[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Синельникове

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #825 #826
  3. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень (9.13 - 9.36) чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (9.13 - 9.36);
    пл.Ксенівка (9.39 - 9.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (9.45 - 9.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.49 - 9.50);
    пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
    ст.Дніпро лоцм. (приб. 10.05);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6277
  4. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
    пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    пл.Ксенівка (16.32 - 16.33);
    ст.Ігрень (16.35 - 16.36);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6280
  5. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
    пл.Ксенівка (11.46 - 11.48);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (11.52 - 11.54);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
    пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6141
  6. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    далі згідно чинного розкладу;
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6124/6123
  7. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
    ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
    пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (17.43 - 17.44);
    пл.Ксенівка (17.47 - 17.48);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.51);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6126
  8. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
    ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.33);
    пл.Проспектна (16.37 - 16.38);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6122
  9. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.19 - 7.20);
    пл.193 км (7.24 - 7.26);
    Пост Амур (7.31);
    Дніпро Гол. (приб. 7.39).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6105
  10. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (6.27 - 6.28);
    пл.193 км (6.31 - 6.33);
    Пост Амур (6.38);
    Дніпро Гол. (приб. 6.46).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6107
  11. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
    пл.193 км (7.06 - 7.08);
    Пост Амур (7.14);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
  12. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (18.52 - 18.53);
    пл.193 км (18.56 - 18.58);
    Пост Амур (19.04);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.12).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6127
  13. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (22.50 - 22.51);
    пл.193 км (22.54 - 22.56);
    Пост Амур (23.01);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.08).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6133
  14. 27.07.2021 - 29.07.2021 призначити наступним
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.30);
    Пост Амур (20.35);
    пл.193 км (20.38 - 20.39);
    ст.Нижньодніпровськ (20.41 - 20.42);
    пл.196 км (20.45 - 20.46);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.53 - 20.54);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    пл.Ксенівка (20.57 - 20.58);
    ст.Ігрень (21.00 - 21.01);
    пл.212 км (21.08 - 21.09);
    Іларіонове (21.15 - 21.16);
    пл.222 км (21.26 - 21.27);
    пл.225 км (21.26 - 21.27);
    пл.Хорошеве (21.30 - 21.31);
    пл.230 км (21.34 - 21.36);
    пл.235 км (21.39 - 21.40);
    ст.Синельникове-2 (21.43 - 21.44);
    Пост 239 км (21.49 - 21.50);
    пл. 42 км (21.53 - 21.55);
    ст.Вишневецьке (22.00 - 22.01);
    пл.251 км (22.05 - 22.06);
    ст.Роздори (22.09 - 22.10);
    пл.262 км (22.15 - 22.16);
    пл.Терса (22.18);
    пл.267 км (22.20);
    пл.269 км (22.23);
    ст.Письменна (22.26 - 22.27);
    пл.276 км (22.30 - 22.31);
    пл.Крутоярка (22.34);
    пл.283 км (22.37);
    пл.284 км (22.39 - 22.40);
    пл.Васильківка (22.44 - 22.45);
    ст.Улянівка (22.50 - 22.51);
    пл.Краснощокове (23.00);
    ст.Чаплине (приб. 23.09).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-29 / Потяг: #6130
  15. 30.07.2021, 31.07.2021 призначити наступним
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.30);
    Пост Амур (20.35);
    пл.193 км (20.38 - 20.39);
    ст.Нижньодніпровськ (20.41 - 20.42);
    пл.196 км (20.45 - 20.46);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.53 - 20.54);
    пл.Ксенівка (20.57 - 20.58);
    ст.Ігрень (21.00 - 21.01);
    пл.212 км (21.08 - 21.09);
    Іларіонове (21.15 - 21.16);
    пл.222 км (21.23 - 21.24);
    пл.225 км (21.26 - 21.27);
    пл.Хорошеве (21.30 - 21.31);
    пл.230 км (21.34 - 21.36);
    пл.235 км (21.39 - 21.40);
    ст.Синельникове-2 (21.43 - 21.44);
    Пост 239 км (21.49 - 21.50);
    пл. 242 км (21.53 - 21.55);
    ст.Вишневецьке (22.00 - 22.01);
    пл.251 км (22.05 - 22.06);
    ст.Роздори (22.09 - 22.10);
    пл.262 км (22.15 - 22.16);
    пл.Терса (22.18);
    пл.267 км (22.20);
    пл.269 км (22.23);
    ст.Письменна (22.26 - 22.27);
    пл.276 км (22.30 - 22.31);
    пл.Крутоярка (22.34);
    пл.283 км (22.37);
    пл.284 км (22.39 - 22.40);
    пл.Васильківка (22.44 - 22.45);
    ст.Улянівка (22.50 - 22.51);
    пл.Краснощокове (23.00);
    ст.Чаплине (23.09 23.21)
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6130
  16. 16.09.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    без заходу на ст.Синельникове-1 зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (10.36 - 10.38);
    ст.Вишневецьке (10.53 - 11.11);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-16 / Потяг: #826
  17. 16.09.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    без заходу на ст.Синельникове-1 зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (10.36 - 10.38);
    ст.Вишневецьке (10.53 - 11.11);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-16 / Потяг: #826
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ