[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
      Пост Амур (15.54);
      пл.193 км (15.57 - 15.58);
      ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
      пл.196 км (16.04 - 16.05);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
      пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
      ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
      пл.212 км (16.27 - 16.28);
      ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
      пл.219 км (16.37 - 16.38);
      пл.222 км (16.41 - 16.42);
      пл.225 км (16.45 - 16.46);
      пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
      пл.230 км (16.53 - 16.55);
      пл.235 км (16.58 - 16.59);
      ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
      ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
    Слов'янськ - Близнюки - Лозова - Павлоград - Покровськ
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Слов'янськ 0
    1  Шидловська 11.3
    2  Бантишеве 21.8
    3  Гусарівка 31
    4  Барвінкове 40.5
    5  Язикове 48.2
    6  Гаврилівка 60.2
    7  Дубове 69.4
    8  Близнюки 81.1
    9  з.п. Пост 4 км 94.6
    10  Лозова 98.5
    11  з.п. 936 км 101
    12  з.п. 939 км 103.5
    13  з.п. 940 км 105.3
    14  з.п. 943 км 108
    15  з.п. 948 км 112.7
    16  Самійлівка 116.8
    17  з.п. Жемчужне 127.6
    18  з.п. 969 км 133
    19  Варварівка 136.5
    20  з.п. 978 км 141.3
    21  з.п. 981 км 145
    22  Ароматна 147.8
    23  з.п. 988 км 151.1
    24  Павлоград-1 156.7
    25  з.п. 109 км 158.8
    26  Павлоград-2 160.9
    27  Богуславський 178.3
    28  з.п. 90 км 183.9
    29  з.п. 80 км 193.8
    30  Миколаївка-Донец. 204
    31  Петропавлівка 215.8
    32  Слов'янка 232.7
    33  №5 (Покровськ) 248.3
    34  Покровськ 269.9
     Лозова – Дніпро-Гол.   Лозова – Авдіївка   Лозова – Синельникове-1 
    6277,
    щоденно
    1
    6333/6334,
    щоденно *
    6291,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:57 15:15 17:40
    15:2715:28
    06:1206:13 15:3215:33 17:5717:58
    06:1506:16 15:3615:37 18:0018:01
    06:1806:19 15:4115:42 18:0418:05
    06:2306:25 15:4715:49 18:0918:11
    06:2906:30 15:5415:55 18:1518:16
    06:3906:40 16:0616:07 18:2518:26
    06:4506:46 16:1316:14 18:3118:32
    06:5006:51 16:1916:20 18:3618:37
    06:5506:56 16:2516:26 18:4118:42
    06:5907:00 16:3116:32 18:4518:46
    07:0307:04 16:3716:38 18:4918:50
    07:0807:09 16:4316:44 18:5418:55
    07:1407:16 16:5017:06 19:0019:02
    17:2017:26
    17:3617:37
    17:4617:47
    17:5918:00
    18:1518:16
    18:2918:30
    18:4818:49
    19:3620:15
     
    Покровськ - Павлоград - Лозова - Близнюки - Слов'янськ
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    34  Покровськ 269.9
    33  №5 (Покровськ) 248.3
    32  Слов'янка 232.7
    31  Петропавлівка 215.8
    30  Миколаївка-Донец. 204
    29  з.п. 80 км 193.8
    28  з.п. 90 км 183.9
    27  Богуславський 178.3
    26  Павлоград-2 160.9
    25  з.п. 109 км 158.8
    24  Павлоград-1 156.7
    23  з.п. 988 км 151.1
    22  Ароматна 147.8
    21  з.п. 981 км 145
    20  з.п. 978 км 141.3
    19  Варварівка 136.5
    18  з.п. 969 км 133
    17  з.п. Жемчужне 127.6
    16  Самійлівка 116.8
    15  з.п. 948 км 112.7
    14  з.п. 943 км 108
    13  з.п. 940 км 105.3
    12  з.п. 939 км 103.5
    11  з.п. 936 км 101
    10  Лозова 98.5
    9  з.п. Пост 4 км 94.6
    8  Близнюки 81.1
    7  Дубове 69.4
    6  Гаврилівка 60.2
    5  Язикове 48.2
    4  Барвінкове 40.5
    3  Гусарівка 31
    2  Бантишеве 21.8
    1  Шидловська 11.3
    0  Слов'янськ 0
     Дніпро-Гол. – Лозова   Покровськ – Лозова   Дніпро-Гол. – Лозова 
    6272,
    щоденно
    6331/6332,
    щоденно
    6280,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    07:20
    07:4507:46
    08:0408:06
    08:2408:26
    08:4208:44
    08:5608:57
    09:0709:08
    09:1509:16
    09:2509:26
    06:0806:10 09:4010:05 18:5418:56
    06:1406:15 10:1210:13 19:0119:02
    06:1906:20 10:1810:20 19:0619:07
    06:2306:24 10:2510:26 19:1019:11
    06:2706:28 10:3110:32 19:1419:15
    06:3406:35 10:3810:39 19:2119:22
    06:4006:41 10:4510:46 19:2719:28
    06:4606:47 10:5310:54 19:3319:34
    06:5706:58 11:0611:07 19:4419:45
    07:0207:04 11:1211:14 19:4919:51
    07:0807:09 11:1911:20 19:5519:56
    07:1207:13 11:2311:24 19:5920:00
    07:1507:16 11:2811:29 20:0320:04
    07:33 11:47 20:21
     
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ