[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро

  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #826
  2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #825
  3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
  4. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
  5. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.23);
    пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
    ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
    пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
    пл.284 км (16.51 - 16.52);
    пл.283 км (16.54 - 16.55);
    пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
    пл.276 км (17.16 - 17.17);
    пл.Терса (17.19 - 17.20);
    пл.262 км (17.23 - 17.24);
    ст.Роздори (17.31 - 17.32);
    пл.251 км (17.36 - 17.37);
    ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    пл.242 км (17.47 - 17.49);
    Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    пл.230 км (18.06 - 18.07);
    пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
    пл.225 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.219 км (18.22 - 18.23);
    ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
    пл.212 км (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
    пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    пл.196 км (18.59 - 19.00);;
    ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    пл.193 км (19.07 - 19.09);
    Пост Амур (19.12);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
  6. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  7. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  8. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  9. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  10. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Павлопілля.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6402
  11. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    пл.212 км (17.06 - 17.07);
    ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
    пл.230 км (17.43 - 17.45);
    пл.235 км (17.49 - 17.50);
    ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    пл.242 км (18.06 - 18.08);
    ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    пл.251 км (18.18 - 18.19);
    ст.Роздори (18.22 - 18.23);
    пл.262 км (18.29 - 18.30);
    пл.Терса (18.33 - 18.34);
    пл.267 км (18.36 - 18.37);
    пл.269 км (18.40 - 18.41);
    ст.Письменна (18.45 - 18.46);
    пл.276 км (18.49 - 18.50);
    пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
    пл.283 км (18.57 - 18.59);
    пл.284 км (19.01 - 19.02);
    пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
    ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
    пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
    ст.Чаплине (приб. 19.31).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
  12. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
  13. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
    Пост Амур (18.10);
    пл.193 км (18.13 - 18.14);
    ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    пл.196 км (18.20 - 18.21);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
    пл.207 км (18.38 - 18.39);
    пл.212 км (18.43 - 18.44);
    ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
    пл.219 км (19.04 - 19.05);
    пл.222 км (19.08 - 19.09);
    пл.225 км (19.12 - 19.13);
    пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
    пл.230 км (19.20 - 19.22);
    пл.235 км (19.25 - 19.26);
    ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
  14. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.56);
    Пост Амур (10.01);
    ст.Нижньодніпровськ (10.04);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (10.11);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (10.14);
    ст.Ігрень (10.21);
    ст.Іларіонове (10.35);
    ст.Синельникове-2 (10.50);
    ст.Синельникове-1 (10.57 - 11.14);
    Пост 239 км (11.22);
    ст.Вишневецьке (11.28);
    ст.Роздори (11.33);
    ст.Письменна (11.45);
    ст.Улянівка (11.57);
    ст.Улянівка (11.57);
    ст.Чаплине (12.12 - 12.14);
    ст.Просяна (12.24 - 12.25);
    ст.Демурине (12.34);
    ст.Межова (12.48 - 12.50);
    ст.Удачна (13.04);
    ст.Покровськ (13.19 - 13.24);
    ст.Гродівка (13.46);
    ст.Желанна (13.54);
    ст.Очеретине (14.04 - 14.05);
    ст.Авдіївка (приб. 14.19).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #826
  15. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
    заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
    ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    пл.196 км (9.53 - 9.54);
    ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    пл.193 км (10.02 - 10.04);
    Пост Амур (10.07);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
  16. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  17. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
    Пост Амур (8.20);
    з.п.193 км (8.23 - 8.24);
    ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
    пл.196 км (8.32 - 8.33);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
    пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
    ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
    пл.212 км (9.05 - 9.06);
    ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
    пл.219 км (9.18 - 9.19);
    пл.222 км (9.22 - 9.23);
    пл.225 км (9.26 - 9.27);
    пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
    пл.230 км (9.34 - 9.36);
    пл.235 км (9.39 - 9.40);
    ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
    Пост 239 км (9.49 - 9.50);
    пл.242 км (9.53 - 9.55);
    ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
    пл.251 км (10.05 - 10.06);
    ст.Роздори (10.09 - 10.10);
    пл.262 км (10.16 - 10.17);
    пл.Терса (10.20 - 10.21);
    пл.267 км (10.23 - 10.24);
    пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
    пл.283 км (10.44 - 10.46);
    пл.284 км (10.48 - 10.49);
    пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
    ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
    пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
    ст.Чаплине (приб.11.18).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
  18. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
    Пост Амур (16.42);
    пл.193 км (16.45 - 16.46);
    ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
    пл.196 км (16.55 - 16.56);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
    пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
    ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
    пл.212 км (17.29 - 17.30);
    ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
    пл.219 км (17.42);
    пл.222 км (17.44 - 17.45);
    пл.225 км (17.49 - 17.50);
    пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
    пл.230 км (17.57 - 17.59);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
    Пост 239 км (18.12 - 18.13);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
    пл.251 км (18.28 - 18.29);
    ст.Роздори (18.32 - 18.33);
    пл.262 км (18.39 - 18.40);
    пл.Терса (18.43 - 18.44);
    пл.267 км (18.46 - 18.47);
    пл.269 км (18.50 - 18.51);
    ст.Письменна (18.55 - 18.56);
    пл.276 км (18.59 - 19.00);
    пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
    пл.283 км (19.07 - 19.09);
    пл.284 км (19.11 - 19.12);
    пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
    ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
    пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
    ст.Чаплине (приб. 19.41).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
  19. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
    Пост Амур (17.15);
    пл.193 км (17.18 - 17.19);
    ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
    пл.196 км (17.27 - 17.28);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
    пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
    пл.212 км (18.01 - 18.02);
    ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
    пл.219 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.225 км (18.22 - 18.23);
    пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
    пл.230 км (18.30 - 18.32);
    пл.235 км (18.35 - 18.36);
    ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
    ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
  20. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
    пл.235 км (17.51 - 17.52);
    пл.230 км (17.55 - 17.56);
    пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
    пл.225 км (18.03 - 18.04);
    пл.222 км (18.07 - 18.08);
    пл.219 км (18.11 - 18.12);
    ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
    пл.212 км (18.21 - 18.22);
    ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
    пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
    пл.196 км (19.00 - 19.01);
    ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
    пл.193 км (19.08 - 19.10);
    Пост Амур (19.13);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
  21. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021, 25.10.2021, 27.10.2021, 29.10.2021, 03.11.2021, 05.11.2021, 08.11.2021відмінити.

    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-11-08 / Потяг: #6405 #6408
  22. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
  23. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити до ст.Кам'янське
    Пас., на дільниці Кам'янське Пас. - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6018
  24. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити відправленням зі
    ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
    відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6027
  25. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11. призначити зміненим
    розкладом:
    ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    пл.128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Верхньодніпровськ (05.37 - 05.38);
    пл.139 км (05.44 - 05.45);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.27 - 6.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 4м (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 07.20).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6008 #6008
  26. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Верхівцеве (відпр. 05.33);
    пл.119 км (05.36 - 05.37);
    пл.125 км (05.41 - 05.42);
    пл.128 км (05.45 - 05.46);
    ст.Верхньодніпровськ (05.52 - 06.06);
    пл.139 км (06.12 - 06.13);
    ст.Воскобійня (06.16 - 06.17);
    пл.149 км (06.24 - 06.25);
    ст.Кам'янське Пас. (06.30 - 06.31);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.35 - 6.36);
    пл.160 км (06.40 - 06.41);
    пл.164 км (06.46 - 06.47);
    пл.165км (06.49 - 06.50);
    пл.169 км (06.54 - 06.55);
    Сухачівка (07.00 - 07.01);
    пл.175 км (07.04 - 07.05);
    пл.178 км (07.08 - 07.09);
    ст.Діївка (07.13 - 07.14);
    пл.184 км (07.18 - 07.19);
    ст.Горяїнове (07.22 - 07.23);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 07.28).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6010
  27. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11
    призначити зміненим
    розкладом:
    ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 06.10);
    пл.77 км (06.15 - 06.16);
    пл.Касинівка (06.20 - 06.21);
    пл.88 км (06.26 - 06.28);
    ст.Ерастівка (06.33 - 06.34);
    ст.Вільногірськ (06.43 - 06.44);
    пл.104 км (06.48 - 06.49);
    пл.Гранове (06.53 - 06.54);
    пл.114 км (06.57 - 06.58);
    ст.Верхівцеве (07.03 - 07.04);
    пл.119 км (07.06 - 07.07);
    пл.125 км (07.11 - 07.12);
    пл.128 км (07.15 - 07.16);
    ст.Верхньодніпровськ (07.22 - 07.51);
    пл.139 км (07.58 - 07.59);
    ст.Воскобійня (08.02 - 08.03);
    пл.149 км (08.11 - 08.12);
    ст.Кам'янське Пас. (08.15 - 08.16);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (8.21 - 8.22);
    пл.160 км (08.26 - 08.27);
    пл.164 км (08.32 - 08.33);
    пл.165км (08.35 - 08.36);
    пл.169 км (08.40 - 08.41);
    Сухачівка (08.46 - 08.47);
    пл.175 км (08.50 - 08.51);
    пл.178 4м (08.53 - 08.54);
    ст.Діївка (08.56 - 08.57);
    пл.184 км (09.01 - 09.02);
    ст.Горяїнове (09.05 - 09.06);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 09.12).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6016
  28. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол.(відпр. 09.42);
    пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
    пл.91 км (09.55 - 09.56);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
    пл.86 км (10.06 - 10.07);
    ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
    пл.79 км (10.18 - 10.19);
    пл.77 км (10.22 - 10.23);
    ст.76 км Приворот (10.26);
    ст.Приворот (10.29 - 10.30);
    ст.Девладове (10.40 - 10.41);
    пл.Спокій (10.48 - 10.49);
    ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
    пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
    ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
    пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
    ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
    ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
    ст.Адамівське (11.48 - 11.49);
    рзд.Полівський (11.56 - 11.57);
    ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
    пл.119 км (12.13 - 12.14);
    пл.125 км (12.18 - 12.19);
    пл.128 км (12.22 - 12.23);
    ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
    пл.139 км (12.48 - 12.49);
    ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
    пл.149 км (13.00);
    ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
    пл.164 км (13.16 - 13.17);
    Сухачівка (13.27 - 13.28);
    пл.175 км (13.30 - 13.31);
    ст.Діївка (13.37 - 13.38);
    ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6022
  29. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
    16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
    Пост Амур (8.29);
    пл.193 км (8.32 - 8.33);
    ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
    пл.196 км (8.39 - 8.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
  30. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.49);
    ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
    пл.184 км (17.58 - 18.00);
    ст.Діївка (18.05 - 18.06);
    пл.178 км (18.10 - 18.11);
    пл.175 км (18.14 - 18.15);
    ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
    пл.169 км (18.41 - 18.42);
    пл.165 км (18.45 - 18.47);
    пл.164 км (18.49 - 18.50);
    пл.160 км (18.53 - 18.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
    ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
    пл.149 км (19.08 - 19.09);
    ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
    пл.139 км (19.21 - 19.22); мст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
    пл.128 км (19.35 - 19.36);
    пл.125 км (19.38 - 19.39);
    пл.119 км (19.43 - 19.45);
    ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
    пл.114 км (19.53 - 19.54);
    пл.Гранове (19.57 - 19.58);
    пл.104 км (20.02 - 20.03);
    ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
    ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
    пл.88 км (20.24 - 20.26);
    пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
    пл.77 км (20.37 - 20.38);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.43).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6037
  31. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.26);
    ст.Горяїнове (9.31 - 9.32);
    пл.184 км (9.37 - 9.39);
    ст.Діївка (9.46 - 9.48);
    пл.178 км (9.54 - 9.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобійня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.119 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (11.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.27).

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6015
  32. У зв'язку з перенесенням робочого дня на 23.10.2021
    23.10.2021 призначити.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-30 / Потяг: #6503 #6012 #6504
  33. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.05 - 18.06);
    пл.1049 км (18.10 - 18.11);
    ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
    пл.1061 км (18.25 - 18.26);
    пл.1063 км (18.29 - 18.30);
    ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
    пл.1074 км (18.41 - 18.42);
    ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
    ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
    пл.Іскра (19.15 - 19.16);
    пл.Мотор (19.18 - 19.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
  34. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.08 - 18.09);
    пл.1049 км (18.16 - 18.17);
    ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
    пл.1061 км (18.35 - 18.36);
    пл.1063 км (18.39 - 18.40);
    ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
    пл.1074 км (18.51 - 18.52);
    ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
    ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
    пл.Іскра (19.25 - 19.26);
    пл.Мотор (19.28 - 29.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ