[На початок]
Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003 #6003*
  2. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  3. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  4. 05.10.2021 - 07.10.2021 призначити до ст.Салійливка
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Самійлівка (11.06 - 11.09);
    Пост 939 км (11.39 - 11.41);
    ст.Лозова (приб. 12.07).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6331/6332
  5. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6280
  7. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Мінеральна,
    ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на
    ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень
    до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 8.54);
    ст.Самарівка (9.12 - 9.14);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.27 - 9.30);
    пл.196 км (9.33 - 9.34);
    ст.Нижньодніпровськ (9.38 - 9.39);
    пл.193 км (9.42 - 9.44);
    Пост Амур (9.47);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 9.51).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6277
  8. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6277
  9. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити зміненим маршрутом прямування через
    ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6280
  10. Шановні пасажири! В зв'язку із проведенням ремонтних робіт на перегоні Коломак - Скороходове в добу 27/09 буде призначено приміський поїзд №6355 Огульці - Полтава-Півд. згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6355
  11. 27/09/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. буде відправлено зі ст.Скороходове, відправлення о 12-28, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6353
  12. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  13. 03 вересня е/п №6024 Харків-Пасажирський – Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття на ст. К.Лопань 13:31.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6024
  14. 03 вересня е/п №6026 Харків-Пас - Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:57.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6026
  15. Е/п 6909 06,07,08.09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Пас. 08:45 (замість 09:10хв.) ,далі Н.Баварія 08:58-08:59, з.п. Рижов 09:07-09:08, з.п. Рай- Оленівка 09:16-09:17, з.п. Коротич 09:20-09:21, з.п. Водяне 09:27-09:28, Люботин 09:33-10:16, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6909
  16. Е/п 6159 06,07,08,09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Бал. 08:31 (замість 09:19 хв.) далі з.п. Диканівка 08:41-08:42, Н-Бав. 08:51-08:52, з.п. Рижов 08:58-08:59, з.п. Коротич 09:09-09:10, з.п. Водяне 09:16-09:17, Люботин 09:21-10:11,далі згідно діючого розділу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6159
  17. Поїзд №6354 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6362/6722/6354
  18. Поїзд №6358 27 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ДО СТАНЦІЇ Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6358
  19. 24.09 №6425 до ст.Шебелінка 13.59-14.01 згідно діючого графіку,далі Балаклія 14.36-14.37,Закомельська 15.15- 15.16,Циганська 15.33-15.34, ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-25 / Потяг: #6425
  20. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  21. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  22. З метою покращення умов перевезень пасажирів в приміському сполученні в добу 14.09.2021, 21.09.2021, 28.09.2021, 13.10.2021 призначаються додаткові приміські поїзди 7087, 7088
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-10-13 / Потяг: #7087 #7087* #7088* #7088
  23. 20,22-24,28.09 №6424 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм в 11.04,Циганська 11.33-11.34,далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6424
  24. 20,22,24,28.09 №6680 Ізюм-Харків відпр.зі ст.Ізюм 14.50(замість 15.25),Циганська 15.20-15.47,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6680
  25. 24,28.09 №6446 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм 17.15(замість 17.25),Циганська 17.45-17.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6446
  26. 28.09.21р. п/п №6236 Костянтинівка-Ізюм - відправлення зі ст. Костянтинiвка (08.20) згідно з книгою розкладу, ст. Кiндратiвка +3 хв (08.37-08.38), ст. Дружкiвка +5 хв (08.49-08.50), ст. Краматорськ +5 хв (09.09-09.10), ст. Шпічкине +5 хв (09.19-09.20), прибуття на ст. Слов'янськ +5 хв (09.35), відправлення зі ст. Слов'янськ +15 хв (11.35), ст. Кожушко +15 хв (11.40-11.41), ст. Славкурорт +15 хв (11.50-11.51), ст. Придонецька +15 хв (11.57- 11.58), ст. Брусин +15 хв (12.07-12.08), прибуття на ст. Лиман +15 хв (12.19), відправлення зі ст. Лиман (12.30) згідно з книгою розкладу, до ст. Святогірськ 13.10-13.12 слідує згідно з діючим розкладом, далі Букине 13.42-13.44, Ізюм 14.10.
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6236
  27. В добу 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29 вересня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзду № 6333/6334 Лозова-Павлоград-1- Авдіївка, до станції Самійлівка прямує встановленим розкладом, далі Самійлівка 15.54-15.55, Пл.Жемчужна 16.08-16.09, Пл.969км 16.18- 16.19, Варварівка 16.29-16.30, Пл.978км 16.35-16.36, Пл.981км 16.41- 16.42, Ароматна 16.47-16.48, Пл.988км 16.53-16.54, Павлоград-1 17.00-17.16, Пл.109км 17.23, Павлоград-2 17.30-17.36, Богуславський 17.46-17.47, Пл.90км 17.56-17.57, Пл.80км 18.09-18.10, Пл.73км 18.17-18.18, Миколаївка-Дон. 18.25-18.26, Петропавлівка 18.39-18.40, Слов'янка 18.58-18.59, Пл.31км 19.08, Рзд.№5 19.18-19.19, Покровськ 19.46-20.15, далі встановленим розкладом руху.
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-30 / Потяг: #6333/6334
  28. В добу 23, 24, 27, 28, 29, 30 вересня 2021 року п/п № 6442 сполученням Попасна - Куп’янськ – встановити в сполученні Сватове- Куп’янськ, на дільниці Попасна-Сватове не призначати.
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-30 / Потяг: #6442
  29. В добу 23, 24, 27, 28, 29, 30 вересня 2021 року п/п № 6329 сполученням Куп’янськ - Попасна – встановити в сполученні Куп’янськ - Сватове, на дільниці Сватове-Попасна не призначати.
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-30 / Потяг: #6329
  30. 24/09/2021: п.6267 Люботин - Суми прослыдуэ Мерчик 09-45/09-46, Максимівка 10-14/10-15, Гавриші 10-31/10-32, Богодухів 10-48/10-50, Губарівка 11-16/11-17, Купєваха 11-26/11-27, Кириківка 11-47/11-48, Бакирівка 12-04/12-05, Тростянець-Смородине 12-21/12-23, Скрягівка 12-34/12- 35, бп 98 км 12-45/12-46, Боромля 12-53/12-54, ім.В.Несвіта 13-09/13- 10, Сироватка 13-17/13-19, Баси 13-32/13-33, Суми-Тов. 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-25 / Потяг: #6267
  31. 27/09/2021: п.6322 Мерчик -Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6322
  32. 27/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 10-56 (замість 11-40), зп Просторе 10-59/11-00, зп Горіховий Гай 11-03/11-04, Манченки 11-08/11-09, зп Травневий 11-12/11-13, зп Любівка 11- 16/11-17, Люботин 11-22/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6224
  33. 22-24,27-30.09.21 №6516 відправленням зі ст.Лозова о 09.00 (замість 09.14), Біляївка 10.00-10.02, Лихачове 10.25-10.26, Трійчате 10.42-10.43, Беспалівка 11.00-11.01, Мерефа12.04-12.19, далі згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-10-01 / Потяг: #6516
  34. 22-24,27-30.09.21 №6517 Харків-Пас-Лозова відправленням зі ст.Харків- Пас 11.24 (замість 11.05), Покотилівка 11.43-11.44, Мерефа12.08- 12.10, Борки 12.36-12.37, Трійчате 13.18-13.19, Панютіне 14.41-14.42, Лозова 14.54-14.56 далі згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-10-01 / Потяг: #6517
  35. 28.09 №6562/6563 курсує до ст.Білий Колодязь,на дільниці Білий Колодязь - Вовчанськ відмінений
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-29 / Потяг: #6562 #6563
  36. 27.09 №6319 Харків-Левада - Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено,слідує через Шпаківку 12.08,прибуття на Люботин о 12.32
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6319
  37. З 27.09 №7007 змінюється розклад
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #7007 #7007
  38. В добу 23, 24, 27, 28 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6016 Фенольна-Гаврилiвка – відправлення зі ст. Костянтинiвка (14.54) згідно з книгою розкладу, ст. Кіндратівна +3 хв (15.10-15.11), ст. Дружкiвка +5 хв (15.21-15.22), прибуття на ст. Краматорськ +5 хв (15.41), відправлення зі ст. Краматорськ (16.08);
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6016
  39. В добу 23, 24, 27, 28 вересня 2021 року змінюється графік руху поїздів. - № 6072 сполученням Скотувата-Лозова – прибуття на ст. Костянтинiвка (09.59) згідно з розкладом, відправлення зі ст. Костянтинівна +7 хв (10.08), ст. Кіндратівка +10 хв (10.24-10.25), ст. Дружкiвка +12 хв (10.35-10.36), ст. Краматорськ +12 хв (10.55-11.56), ст. Шпічкине +12 хв (11.06-11.07), прибуття на ст. Слов'янськ +12 хв (11.22), відправлення зі ст. Слов'янськ (12.00) згідно з розкладом.
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6072
  40. 27,28/09/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6914
  41. 27/09/2021: п.7003 Харків-Пас. - Мерчик відправлення Харків-Пас. 14-13 (замість 14-23), Нова Баварія 14-35/14-36, зп Коротич 14-46/14-47, зп Водяне 14-53/14-54, Люботин 14-58/15-39, зп Любівка 15-43/15-44, зп Караванна 15-47/15-48, зп Травневий 15-51/15-52, зп Манченки 15- 55/15-46, зп Горіхвоий Гай 15-59/16-00, зп Просторе 16-04/16-05, прибуття Мерчик 16-10
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #7003
  42. 27,28/09/2021: п.6912 Люботин - Харків-Пас. відправлення Люботин 12-36 (замість 12- 58), далі зміненим маршрутом через Люботин - рзд 10 км - Шпаківка - Нова Баварія: зп Воядне 12-40/12-41, Нова Баварія 13-24/13-25, прибуття Харків-Пас. 13-36
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6912
  43. 28/09/2021: п.6295 Огульці - Полтава-Півд.відправлення Огульці 16-20, зп Хворостове 16-25/16-26, зп Рогівка 16-28/16-29, зп Баранове 16- 34/16-35, Ковяги 16-40/16-41, зп Марїне 16-47/16-48, зп Садки 16- 52/16-53, Водяна 16-57/16-58, зп Панасівка 17-06/17-07, зп 80 км 17- 11/17-12, Коломак 17-15/17-16, зп Іскрівка17-21/17-22, Скороходове 17-30/17-31, Кочубеївка 17-40/17-41, зп Сторожовий 17-49/17-50, зп Зелена 17-53/17-54, Божкове 17-58/17-59, зп Приміська 18-02/18-03, зп Парсковіївка 18-07/18-08, зп Ковалівка 18-11/18-12, Свинківка 18- 15/18-16, зп Лісові Поляни 18-19/18-20, Вакулинці 18-26/18-29, зп Дублянщина 18-33/18-34, зп Східний 18-37/18-38, прибуття Полтава- Півд. 18-43
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6295
  44. 28/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-29 (замість 11-40), зп Просторе 11-32/11-33, зп Горіховий Гай 11-36/11-37, Манченки 11-41/11-42, зп Травневий 11-45/11-46, зп Любівка 11- 49/11-50, Люботин 11-55/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6224
  45. 27,28.09 №6914 Люботин-Харків-Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6914
  46. 27,28.09 №6915 Харків-Балашовський-Огульці на дільниці Харків- Балашовський-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6915
  47. 27.09 №6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6322
  48. 27.09 №6321 Харків-Огульці відправленням з Харків-Пас о 14.35(замість 14.45),Нова Баварія 14.58-14.59,Пісочин 15.10-15.12,Люботин 15.31- 15.33,Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6321
  49. 28.09 №6321 Харків-Огульці відправленням з Харків-Пас о 14.38(замість 14.45),Нова Баварія 15.01-15.08,Пісочин 15.19-15.21,Люботин 15.40- 15.42,Огульці 16.10
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6321
  50. 28/09/2021: п.7003 Харків-Пас. - Мерчик відправлення Харків-Пас. 14-01 (замість 14-23), Нова Баварія 14-22/14-23, зп Коротич 14-33/14-34, зп Водяне 14-40/14-41, Люботин 14-46/15-00, зп Любівка 15-04/15-05, зп Караванна 15-08/15-09,зп Манченки 15- 16/15-17, зп Горіхвоий Гай 15- 20/15-21, прибуття Мерчик 15-31
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #7003
  51. В добу 27 вересня 2021 поїзд № 6231/6232 Святогiрськ-Близнюки Слов'янськ 08.15 (граф), Шидловська 08.40 (+7)-08.53 (+19), Бантишеве 09.13-09.14 (+24), Гусарiвка 09.27-09.28 (+24), Барвiнкове 09.39-09.40 (+24), Язикове 09.49-09.50 (+24), Гаврилiвка 10.04-10.05 (+24), Дубове 10.20-10.21 (+24), Близнюки 10.39 (+24).
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6231/6232
  52. 27.09.21р. п/п №6236 Костянтинівка-Ізюм - відправлення зі ст. Костянтинiвка (08.20) згідно з книгою розкладу, ст. Кiндратiвка +3 хв (08.37-08.38), ст. Дружкiвка +5 хв (08.49-08.50), ст. Краматорськ +5 хв (09.09-09.10), ст. Шпічкине +5 хв (09.19-09.20), прибуття на ст. Слов'янськ +5 хв (09.35), відправлення зі ст. Слов'янськ +15 хв (11.35), ст. Кожушко +15 хв (11.40-11.41), ст. Славкурорт +15 хв (11.50-11.51), ст. Придонецька +15 хв (11.57- 11.58), ст. Брусин +15 хв (12.07-12.08), прибуття на ст. Лиман +15 хв (12.19), відправлення зі ст. Лиман (12.30) згідно з книгою розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-27 / Потяг: #6236
  53. 28.09 №6319 Харків-Левада - Мерчик до ст.Нова Баварія слідує згідно діючого розкладу,далі зміненим маршрутом Нова Баварія(11.46-11.47)- Шпаківка 12.08 - Люботин(12.32-12.40)на дільниці Нова Баварія- Люботин відмінено.Далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6319
  54. 27,28.09 № 6167 Золочів-Харків Пас до ст.Шпаківка слідує згідно діючого розкладу,далі зміненим маршрутом Шпаківка (14.18-14.19)-Куряж(14.29- 14.30)-Харків Пас14.55 на дільниці Нова Баварія-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6167
  55. В добу 27 вересня 2021 поїзд № 6233/6234 Близнюки-Лиман Близнюки 10.54 (+24), Дубове 11.10-11.11 (+24), Гаврилiвка 11.24- 11.25 (+24), Язикове 11.40 (+24)-11.45 (+27), Барвiнкове 11.56-11.57 (+27), Гусарiвка 12.08 (+23)-12.09 (+12), Бантишеве 12.23-12.24 (+12), Шидловська 12.39-12.40 (+12), Слов'янськ 12.59-13.12 (+12), Iм.Кожушко 13.17-13.18 (+12), Слов`янський курорт 13.27-13.28 (+12), Придонецька 13.34-13.35 (+12), Пост 10 Км 13.40 (+12), Брусин 13.44-13.45 (+12), Лиман ПВ. ПП. 13.56 (+12).
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-28 / Потяг: #6233/6234*
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ