[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003 #6003*
  2. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  3. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  4. 05.10.2021 - 07.10.2021 призначити до ст.Салійливка
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Самійлівка (11.06 - 11.09);
    Пост 939 км (11.39 - 11.41);
    ст.Лозова (приб. 12.07).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6331/6332
  5. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6280
  7. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Мінеральна,
    ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на
    ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень
    до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 8.54);
    ст.Самарівка (9.12 - 9.14);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.27 - 9.30);
    пл.196 км (9.33 - 9.34);
    ст.Нижньодніпровськ (9.38 - 9.39);
    пл.193 км (9.42 - 9.44);
    Пост Амур (9.47);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 9.51).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6277
  8. 21, 22 вересня 2021 приміський поїзд №6002 Фенольна - Ізюм встановлено сполученням Костянтинівка - Ізюм, відправити зі станції Костянтинівка о 06.14.
    Дісно з: 2021-08-12 до: 2021-09-22 / Потяг: #6002
  9. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6277
  10. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити зміненим маршрутом прямування через
    ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6280
  11. Шановні пасажири! В зв'язку із проведенням ремонтних робіт на перегоні Коломак - Скороходове в добу 27/09 буде призначено приміський поїзд №6355 Огульці - Полтава-Півд. згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6355
  12. 27/09/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. буде відправлено зі ст.Скороходове, відправлення о 12-28, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6353
  13. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  14. 03 вересня е/п №6024 Харків-Пасажирський – Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття на ст. К.Лопань 13:31.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6024
  15. 03 вересня е/п №6026 Харків-Пас - Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:57.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6026
  16. 20-21.09 №6516 Лозова-Харків-Пас-Лозова згідно з діючим розкладом до ст.Біляївка 10.14-10.16,далі Лихачове 10.39-10.40, Трійчате 10.56-10.57, Безпалівка 11.14-11.15,Мерефа12.10- 12.12,Покотилівка 12.48-12.49, Харків-Пас 13.08.
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-22 / Потяг: #6516
  17. Е/п 6909 06,07,08.09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Пас. 08:45 (замість 09:10хв.) ,далі Н.Баварія 08:58-08:59, з.п. Рижов 09:07-09:08, з.п. Рай- Оленівка 09:16-09:17, з.п. Коротич 09:20-09:21, з.п. Водяне 09:27-09:28, Люботин 09:33-10:16, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6909
  18. Е/п 6159 06,07,08,09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Бал. 08:31 (замість 09:19 хв.) далі з.п. Диканівка 08:41-08:42, Н-Бав. 08:51-08:52, з.п. Рижов 08:58-08:59, з.п. Коротич 09:09-09:10, з.п. Водяне 09:16-09:17, Люботин 09:21-10:11,далі згідно діючого розділу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6159
  19. Поїзд №6354 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6362/6722/6354
  20. Поїзд №6358 27 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ДО СТАНЦІЇ Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6358
  21. 22,23 вересня е/п №6165 Золочів-Харків-Балашовський – відмінено
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6165
  22. З 23 вересня 2021р змінюється графік руху поїзда 7087/7088 Харків-Пас. – Костянтинівка - Харків-Пас.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-23 / Потяг: #7087* #7088*
  23. 24.09 №6425 до ст.Шебелінка 13.59-14.01 згідно діючого графіку,далі Балаклія 14.36-14.37,Закомельська 15.15- 15.16,Циганська 15.33-15.34, ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-25 / Потяг: #6425
  24. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  25. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  26. 22,23 вересня е/п №6139/6140 Харків-Левада – Золочів відмінено.
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6139
  27. 22,23 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відправленням зі ст.Золочів о 14.30(замість 13.23),Пересічна 15.12-15.13,Шпаківка 15.25- 15.26,Рижов 15.40-15.41,Нова Баварія 15.48-15.49,Харків-Пас 16.02.
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6167
  28. 21.09 №6424 до ст.Зміїв 13.33-13.35 згідно розкладу,далі Жихор 14.16- 14.17.Безлюдівка 14.24-14.25,Основа 14.36-14.37,Харків-Левада 14.55
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-22 / Потяг: #6424
  29. 14,16,23/09/2021: п. № 6267 Люботин-Суми прямує до ст. Скрягівка згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 12.28-12.29, б.п. 98 км 12.46-12.47, ст. Боромля 13.01-13.02, ст. ім. Несвіта 13.18-13.19, ст. Сироватка 13.26- 13.28, ст. Баси 13.42-13.43, ст. Суми-Товарна 13.52-13.53, ст. Суми 14.02.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6267
  30. 14,16,23/09/2021: п. № 6268 Суми-Мерчик відправляється зі ст. Суми о 14.23, далі: ст. Суми-Товарна 14.31-14.32, ст. Баси 14.40-14.41, ст. Сироватка 14.54- 14.55, ст. ім. Несвіта 15.02-15.03, ст. Боромля 15.18-15.19, б.п. 98 км 15.28-15.29, ст. Скрягівка 15.39-15.40, ст. Тростянець-Смородине 15.52-15.54, б.п. Бакировка 16.08-16.09, ст. Кириківка 16.24-16.25, ст. Купєваха 16.48-16.49, ст. Губарівка 16.58-16.59, ст. Богодухів 17.13- 17.15, ст. Гавриші 17.31-17.32, ст. Максимівка 17.47-17.48, ст. Мерчик 18.14.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6268
  31. З метою покращення умов перевезень пасажирів в приміському сполученні в добу 14.09.2021, 21.09.2021, 28.09.2021, 13.10.2021 призначаються додаткові приміські поїзди 7087, 7088
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-10-13 / Потяг: #7087 #7087* #7088* #7088
  32. 20,22-24.09 №6424 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм в 11.04,Циганська 11.33-11.34,далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6424
  33. 20,22,24.09 №6680 Ізюм-Харків відпр.зі ст.Ізюм 14.50,Циганська 15.20- 15.47,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6680
  34. 24.09 №6446 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм 17.15,Циганська 17.45- 17.46,далі згідно ДР
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6446
  35. 20.09 №6236 Костянтинівка-Ізюм до ст. Букине слідує згідно ДР,далі Букине 13.30-13.32,Ізюм 13.58
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6236
  36. 21.09 №6319 до ст.Люботин 12.20-12.40 згідно діючого розкладу,далі ст.Люботин-Західний 12.54-12.55,ст.Мерчик 13.15
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-22 / Потяг: #6319
  37. 22.09 №6425 до ст.Жихор 12.47-12.49 згідно діючого графіку,далі Зміїв 13.27-13.28,Занки 13.47-13.48,Балаклія 14.36-14.37,Закомельська(15.15- 15.16) Циганська 15.33-15.34,ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-23 / Потяг: #6425
  38. В добу 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29 вересня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзду № 6333/6334 Лозова-Павлоград-1- Авдіївка, до станції Самійлівка прямує встановленим розкладом, далі Самійлівка 15.54-15.55, Пл.Жемчужна 16.08-16.09, Пл.969км 16.18- 16.19, Варварівка 16.29-16.30, Пл.978км 16.35-16.36, Пл.981км 16.41- 16.42, Ароматна 16.47-16.48, Пл.988км 16.53-16.54, Павлоград-1 17.00-17.16, Пл.109км 17.23, Павлоград-2 17.30-17.36, Богуславський 17.46-17.47, Пл.90км 17.56-17.57, Пл.80км 18.09-18.10, Пл.73км 18.17-18.18, Миколаївка-Дон. 18.25-18.26, Петропавлівка 18.39-18.40, Слов'янка 18.58-18.59, Пл.31км 19.08, Рзд.№5 19.18-19.19, Покровськ 19.46-20.15, далі встановленим розкладом руху.
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-30 / Потяг: #6333/6334
  39. В добу 20, 21, 22, 23, 24 вересня 2021 року п/п № 6442 сполученням Попасна - Куп’янськ – встановити в сполученні Сватове- Куп’янськ, на дільниці Попасна-Сватове не призначати;
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6442
  40. В добу 20, 21, 22, 23, 24 вересня 2021 року п/п № 6329 сполученням Куп’янськ - Попасна – встановити в сполученні Куп’янськ - Сватове, на дільниці Сватове-Попасна не призначати;
    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-24 / Потяг: #6329
  41. 21,23.09 №6236 Костянтинівка-Ізюм до ст. Святогірськ слідує згідно з діючим розкладом, далі ст. Святогірськ 13.10-14.01, Букине 14.25-14.26, Ізюм 14.50
    Дісно з: 2021-09-21 до: 2021-09-24 / Потяг: #6236
  42. 22,24.09 №6236 Костянтинівка-Ізюм до ст. Святогірськ слідує згідно з діючим розкладом, далі ст. Святогірськ 13.10-13.12, Букине 13.42-13.44, Ізюм 14.10.
    Дісно з: 2021-09-21 до: 2021-09-25 / Потяг: #6236
  43. 21,23.09 №6680 Ізюм-Харків відпр.зі ст.Ізюм 14.53,Циганська 15.20- 15.47,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-21 до: 2021-09-24 / Потяг: #6680
  44. В добу 22 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6003 Ізюм-Фенольна- Кiндратiвка 14.20 (граф), Костянтинiвка 14.40-14.42 (+5), Пост 6 Км 14.50-14.51 (+5), Кривий Торець 15.02-15.03 (+5), Фенольна 15.19 (+5)
    Дісно з: 2021-09-21 до: 2021-09-22 / Потяг: #6003*
  45. 22,23 вересня е/п №6165 Харків-Балашовський-Люботин – відмінено
    Дісно з: 2021-09-21 до: 2021-09-24 / Потяг: #6165
  46. 24/09/2021: п.6267 Люботин - Суми прослыдуэ Мерчик 09-45/09-46, Максимівка 10-14/10-15, Гавриші 10-31/10-32, Богодухів 10-48/10-50, Губарівка 11-16/11-17, Купєваха 11-26/11-27, Кириківка 11-47/11-48, Бакирівка 12-04/12-05, Тростянець-Смородине 12-21/12-23, Скрягівка 12-34/12- 35, бп 98 км 12-45/12-46, Боромля 12-53/12-54, ім.В.Несвіта 13-09/13- 10, Сироватка 13-17/13-19, Баси 13-32/13-33, Суми-Тов. 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-25 / Потяг: #6267
  47. 27/09/2021: п.6322 Мерчик -Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6322
  48. 27/09/2021: п.7003 Харків-Пас. - Мерчик прослідування Люботин 14-59/15-39, Любівка 15-43/15-44, зп Караванна 15-47/15-48, зп Травневий 15-51/15- 52, зп Манченки 15-55/15-56, зп Горіховий Гай 15-59/16-00, зп Просторе 16-04/16-05, прибуття Мерчик 16-10
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #7003
  49. 27/09/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 10-56 (замість 11-40), зп Просторе 10-59/11-00, зп Горіховий Гай 11-03/11-04, Манченки 11-08/11-09, зп Травневий 11-12/11-13, зп Любівка 11- 16/11-17, Люботин 11-22/12-13, зп Водяне 12-18/12-19, зп 21 км 12- 22/12-23, зп Коротич 12-27/12-28, зп Рай-Оленівка 12-31/12-32, зп Пісочин 12-35/12-36, зп Рижєов 12-39/12-40, зп Хвилинка 12-43/12-44, Нова Баварія 12-48/13-06, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6224
  50. 22-24,27-30.09 №6516 відправленням зі ст.Лозова о 09.00(замість 09.14), Біляївка 10.00-10.02,Лихачове 10.25-10.26, Трійчате 10.42-10.43, Беспалівка 11.00-11.01,Мерефа12.04- 12.19,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-10-01 / Потяг: #6516
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ