:0021:01 21:0021:01
    09:0209:03 16:5016:51 21:0321:04 21:0321:04
    09:0909:10 16:5716:58 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    09:1709:18 17:0517:06 21:1821:19 21:1821:19
    09:2309:24 17:1117:12 21:2521:26 21:2521:26
    09:2709:28
    09:3109:32 17:1717:18 21:3221:33 21:3221:33
    09:3509:36 17:2217:23 21:3521:36 21:3521:36
    09:3909:40 17:2617:27 21:3921:40 21:3921:40
    09:4309:45 17:3017:32 21:4321:45 21:4321:45
    09:4809:49 17:3517:36 21:4821:49 21:4821:49
    09:5209:53 17:3917:40 21:5221:53 21:5221:53
    05:07 10:4311:00
    05:1505:16 09:5809:59 17:4517:46 21:5821:59 21:5821:59
    05:1905:21 10:0210:04 17:4917:51 22:0222:04 22:0222:04
    05:2605:53 10:0910:10 17:5617:57 22:0922:10 22:0922:10
    05:5805:59 10:1410:15 18:0118:02 22:1422:15 22:1422:15
    06:0206:03 10:1810:19 18:0518:06 22:1822:19 22:1822:19
    06:0906:10 10:2510:26 18:1118:13 22:2422:25 22:2422:25
    06:1306:14 10:2910:30 18:1618:17
    06:1606:17 10:3210:33 18:1918:20
    06:2006:21 10:3610:37 18:2318:24
    06:2506:26 10:4110:42 18:2818:29 22:3522:36 22:3522:36
    06:3006:31 10:4510:46 18:3218:33 22:3922:40 22:3922:40
    06:3406:35 10:4910:50 18:3618:37
    06:3806:40 10:5310:55 18:4018:42
    06:4206:43 10:5710:58 18:4418:45 22:4822:49 22:4822:49
    06:4706:48 11:0211:03 18:4918:50 22:5322:54 22:5322:54
    06:5306:54 11:0811:09 18:5518:56 22:5923:00 22:5923:00
    07:0207:03 11:1711:18 19:0419:05
    07:12 11:27 11:5812:00 19:14 23:18 23:1823:21
    12:1012:11 23:3623:37
    23:5023:52
    23:5523:56
    00:0200:03
    00:0500:06
    12:3412:36 00:20
     
    Межова - Чаплине - Синельникове - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    44  Межова 158
    43  з.п. №18 153.4
    42  з.п. 347 км 149.1
    41  з.п. Кирпичеве 146.9
    40  з.п. 337 км 139.9
    39  Демурине 136.5
    38  з.п. № 21 130.5
    37  Просяна 126.2
    36  Чаплине 115.8
    35  з.п. Краснощокове 108.1
    34  Улянівка 100
    33  з.п. Васильківка 96.2
    32  з.п. 284 км 91.5
    31  з.п. 283 км 90
    30  з.п. Крутоярка 86.9
    29  з.п. 276 км 83.8
    28  Письменна 80.3
    27  з.п. 269 км 77.3
    26  з.п. 267 км 74.8
    25  з.п. Терса 73
    24  з.п. 262 км 71.3
    23  Роздори 64.2
    22  з.п. 251 км 61.1
    21  Вишневецьке 57.5
    20  з.п. 242 км 53.2
    19  з.п. 239 км 50.4
    18  Синельникове-1 47.9
    17  Синельникове-2 45.6
    16  з.п. 235 км 43.8
    15  з.п. 230 км 39.7
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    13  з.п. 225 км 33.6
    12  з.п. 222 км 31.2
    11  з.п. 219 км 28.2
    10  Іларіонове 25.4
    9  з.п. 212 км 21.5
    8  з.п. 207 км 17.2
    7  Ігрень 15.2
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    4  з.п. 196 км 7.6
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    2  з.п. 193 км 4
    1  Пост Амур 2.6
    0  Дніпро-Гол. 0
     Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Авдіївка – Дніпро-Гол.   Чаплине – Синельникове-1   Чаплине – Дніпро-Гол. 
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    2
    6141,
    щоденно
    1
    6127,
    щоденно
    1
    825,
    крім ср.
    6135,
    щоденно
    6109,
    по вт., ср., чт.
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:07 17:1417:16
    03:3403:35
    03:4803:49 17:4017:41
    04:0404:06 09:21 16:12 17:5417:56 20:09 00:0404:09
    04:1404:15 09:2909:30 16:2016:21 04:1704:18
    04:2404:25 09:3909:40 16:3016:31 20:2620:27 04:2704:28
    04:2904:30 09:4409:45 16:3516:36 20:3120:32 04:3204:33
    04:3404:35 09:4909:50 16:4016:41 04:3704:38
    04:3704:38 09:5209:53 16:4316:44 04:4004:41
    04:4204:43 09:5709:58 16:4816:49 04:4504:46
    04:4604:47 10:0110:02 16:5216:53 04:4904:50
    04:5104:52 10:0610:07 16:5716:58 20:4320:44 04:5404:55
    04:5504:56 10:1010:11 17:0117:02 04:5804:59
    04:5905:00 10:1410:15 17:0517:06 05:0205:03
    05:0205:03 10:1710:18 17:0817:09 05:0505:06
    05:0605:07 10:2110:22 17:1217:13 05:0905:10
    05:1405:15 10:2910:30 17:2017:21 20:5820:59 05:1705:18
    05:1905:20 10:3610:37 17:2517:26 05:2205:23
    05:2405:26 10:4210:43 17:3017:31 21:0721:08 05:2705:30
    05:3105:33 10:4810:50 17:3617:38 05:3505:37
    05:3605:37 10:5310:54 17:4217:43 21:1621:17 05:4005:41
    21:25
    05:4205:43 11:0011:01 17:4817:49 18:5218:54 05:4605:47
    05:4505:46 11:0311:05 17:5117:52 05:4905:50
    05:4905:50 11:0711:08 17:5517:56 05:5305:54
    05:5305:54 11:1111:12 17:5918:00 05:5705:58
    05:5705:58 11:1511:16 18:0318:04 06:0106:02
    06:0106:02 11:1911:20 18:0718:08 06:0506:06
    06:0506:06 11:2311:24 06:0906:10
    06:1006:11 11:2811:29 18:1618:17 06:1406:15
    06:1506:16 11:3311:34 18:2118:22 06:1906:20
    06:2506:40 11:4311:44 18:3118:32 06:2806:40
    06:4906:51 11:5211:54 18:4018:42 06:4906:51
    06:5306:55 11:5611:57 18:4418:45 06:5306:55
    06:5907:00 12:0012:01 18:4818:49 06:5806:59
    07:0207:03 12:0612:07 18:5218:53 07:0207:03
    07:0607:08 12:1012:12 18:5618:58 07:0607:08
    07:15 12:19 19:06 19:43 07:15
     
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ