[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6152* #6156 #6152
  4. - В добу 14 та 15 жовтня 2021 р. ВІДМІНЯЮТЬСЯ е/п № 6255/6256 сполученням Козятин-Бердичів-Козятин; - В добу 23 жовтня 2021 р. ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ е/п № 6255/6256 сполученням Козятин-Бердичів-Козятин.
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6255 #6256
  5. в добу 14 та 15 жовтня 2021 р. ВІДМІНЯЮТЬСЯ приміські поїзди: - № 7027/7028 Біла Церква-Київ - № 7033/7034 Біла Церква-Київ - № 7035/7036 Київ-Роток - № 7045/7046 Київ-Біла Церква - № 6241 Роток-Фастів В добу 23 жовтня 2021 р. ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ приміські поїзди: - № 7027/7028 Біла Церква-Київ - № 7045/7046 Київ-Біла Церква
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #7045/7046 #7033/34 #7035/36 #6241 #7027/7028
  6. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  7. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  8. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  9. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  10. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  11. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  12. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  13. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  14. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  15. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  16. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6503
  17. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.П'ятихатки,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6504
  18. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6507
  19. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити відправленням зі
    ст.Саксагань, на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6508
  20. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт.,
    Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим,
    далі наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розклвду.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6466
  21. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.35);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51) - техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6512
  22. 03.11.2021, 04.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-04 / Потяг: #6501
  23. 02.11.2021, 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.27 - 19.07);
    Пост 3 км (19.15);
    ст.Пічугіне (19.22);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.28);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.38 - 20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6509
  24. в добу 21.10.2021 відміняється зупинка по з.п. Депо
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-21 / Потяг: #6313 #6314 #6322
  25. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #826
  26. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #825
  27. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
  28. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
  29. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.23);
    пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
    ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
    пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
    пл.284 км (16.51 - 16.52);
    пл.283 км (16.54 - 16.55);
    пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
    пл.276 км (17.16 - 17.17);
    пл.Терса (17.19 - 17.20);
    пл.262 км (17.23 - 17.24);
    ст.Роздори (17.31 - 17.32);
    пл.251 км (17.36 - 17.37);
    ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    пл.242 км (17.47 - 17.49);
    Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    пл.230 км (18.06 - 18.07);
    пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
    пл.225 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.219 км (18.22 - 18.23);
    ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
    пл.212 км (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
    пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    пл.196 км (18.59 - 19.00);;
    ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    пл.193 км (19.07 - 19.09);
    Пост Амур (19.12);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
  30. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  31. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  32. Поїзд №6727 з 01 листопада по 13 листопада 2021 рокудо станції Супрунівка слідують згідно діючого графіку руху , далі Супрунівка 20,55- 21,24 год, Пост 311 21,33-21,34 год, Абазовка 21,38-21,39 год, Уманцівка 21,49-21,050 год. Решетилівка 22,04-22,05 год. Братешки 22,17-22,18 год. далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6727
  33. Поїзд №6369 з 06 жовтня по 18 жовтня та з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан до станції Тарнавщина згідно діючого графіку руху далі Тарнавщина 00,15-0017 год, Солоницька 00,30-0031 год, Лубни 00,47-00,48 год, Вили 01,06- 01,07 год. Лазірки 01,20-01,21 год пост 143 КМ 01,29-01,30 год Гребінка 01,42 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6369
  34. Поїзд №6370 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється наступним розкладом : Гребінка 20,35 год, пост 143 КМ 20,51-20,52 год, Лазірки 21,02-21,03 год пост 155 КМ 21,08-21,09 год, Вили 21,18-21,20 год,, Лубни 21,41-21,51 год, Солоницька 22,14-22,15 год. Тарнавщина 22,27-22,28 год. пост 200 км 22,35-22,36 Ромодан 22,44 год.
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6370
  35. Поїзд №6724 з 06 жовтня по 24 жовтня та з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан 04,46 год, Кибинці 05,07-05,08 год пост 227км 05,15-05,16 год, Миргород 05,22-05,23 год Милашенкове 05,32-05,36 год, Гоголеве 05,43-05,44 год, Матяшівка 05,52-05,53 год. ,Решетилівка 06,36-06,37 год. Уманцівка 06,51-06,52 год, Абазівка 07,02-07,03 год. пост 311 км 07,09-07,10 год, Супрунівка 07,18-07,19 год, Полтава - Київська 07,28-07,30 год, роз'їзд 328 км 07,58-07,59 год. Кривохатки 08,09-08,10 год. Полтава - Південна 08,26 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6724
  36. Поїзд №6721 з 06 жовтня по 18 жовтня та з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції яреськи згідно діючого графіку руху далі Яреськи 09,23-09,53 год Матяшівка 09,44-09,45 год. Гоголево 09,52-09,53 год, Малашенкове 10,00-10,01 год. Миргород 10,11-10,14 далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6721/6363
  37. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  38. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  39. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  40. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Кудашівка.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6411
  41. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Павлопілля.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6402
  42. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Мелітополь.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6510 #6510
  43. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    пл.212 км (17.06 - 17.07);
    ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
    пл.230 км (17.43 - 17.45);
    пл.235 км (17.49 - 17.50);
    ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    пл.242 км (18.06 - 18.08);
    ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    пл.251 км (18.18 - 18.19);
    ст.Роздори (18.22 - 18.23);
    пл.262 км (18.29 - 18.30);
    пл.Терса (18.33 - 18.34);
    пл.267 км (18.36 - 18.37);
    пл.269 км (18.40 - 18.41);
    ст.Письменна (18.45 - 18.46);
    пл.276 км (18.49 - 18.50);
    пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
    пл.283 км (18.57 - 18.59);
    пл.284 км (19.01 - 19.02);
    пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
    ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
    пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
    ст.Чаплине (приб. 19.31).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
  44. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
  45. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 19.48);
    пл.Мотор (19.46 - 19.47);
    пл.Іскра (19.59 - 20.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (20.07 - 20.08);
    ст.Янцеве (20.19 - 20.20);
    ст.Вільнянськ (20.28 - 20.29);
    ст.Новогупалівка (20.41 - 20.42);
    пл.1063 км (20.46 - 20.47);
    ст.Славгород Півд. (20.56 - 20.57);
    ст.Івківка (21.08 - 21.09);
    ст.Синельникове-1 (приб. 21.18).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6132
  46. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
    Пост Амур (18.10);
    пл.193 км (18.13 - 18.14);
    ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    пл.196 км (18.20 - 18.21);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
    пл.207 км (18.38 - 18.39);
    пл.212 км (18.43 - 18.44);
    ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
    пл.219 км (19.04 - 19.05);
    пл.222 км (19.08 - 19.09);
    пл.225 км (19.12 - 19.13);
    пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
    пл.230 км (19.20 - 19.22);
    пл.235 км (19.25 - 19.26);
    ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
  47. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.56);
    Пост Амур (10.01);
    ст.Нижньодніпровськ (10.04);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (10.11);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (10.14);
    ст.Ігрень (10.21);
    ст.Іларіонове (10.35);
    ст.Синельникове-2 (10.50);
    ст.Синельникове-1 (10.57 - 11.14);
    Пост 239 км (11.22);
    ст.Вишневецьке (11.28);
    ст.Роздори (11.33);
    ст.Письменна (11.45);
    ст.Улянівка (11.57);
    ст.Улянівка (11.57);
    ст.Чаплине (12.12 - 12.14);
    ст.Просяна (12.24 - 12.25);
    ст.Демурине (12.34);
    ст.Межова (12.48 - 12.50);
    ст.Удачна (13.04);
    ст.Покровськ (13.19 - 13.24);
    ст.Гродівка (13.46);
    ст.Желанна (13.54);
    ст.Очеретине (14.04 - 14.05);
    ст.Авдіївка (приб. 14.19).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #826
  48. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,26,26,27,28,29/10/2021: п. 6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-30 (замість 11- 40), зп Просторе 11-33/11-34, зп Горіховий Гай 11-37/11-38, зп Манченки 11-42/11-43, зп Травневий 11-56/11-57, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  49. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.6322 Мерчик - Люботин відправлення Мерчик 14-40 (замвсть 14-53), зп Просторе 14-44/14-45, зп Горіхвоий Гай 14-49/14-50, зп Манченки 14- 55/14-56, зп Травневий 15-09/15-15, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-30 / Потяг: #6322
  50. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відправлення Мерчик 16-24 (замість 16-34), зп Просторе 16-27/16-28, зп Горіховий Гай 16-31/16-32, зп Манченки 16- 36/16-37, зп Травневий 16-50/16-51, далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #7004
  51. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
    заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
    ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    пл.196 км (9.53 - 9.54);
    ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    пл.193 км (10.02 - 10.04);
    Пост Амур (10.07);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
  52. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  53. Поїзд №6364 06,07,08,09,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,,22,23,24,25,26,27,28,29 жовтня 2021 року обмежується по станції Вили та відміняється на дільниці Вили - Миргород
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-29 / Потяг: #6364
  54. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
    Пост Амур (8.20);
    з.п.193 км (8.23 - 8.24);
    ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
    пл.196 км (8.32 - 8.33);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
    пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
    ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
    пл.212 км (9.05 - 9.06);
    ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
    пл.219 км (9.18 - 9.19);
    пл.222 км (9.22 - 9.23);
    пл.225 км (9.26 - 9.27);
    пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
    пл.230 км (9.34 - 9.36);
    пл.235 км (9.39 - 9.40);
    ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
    Пост 239 км (9.49 - 9.50);
    пл.242 км (9.53 - 9.55);
    ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
    пл.251 км (10.05 - 10.06);
    ст.Роздори (10.09 - 10.10);
    пл.262 км (10.16 - 10.17);
    пл.Терса (10.20 - 10.21);
    пл.267 км (10.23 - 10.24);
    пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
    пл.283 км (10.44 - 10.46);
    пл.284 км (10.48 - 10.49);
    пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
    ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
    пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
    ст.Чаплине (приб.11.18).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
  55. Поїзд №6363 06,07,08,09,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,,22,23,24,25,26,27,28,29 жовтня 2021 року відправляється зі станції Вили о 12 год 54хв на дільниці Ромодан - Вили відміняється
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-29 / Потяг: #6721/6363
  56. Поїзд №6365 06,07,08,09,10,1112,13,14,15,16,17,19,20,21,,22,23,24,25,26,27,28,29 жовтня 2021 року відміняється на дільниці Миргород - Гребінка
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-29 / Потяг: #6365
  57. Поїзд № 6366 06,07,08,09,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,,22,23,24,25,26,27,28,29 жовтня 2021 року відміняється на дільниці Гребінка - Ромодан
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-29 / Потяг: #6366/6728*
  58. Поїзд №6727 з 06 жовтня по 29 жовтня 2021 року з відправляється Полтави - Південної о 20,01 год далі Кривохатьки 20,15 -20,16 год роз'їзд 328 20,26 - 20,27 год, роз'їзд Шведська Могила 20,34 - 20,35год, Полтава - Київська 20,41 - 20,46 год Супрунівка 20,55- 21,24 год, Пост 311 21,33-21,34 год, Абазовка 21,38-21,39 год, Уманцівка 21,49-21,050 год. Решетилівка 22,04-22,05 год. Братешки 22,17-22,18 год. далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-29 / Потяг: #6727
  59. Поїзд №6362 з 07 жовтня по 24 жовтня 2021 року до станції Лубни слідує згідн діючого розкладу, далі Лубни 03,05 - 03,06 год, Солоницька 03,23 - 03,24 год, Тарнавщина 03,36 - 03,37 год, Пост 200 км 03,43 - 03,41, Ромодан 03,51 год далі згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-24 / Потяг: #6362/6722/6354
  60. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
    Пост Амур (16.42);
    пл.193 км (16.45 - 16.46);
    ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
    пл.196 км (16.55 - 16.56);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
    пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
    ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
    пл.212 км (17.29 - 17.30);
    ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
    пл.219 км (17.42);
    пл.222 км (17.44 - 17.45);
    пл.225 км (17.49 - 17.50);
    пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
    пл.230 км (17.57 - 17.59);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
    Пост 239 км (18.12 - 18.13);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
    пл.251 км (18.28 - 18.29);
    ст.Роздори (18.32 - 18.33);
    пл.262 км (18.39 - 18.40);
    пл.Терса (18.43 - 18.44);
    пл.267 км (18.46 - 18.47);
    пл.269 км (18.50 - 18.51);
    ст.Письменна (18.55 - 18.56);
    пл.276 км (18.59 - 19.00);
    пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
    пл.283 км (19.07 - 19.09);
    пл.284 км (19.11 - 19.12);
    пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
    ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
    пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
    ст.Чаплине (приб. 19.41).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
  61. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
    Пост Амур (17.15);
    пл.193 км (17.18 - 17.19);
    ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
    пл.196 км (17.27 - 17.28);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
    пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
    пл.212 км (18.01 - 18.02);
    ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
    пл.219 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.225 км (18.22 - 18.23);
    пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
    пл.230 км (18.30 - 18.32);
    пл.235 км (18.35 - 18.36);
    ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
    ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
  62. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до
    ст.Кривий Ріг Зах. діючим, далі зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Зах. (12.47 - 12.48);
    пл. 116 км Мусіївка (13.02);
    пл. 118 км Мусіївка (13.06);
    ст.Мусіївка (13.12 - 13.13);
    ст.Гейківка (13.24 - 13.25);
    пл.Утішне (13.35 - 13.36);
    ст.Висунь (13.47 - 13.48);
    ст.Тимкове (приб. 14.00).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6485
  63. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до
    ст.Кривий Ріг Зах. чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Зах. (18.12 - 18.13);
    пл.116 км Мусіївка (18.26);
    рзд.6 км (18.30 - 18.31);
    ст.Полтавка (18.45 - 18.46);
    пл.22 км (18.56 - 18.57);
    ст.Інгулець (приб. 19.05).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6455/6456
  64. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Інгулець (відпр. 19.35);
    пл.22 км (19.42 - 19.43);
    ст.Полтавка (19.52 - 19.53);
    рзд.6 км (20.07 - 20.08);
    пл.116 км. Мусіївка (20.12);
    ст.Кривий Ріг Зах. (20.21 - 20.22);
    ст.Кривий Ріг (20.34 - 20.35);
    ст.Кривий Ріг (приб. 20.45).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6457/6458
  65. ДОБУ 5,7,9,11,19,21,23,25,27,29 ЖОВТНЯ 2021 ПРИМIСЬКИЙ ПОIЗД НР 6036//60Ч3 ПОМIЧНА-ЗНАМ'ЯНКА-ПОМIЧНА ПРОСЛIДУЕ СКОРОЧЕНИМ МАРШРУТОМ ПОМIЧНА-ДОЛИНСЬКА-ПОМIЧНА ,НА ДIЛЬНИЦI ДОЛИНСЬКА - ЗНАМ'ЯНКА В ХОДУ НЕ БУДЕ
    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-29 / Потяг: #6035/6036 #6043/6044
  66. З 06/10/2021 по 29/10/2021: п.6357 Огульці - Полтава-Півд. відправлення Огульці 19-33, Ковяги 19- 53/19-54, Водяна 20-11/20-12, Коломак 20-31/20-32, Скороходове 20- 47/20-48, Кочубеївка 20-57/20-58, Божкове 21-17/21-18, Свинківка 21- 34/21-35, Вакуленці 21-44/21-45, Полтава-Півд. 21-57
    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-30 / Потяг: #6357
  67. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
    пл.235 км (17.51 - 17.52);
    пл.230 км (17.55 - 17.56);
    пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
    пл.225 км (18.03 - 18.04);
    пл.222 км (18.07 - 18.08);
    пл.219 км (18.11 - 18.12);
    ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
    пл.212 км (18.21 - 18.22);
    ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
    пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
    пл.196 км (19.00 - 19.01);
    ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
    пл.193 км (19.08 - 19.10);
    Пост Амур (19.13);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
  68. 13 та 23 жовтня 2021 року призначається курсування регіонального поїзда №874/873 сполученням Коростень - Овруч - Велідники. 15 та 22 жовтня 2021 року відміняється курсування регіонального поїзда №874/873 сполученням Коростень - Овруч - Велідники.
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-23 / Потяг: #874/873
  69. 13 та 23 жовтня 2021 року призначається курсування регіонального поїзда №874/873 сполученням Коростень - Овруч - Велідники. 15 та 22 жовтня 2021 року відміняється курсування регіонального поїзда №874/873 сполученням Коростень - Овруч - Велідники.
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-23 / Потяг: #874/873
  70. 13 жовтня встановлено маршрут прямування приміському поїзду №6503 сполученням Коростень - Шепетівка (замість Коростень - Новоград- Волинський).
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-23 / Потяг: #6503 #6503
  71. 14 жовтня встановлено маршрут прямування приміському поїзду №6502 сполученням Шепетівка - Коростень (замість Новоград- Волинський - Коростень).
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-23 / Потяг: #6502 #6502
  72. 14 жовтня призначається курсування приміського поїзда №6483 сполученням Коростень - Олевськ. 14 жовтня відміняється курсування приміського поїзда №6481 сполученням Коростень - Олевськ
    Дісно з: 2021-10-01 до: 2021-10-23 / Потяг: #6481 #6483
  73. 06.10 №6559 слідує зміненим маршрутом Харків-Пас.- РЗД 6 км -Основа 14.45-14.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6559
  74. З 06.10 по 29.10 №6915 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 17.05-17.13,Огульці 17.38
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  75. З 11.10 змінюється графік руху е/п №6446 сполученням Ізюм(16.55)- Харків -Левада(20.29)
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6446
  76. 06,07.10 №6418 курсує зміненим розкладом Ізюм 06.40(замість 06.42),Савинці 07.34-07.35,Балаклія 07.53-07.55,Шебелинка 08.31- 08.32,Слобожанська 08.45-08.46,Занки 08.52-08.54,Зміїв 09.14-09.15, Жихор 09.48-09.49,Основа 10.12-10.13,Харків Левада 10.29
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6418
  77. 06,07.10 №6424 курсує зміненим розкладом Ізюм 11.13,Савинці 12.08- 12.09,Балаклія 12.28-12.30,Шебелинка 13.05- 13.06,Слобожанська 13.19- 13.20,Занки 13.26-13.27,Зміїв 13.45-13.46, Жихор 14.17-14.18,Основа 14.37-14.38,Харків Левада 14.56
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6424
  78. 08.10 №6513 до ст.Лихачове (10.52-10.54) слідує згідно діючого розкладу,далі Біляївка 11.23-11.24, Краснопавлівка 11.43-11.44, Герсеванівський 11.54-12.00,Панютине 12.13-12.14,Лозова 12.26
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6513
  79. 12,13,15,16.10 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #7004
  80. 12,13,15,16.10 №6321/6330 Харків Пас-Огульці-Харків Балашовський на дільниці Люботин-Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6330 #6321
  81. В добу 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 23 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: - е/п № 6624 Тетерів – Борщагівка розкладом Тетерів 13.10, Спартак 13.29/30, Бородянка 13.45/45, Клавдієве 13.56/57, Немішаєве 14.02/03, Буча 14.18/19, Ірпінь 14.25/26, Біличі 14.33/34, Святошин 14.42/48, Борщагівка 14.53 - е/п № 6626 Коростень – Київ до станції Тетерів згідно діючого розкладу далі Тетерів 14,33, Спартак 14.52/53, Бородянка 15.06/07, Клавдієве 15.17/18, Немішаєве 15.23/24, Буча 15.38/39, Ірпінь 15.46/47, Біличі 15.54/55, Святошин 16.03/06 Борщагівка технічна 16.13(+8хв).
    Дісно з: 2021-10-10 до: 2021-10-23 / Потяг: #6624 #6626
  82. В добу 11,18,19,20,21,22,23 жовтня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п 6613 Київ – Коростень до станції Спартак згідно діючого розкладу далі Спартак 13.26/30, Тетерів 13.43/44 (+ 6 хв. на Коростеньській дільниці ).
    Дісно з: 2021-10-10 до: 2021-10-23 / Потяг: #6613
  83. 12.10 №6517 до ст.Покотилівка(11.24-11.26) прослідує згідно діючого розкладу,далі Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43-12.44,Біляївка 13.48- 13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6517
  84. 11.10 №6321 Харків Пас-Огульці:ст.Люботин 15.31-15.42,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  85. 13,17.10 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  86. 24.10 №6321 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  87. 23,24.10 №7003,№6322 прослідують без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #6322
  88. 11,12,18,21,22,23.10 №6914 Люботин-Харків Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6914
  89. 11,12,18,21,22,23.10 №6915 Харків Балашовський-Огульці на ділянці Харків Балашовський-Люботин відмінено,курсує від ст.Люботин до ст.Огульці
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  90. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
  91. 23.10.2021 призначити.

    Дісно з: 2021-10-17 до: 2021-10-23 / Потяг: #6481
  92. 18.10 № 6853 Харків Пас(13.38) -Лозова(17.05)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.00-14.01,Мерефа 14.20-14.22,Беспалівка 15.13-15.14,Біляївка 16.08-16.09,Панютине 16.53-16.54,Лозова 17.05
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6853
  93. 18.10 № 6691 Харків Пас(13.52) -Красноград(16.30)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.12-14.13,Мерефа 14.36-14.38, Власівка 15.41- 15.42,Берестовеньки 16.04-16.05,Красноград 16.30
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6691
  94. 18.10 № 6855 Харків Пас(15.50) -Лозова, курсує зміненим розкладом: Покотилівка 16.12-16.13,Мерефа 16.36-16.38,Борки 17.04-17.10,далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6855/6865
  95. 18.10 № 7087 на дільниці Харків Пас(15.45) -Букине(18.15)курсує зміненим розкладом: Основа 16.05,Безлюдівка 16.08,Зміїв 16.29- 16.30,Занки 16.43,Балаклія 17.16-17.17,Ізюм 18.03-18.04,Букине 18.15
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7087
  96. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021, 25.10.2021, 27.10.2021, 29.10.2021, 03.11.2021, 05.11.2021, 08.11.2021відмінити.

    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-11-08 / Потяг: #6405 #6408
  97. 18.10 №7003 Харків Пас-Мерчик слідує зміненим розкладом (Харків Пас 14.23,Нова Баварія 14.37-14.38,Люботин 15.01-15.03.Мерчик 15.34
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003
  98. 18.10 №6321 Харків Пас 14.45-Огульці 16.01 курсує зміненим розкладом: Нова Баварія 15.01-15.02,Люботин 15.34-15.35, Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  99. 18.10 №6912 Люботин-Харків Пас прибуття на Харків Пас 13.41 замість 13.36
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6912
  100. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  101. 18.10 №6690 Красноград-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 14.55 замість 14.50
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6690
  102. 21,22,23/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-10-24 / Потяг: #6914
  103. 13,15,16,17,18,19,20,21,22.10 №6411 Харків Левада-Ізюм до ст.Зміїв (07.44-07.46) слідує згідно діючого розкладу,далі Балаклія 8.49- 08.50,Закомельська 09.26-09.29, Циганська 09.57-09.58,Ізюм 10.16
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6411
  104. 13,18.10 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія 11.46-12.00, прослідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 12.33-12.53,Мерчик 13.23
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
  105. 13,18.10 №6319 Мерчик -Харків Левада з ст. Люботин прослідує зміненим маршрутом Люботин 12.06-12.31,-Шпаківка 12.52-Нова Баварія13.11-13.12, Харків Левада 13.40
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  106. 22,23.10 №6165 по ст.Нова Баварія 13.57-14.13,Рижов 14.19-14.20, Люботин 14.44(замість 14.29)
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6165
  107. 21/102021: п.6267 Люботин - Суми до ст.Мерчик слідує згідно діючого розкладу, далі Мерчик 09-45/09-47, Максимівка 10-24/10-25, Гавриші 10-40/10- 41, Богодухів 10-57/10-59, Губарівка 11-15/11-16/, Купєваха 11-25/11- 26, Кириківка 11-46/11-48, Бакирівка 12-03/12-04, Тростянець- Смородине 12-20/12-21, Скрягівка 12-33/12-34, бп 98 км 12-44/12-45, Боромля 12-52/12-53, ст.ім.В.Несвіта 13-08/13-09, Сироватка 13- 16/13-18, Баси 13-31/13-32, Суми-Товарна 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-22 / Потяг: #6267
  108. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  109. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
  110. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити до ст.Кам'янське
    Пас., на дільниці Кам'янське Пас. - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6018
  111. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити відправленням зі
    ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
    відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6027
  112. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11. призначити зміненим
    розкладом:
    ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    пл.128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Верхньодніпровськ (05.37 - 05.38);
    пл.139 км (05.44 - 05.45);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.27 - 6.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 4м (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 07.20).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6008 #6008
  113. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Верхівцеве (відпр. 05.33);
    пл.119 км (05.36 - 05.37);
    пл.125 км (05.41 - 05.42);
    пл.128 км (05.45 - 05.46);
    ст.Верхньодніпровськ (05.52 - 06.06);
    пл.139 км (06.12 - 06.13);
    ст.Воскобійня (06.16 - 06.17);
    пл.149 км (06.24 - 06.25);
    ст.Кам'янське Пас. (06.30 - 06.31);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.35 - 6.36);
    пл.160 км (06.40 - 06.41);
    пл.164 км (06.46 - 06.47);
    пл.165км (06.49 - 06.50);
    пл.169 км (06.54 - 06.55);
    Сухачівка (07.00 - 07.01);
    пл.175 км (07.04 - 07.05);
    пл.178 км (07.08 - 07.09);
    ст.Діївка (07.13 - 07.14);
    пл.184 км (07.18 - 07.19);
    ст.Горяїнове (07.22 - 07.23);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 07.28).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6010
  114. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11
    призначити зміненим
    розкладом:
    ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 06.10);
    пл.77 км (06.15 - 06.16);
    пл.Касинівка (06.20 - 06.21);
    пл.88 км (06.26 - 06.28);
    ст.Ерастівка (06.33 - 06.34);
    ст.Вільногірськ (06.43 - 06.44);
    пл.104 км (06.48 - 06.49);
    пл.Гранове (06.53 - 06.54);
    пл.114 км (06.57 - 06.58);
    ст.Верхівцеве (07.03 - 07.04);
    пл.119 км (07.06 - 07.07);
    пл.125 км (07.11 - 07.12);
    пл.128 км (07.15 - 07.16);
    ст.Верхньодніпровськ (07.22 - 07.51);
    пл.139 км (07.58 - 07.59);
    ст.Воскобійня (08.02 - 08.03);
    пл.149 км (08.11 - 08.12);
    ст.Кам'янське Пас. (08.15 - 08.16);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (8.21 - 8.22);
    пл.160 км (08.26 - 08.27);
    пл.164 км (08.32 - 08.33);
    пл.165км (08.35 - 08.36);
    пл.169 км (08.40 - 08.41);
    Сухачівка (08.46 - 08.47);
    пл.175 км (08.50 - 08.51);
    пл.178 4м (08.53 - 08.54);
    ст.Діївка (08.56 - 08.57);
    пл.184 км (09.01 - 09.02);
    ст.Горяїнове (09.05 - 09.06);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 09.12).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6016
  115. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол.(відпр. 09.42);
    пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
    пл.91 км (09.55 - 09.56);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
    пл.86 км (10.06 - 10.07);
    ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
    пл.79 км (10.18 - 10.19);
    пл.77 км (10.22 - 10.23);
    ст.76 км Приворот (10.26);
    ст.Приворот (10.29 - 10.30);
    ст.Девладове (10.40 - 10.41);
    пл.Спокій (10.48 - 10.49);
    ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
    пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
    ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
    пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
    ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
    ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
    ст.Адамівське (11.48 - 11.49);
    рзд.Полівський (11.56 - 11.57);
    ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
    пл.119 км (12.13 - 12.14);
    пл.125 км (12.18 - 12.19);
    пл.128 км (12.22 - 12.23);
    ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
    пл.139 км (12.48 - 12.49);
    ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
    пл.149 км (13.00);
    ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
    пл.164 км (13.16 - 13.17);
    Сухачівка (13.27 - 13.28);
    пл.175 км (13.30 - 13.31);
    ст.Діївка (13.37 - 13.38);
    ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6022
  116. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
    16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
    Пост Амур (8.29);
    пл.193 км (8.32 - 8.33);
    ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
    пл.196 км (8.39 - 8.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
  117. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.49);
    ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
    пл.184 км (17.58 - 18.00);
    ст.Діївка (18.05 - 18.06);
    пл.178 км (18.10 - 18.11);
    пл.175 км (18.14 - 18.15);
    ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
    пл.169 км (18.41 - 18.42);
    пл.165 км (18.45 - 18.47);
    пл.164 км (18.49 - 18.50);
    пл.160 км (18.53 - 18.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
    ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
    пл.149 км (19.08 - 19.09);
    ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
    пл.139 км (19.21 - 19.22); мст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
    пл.128 км (19.35 - 19.36);
    пл.125 км (19.38 - 19.39);
    пл.119 км (19.43 - 19.45);
    ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
    пл.114 км (19.53 - 19.54);
    пл.Гранове (19.57 - 19.58);
    пл.104 км (20.02 - 20.03);
    ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
    ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
    пл.88 км (20.24 - 20.26);
    пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
    пл.77 км (20.37 - 20.38);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.43).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6037
  118. 15.10 №6016 до ст.Слатине 09.35-09.37 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 10.10
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6016
  119. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.26);
    ст.Горяїнове (9.31 - 9.32);
    пл.184 км (9.37 - 9.39);
    ст.Діївка (9.46 - 9.48);
    пл.178 км (9.54 - 9.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобійня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.119 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (11.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.27).

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6015
  120. До уваги пасажирів! У зв'язку з переносом робочого дня з 15.10.2021 (п'ятниця) на 23.10.2021 (субота) приміські поїзди в добу 15.10.2021 курсують розкладом руху вихідного дня, а в добу 23.10.2021 курсують розкладом руху робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-24 / Потяг: #6066 #6066 #6066 #6307 #6066 #6357 #6464 #6222 #6266 #6266
  121. 18,20,22/10/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: Боромля 09-31/09-39, бп 98 км 09-54/09-56, Скрягівка 10-17/10-18, прибуття Тростянець-Смородине 10-33
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6002
  122. В добу 18, 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п № 6917 Ніжин – Київ-Волинський до станції Бобрик згідно діючого розкла-ду руху далі Бобрик 12.34/13.00 Бровари 13.26/27 к.пост 837км 13.37 Дарниця 13.47/49 Київ-Деміївський 14.03/04 з.п. Північна 14.13 Київ-Волинський 14.24
    Дісно з: 2021-10-17 до: 2021-10-22 / Потяг: #6917
  123. 18.10 №6027 Казача Лопань-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6027
  124. 18.10 №6024 Харків Пас-Казача Лопань відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6024
  125. В добу 18, 20, 21, 22 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів - е/п 6912 Київ-Волинський – Ніжин до станції Бровари згідно діючого розкладу руху далі Бровари 13.19/29, Бобрик 13.54/55, Заворичі 14.03/04, Бобровиця 14.25/26, Кобижча 14,38/39, Носівка 14.47/48, Ніжин 15.13 (+12хв) - е/п 6914 Київ-Волинський – Ніжин до станції Бровари згідно діючого розкладу руху далі Бровари 14.35/36, Бобрик 15.02/03, Заворичі 15.12/13, Бобровиця 15.33/34, Кобижча 15,46/47, Носівка 15.55/56, Ніжин 16.21 (+4хв) - е/п 6919 Ніжин - Київ до станції Бобровиця згідно діючого розкладу руху далі Бобровиця 14.13/26 Заворичі 14.48/49Бобрик 14.57/15.04 Бровари 15.30/31 Дарниця 15.52/16.00 Київ-Деміївський 16.15/16 з.п. Північна 16.27 (+29хв.)
    Дісно з: 2021-10-17 до: 2021-10-22 / Потяг: #6912 #6914 #6919
  126. 20/10/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст. Водяна слідує згідно діючого розкладу, далі Водяна 11-41/11-48, Коломак 12-07/12-09, Скороходове 12-24/12-25, Кочубеївка 12-34/12-42, Божкове 13-02/13-03, Свинківка 13- 20/13-21, Вакулинці 13-30/13-31, прибуття Полтава-Півд. 13-44
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-21 / Потяг: #6353
  127. 21,22/10/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст. Кочубеївка слідує згідно діючого розкладу, далі Кочубеївка 12-37/12-42, Божкове 13-02/13-03, Свинківка 13-20/13-321, Вакулинці 13-30/13-31, прибуття Полтава-Півд. 13-44
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6353
  128. 15.10 №6022 до ст.Слатине 11.19-11.21 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 11.53
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6022
  129. 15.10 №6024 до ст.Слатине 12.59-13.03 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 13.35
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6024
  130. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
  131. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  132. У зв'язку з перенесенням робочого дня на 23.10.2021
    23.10.2021 призначити.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-30 / Потяг: #6503 #6012 #6504
  133. В добу 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 жовтня 2021 року та 01, 02, 03 листопада 2021 року змінююється розклад поїзду №6955 сполученням Волноваха-Комиш Зоря – відправлення зі ст. Волноваха (07.22) згідно з книгою розкладу, Б.п. 412 км (07.36- 07.37), ст. Хлiбодарiвка (07.59-08.00) згідно з книгою розкладу, О.п. 393 км +2 хв (08.11-08.12), ст. Зачатiвська +8 хв (08.29-08.30), О.п. 376 км +8 хв (08.43-08.44), ст. Розівка +8 хв (09.06-09.07), Б.п. 346 км +8 хв (09.38-09.39), прибуття на ст. Комиш Зоря +8 хв (10.02).
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-03 / Потяг: #6955
  134. В добу 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 жовтня 2021 року та 01, 02, 03 листопада 2021 року поїзд № 6956 сполученням Комиш Зоря – Волноваха зміненим розкладом – відправлення зі ст. Комиш Зоря +10 хв (14.10), Б.п. 346 км +10 хв (14.31-14.32), ст. Розівка +10 хв (15.04-15.05), О.п. 376 км +10 хв (15.24-15.25), ст. Зачатівська +10 хв (15.40-15.41), О.п. 393 км +10 хв (15.56-15.57), ст. Хлібодарівка +10 хв (16.11-16.12), Б.п. 412 км +10 хв (16.30-16.31), прибуття на ст. Волноваха +10 хв (16.46).
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-03 / Потяг: #6956
  135. В добу 18, 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року п/п № 6072 Скотувата-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (13.27) згідно книги розкладу, відправлення зі ст. Гаврилiвка +2 хв (13.30), ст. Дубове +8 хв (13.51-13.52), Близнюки +7 хв (14.09-14.10), Пост 4 км +3 хв (14.21), прибуття на ст. Лозова (14.28) згідно книги розкладу;
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-22 / Потяг: #6072
  136. 22.11.2021 - 10.12.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1,
    наступним розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (06.18 - 06.21),
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.30);
    на дільниці Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-10 / Потяг: #6506
  137. 22.11.2021 - 10.12.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-10 / Потяг: #6545/6546
  138. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.05 - 18.06);
    пл.1049 км (18.10 - 18.11);
    ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
    пл.1061 км (18.25 - 18.26);
    пл.1063 км (18.29 - 18.30);
    ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
    пл.1074 км (18.41 - 18.42);
    ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
    ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
    пл.Іскра (19.15 - 19.16);
    пл.Мотор (19.18 - 19.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
  139. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.08 - 18.09);
    пл.1049 км (18.16 - 18.17);
    ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
    пл.1061 км (18.35 - 18.36);
    пл.1063 км (18.39 - 18.40);
    ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
    пл.1074 км (18.51 - 18.52);
    ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
    ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
    пл.Іскра (19.25 - 19.26);
    пл.Мотор (19.28 - 29.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
  140. 06.12.2021 - 09.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 19.52);
    пл.Мотор (20.00 - 20.01);
    пл.Іскра (20.03 - 20.04);
    ст.Запоріжжя Вант. (20.11 - 20.12);
    ст.Янцеве (20.23 - 20.24);
    ст.Вільнянськ (20.32 - 20.33);
    ст.Новогупалівка (20.45 - 20.46);
    пл.1063 км (20.50 - 20.51);
    ст.Славгород Півд. (21.00 - 21.02);
    ст.Івківка (21.12 - 21.13);
    ст.Синельникове-1 (приб. 21.22).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6132
  141. 06.12.2021 - 09.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Запоріжжя-2 (відпр. 20.42);
    пл.6 км (20.48 - 20.49);
    пл.4 км (20.52 - 20.53);
    ст.Запоріжжя Лів. (21.00 - 21.01);
    пл.17 км (21.05);
    пл.13 км (21.09 - 21.10);
    рзд 11 км (21.13 - 21.14);
    пл.9 км (21.17 - 21 - 18);
    ст.Любимівка (21.23 - 21.24);
    ст.Вільнянськ (21.30 - 21.32);
    пл.107 км (21.38 - 21.39);
    ст.Новогупалівка (21.45 - 21.46);
    пл.1063 км (21.50 - 23.51);
    пл.1061 км (21.54 - 21.55);
    ст.Славгород Півд. (22.01 - 22.18);
    пл.1049 км (22.23 - 22.24);
    пл.1045 км (22.28 - 22.29);
    ст.Івківка (22.33 - 22.34);
    ст.Синельникове-1 (приб. 22.46).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-09 / Потяг: #6582
  142. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.07 - 05.08);
    пл.1049 км (05.12 - 05.13);
    ст.Славгород Півд. (05.20 - 05.21);
    пл.1061 км (05.54 - 05.55);
    пл.1063 км (05.32 - 05.33);
    ст.Новогупалівка (05.37 - 05.38);
    пл.1074 км (05.44 - 05.45);
    ст.Вільнянськ (05.52 - 05.54);
    ст.Любимівка (06.00 - 06.01);
    пл.9 км (06.06 - 06.07);
    рзд.11 км (06.12 - 06.13);
    пл.13 км (06.16 - 06.17);
    пл.17 км (06.22 - 06.23);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.30 - 06.32);
    пл.4 км (06.41 - 06.42);
    пл.6 км (06.46 - 06.47);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.55).

    Дісно з: 2021-11-18 до: 2021-12-06 / Потяг: #6583
  143. В добу 19,21,23,25.10.21р. №6516 до ст.Мерефа 12.17-12.21 слідує діючим розкладом, далі ст.Покотилівка 12.57-13.06, ст.Харків Пас 13.34.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-25 / Потяг: #6516
  144. В добу 26.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.50-14.56, далі прослідує згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-26 / Потяг: #6517
  145. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 6231/6232 сполученням Святогiрськ-Близнюки – прибуття на ст. Гаврилiвка (09.40) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (09.43), ст. Дубове +8 хв (10.04-10.05), прибуття на ст. Близнюки +8 хв (10.23).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #6231/6232
  146. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 6233/6234 сполученням Близнюки-Лиман – відправлення зі ст. Близнюки +8 хв (10.38), ст. Дубове +8 хв (10.54-10.55), ст. Гаврилівка +11 хв (11.11-11.12), ст. Язикове +10 хв (11.26-11.28), ст. Барвінкове +9 хв (11.38-11.39), прибуття на ст. Гусарiвка +9 хв (11.50), відправлення зі ст. Гусарівка +6 хв (12.03), ст. Бантишеве +6 хв (12.17-12.18), ст. Шидловська +6 хв (12.33-12.34), прибуття на ст. Слов'янськ +6 хв (12.53), відправлення зі ст. Слов'янськ (13.30) згідно з книгою розкладу.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #6233/6234**
  147. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 7032 сполученням Слов'янськ-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (07.27) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (07.30), ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +4 хв (07.55- 07.56), Пост 4 км +4 хв (08.06), прибуття на ст. Лозова +4 (08.15).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #7032/7034
  148. Поїзд №6364 з 01 по 13 листопада 2021 року до станції Вили слідує згідно діючого розкладу руху, далі Вили 09,32 - 09 ,36 год, Лубни 09,51 - 09,52 год , Солоницька 10,07 - 10,17 год, далі згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-11-13 / Потяг: #6364
  149. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів - е/п № 6076 Тарасівка – Київ розкладом Тарасівка 10.08/09 Вишневе 10.13/14 Київ Вол 10.20/21 Київ Пас 10.30(+8хв) - е/п № 6007 Київ – Фастів розкладом Київ –Пас. 9.16(+40хв) Київ-Волинський 9.26/27 Вишневе 9.33/34 Боярка 9.45/46 Васильків 10.03/04 Мотовилівка10.17/27 Сорочий Брід 10.40/41, Фастів 10.51(+51хв) - е/п № 6009 Київ –Пас. 9.34(+40хв) Київ-Вол.9.45/46 Вишневе 9.52/53 Боярка 10.03/04 Васильків10.19/20 Мотовилівка10.32/33 Сорочий Брід 10.46, Фастів 10.57(+45хв) - е/п № 6011 Київ – Фастів розкладом Київ-Пас. 9.42(+16хв) Київ-Волинський 9.51/52 Вишневе 9.58/59 Боярка 10.09/10 Васильків10.27/28 Мотовилі-вка10.38/39 Сорочий Брід 10.52/53, Фастів 11.03(+8хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6076 #6007 #6009/6205 #6009 #6011/6207
  150. В добу 19, 21, 22.10.2021 змінюється розклад регіонального поїзда: - п № 868 Гречани – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 11.06(+10хв) Сорочий Брід 11.20 Мотовилівка 11.34 Васильків 11.42/43 Боярка 11.56/57 Вишневе 12.05/06 Київ-Волинський 12.12/13 Київ-Пас 12.24(+18хв) В добу 23, 24.10.2021 змінюється розклад регіонального поїзда: - п № 868 Гречани - Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 11.10(+14хв) Сорочий Брід 11.24 Мотовилівка 11.38 Васильків 11.46/47 Боярка 12.00/01 Вишневе 12.09/10 Київ-Волинський 12.16/17 Київ-Пас 12.28 (+22хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #868
  151. В добу 19, 21, 22.10.2021 змінюється розклад приміського поїзда: - е/п № 6022 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 11.12(+25хв) Сорочий Брід 11.30/31, Мотовилівка 11.51/52, Васильків 12.02/03 Боярка 12.19/20 Вишневе 12.29/30 Київ-Волинський 12.37/38 Київ-Пас 12.49(+27хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #6206/6022
  152. В добу 23, 24.10.2021 змінюється розклад приміського поїзда: - е/п 6022 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 11.16(+29хв) Сорочий Брід 11.34/35 Мотовилівка 11.55/56 Васильків 12.06/07 Боярка 12.23/24 Вишневе 12.33/34 Київ Волинський 12.41/42 Київ Пас 12.53(+31хв)
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-10-24 / Потяг: #6206/6022
  153. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїз-дів - е/п № 6024 Фастів – Київ розкладом Фастів 12.32 Сорочий Брід 12.50/51 Мо-товилівка 13.12/13 Васильків 13.22/23 Боярка 13.42/43 Вишневе 13.53/54 Київ-Волинський 14.01/02 Київ-Пас 14.13(+16хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6024
  154. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїз-дів - е/п 6015 Київ – Фастів Київ-Пас. 14.12(+15хв) Київ-Волинський 14.22/23 Вишневе 14.30/31 Боярка 14.41/42 Васильків 14.58/59 Мотовилівка 15.14/22 Сорочий Брід 15.35/36, Фастів 15.46(+26хв) - е/п 6026 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 14.31(+23хв) Сорочий Брід 14.49/50 Мотовилівка 15.11/12 Васильків 15.23/24 Боярка 15.41/42 Вишневе 15.51/52 Київ Вол 15.58/59 Київ Пас 16.10 (+39хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6015 #6208/6026
  155. 25.10.2021, 27.10.2021, 29.10.2021, 01.11.2021
    відмінити.

    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-11-01 / Потяг: #6507 #6508
  156. В добу 19 ,21, 22.10.2021 змінюється розклад регіонального поїзда: - е/п № 884 Фастів – Зернове Фастів 15.58(+6хв) Сорочий Брід 16.10 Мотови-лівка 16.22/23 Васильків 16.32/33 Боярка 16.46/47 Вишневе 16.56/57 Київ-Волинський 16.59/17.00 Київ-Пас 17.21/27, Київ-Деміївський 17.36/37, Дарниця 17.51/54, Бровари 18.06/07, Бобрик 18.18/19 Заворичі 18.28, Бобровиця 18.35/36, Ко-бижча 18.51, Носівка 18.59/19.00, Ніжин 19.19(+11хв) В добу 23, 24.10.2021 змінюється розклад регіонального поїзда: - е/п № 884 Фастів – Зернове Фастів 16.05(+13хв) Сорочий Брід 16.17 Мотовилівка 16.29/30 Васильків 16.39/40 Боярка 16.53/54 Вишневе 17.03/04 Київ Волинський 17.06/07 Київ Пас 17.28/32, Київ-Деміївський 17.41/42, Дарниця 17.56/59, Бровари 18.11/12, Бобрик 18.25/26 Заворичі 18.35, Бобровиця 18.42/43, Кобижча 18.58, Носівка 19.06/07, Ніжин 19.24(+16хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #884
  157. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів - п. № 867 Київ – Гречани розкладом Київ –Пас. 15.32(+15хв) Київ-Волинський 15.42/43 Вишневе 15.51/52 Боярка 16.01/02 Васильків16.14/15 Мотовилівка16.25/32 Сорочий Брід 16.41, Фастів 16.50(+21хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #867
  158. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів -е/п № 6017 Київ – Миронівка розкладом Київ-Пас. 15.41(+16хв) Київ-Волинський 15.52/ 53 Вишневе 15.59/16.00 Боярка 16.10.11 Васильків16.27/28 Мо-товилівка16.38/39 Сорочий Брід 16.52/53, Фастів 17.03(+16хв) - е/п № 6019 Київ – Козятин розкладом Київ-Пас. 15.48(+4хв) Київ-Вол.15.58/59 Вишневе 16.05/06 Боярка 16.17/18 Васильків16.34/35 Мотовилів-ка16.45/46 Сорочий Брід 16.59/17.00, Фастів 17.10(+4хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6017/6240 #6019/6209
  159. 22.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-22 / Потяг: #6507 #6508
  160. 20.10.2021, 22.10.2021, 23.10.2021 призначити без
    зупинки по пл.178 км, пл.175 км.

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6027 #6015 #6035 #6037
  161. 19.10.2021 - 30.10.2021, 01.11.2021 - 03.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Волноваха (відпр.07.22);
    б.п. 412 км 907.36 - 07.37);
    ст.Хлібодарівка (07.59 - 08.00);
    з.п. 393 км (08.11 - 08.12);
    ст.Зачатівська (08.29 - 08.30);
    з.п. 376 км (08.43 - 08.44);
    ст.Розівка (09.06 - 09.07);
    б.п. 346 км (09.38 - 09.39);
    ст.Комиш-Зоря (приб. 10.02).

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-11-03 / Потяг: #6955
  162. 19.10.2021 - 30.10.2021, 01.11.2021 - 03.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 14.10);
    б.п. 346 км (14.31 - 14.32);
    ст.Розівка (15.04 - 15.05);
    з.п. 376 км (15.24 - 15.25);
    ст.Зачатівська (15.40 - 15.41);
    з.п. 393 км (15.56 - 15.57);
    ст.Хлібодарівка (16.11 - 16.12);
    б.п. 412 км (16.30 - 16.31);
    ст.Волноваха (приб.16.46).

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-11-03 / Потяг: #6956
  163. З 31.10 змінюється розклад руху е/п №6487 Куп'янськ-вузл-Святогірськ
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6487
  164. З 31.10 змінюється розклад руху е/п.№6464 Люботин-Мерефа
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6464
  165. 20, 22 жовтня можливе запізнення +11хв
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6189/6507
  166. 20 жовтня на дільниці Рожнятів-Стрий ходу не буде
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6423 #6424
  167. 25, 26, 27, 28, 29 жовтня на дільниці Великий Березний - Сянки ходу не буде
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6519/6520 #6549/6550
  168. В добу 20,22.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-22 / Потяг: #6517
  169. В добу 21, 23 жовтня 2021 р. змінюється графік руху п/п № 6517 Харків - Дубове: Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6517
  170. В добу 20, 21, 22, 23 жовтня 2021 року Приміський поїзд № 6257 Лозова Пас.- Слов'янськ Лозова 13.10 (граф), Пост 4 км 13.20 (граф), Близнюки 13.37-13.38 (+4), Дубове 13.53-13.54 (+4), Гаврилiвка 14.10-14.11 (+7), Язикове 14.26-14.27 (+7), Барвiнкове 14.38-14.39 (+7), Гусарiвка 14.50-14.51 (+7), Бантишеве 15.05-15.06 (+7), Шидловська 15.21-15.22 (+7), Слов'янськ 15.41 (+7).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6257
  171. з 20.10 по 03.11 прослідує зміненим графіком Львів 09.34, Скнилів 09.44-09.46, Оброшин 09.52-09.53, Ставчани 10.00-10.01, Містки 10.05-10.06, Любінь-Великий 10.12-10.14, Поріччя 10.18-10.19, Комарно 10.23-10.25, Хишевич 10.31-10.32, Корпуж 10.37-10.38, пл.39км 10.43-10.44, Рудки 10.48-10.49, Новосілки 10.52-10.53, Хлопчиці 10.56-10.57, Луки 11.00-11.01, Конюшки 11.04-11.05, Калинів 11.12-11.13, пл.63км 11.20-11.21, Самбір 11.27-11.29, пл.75км 11.37-11.38, Ваньковичі 11.43-11.44, Турчинович 11.47-11.48, Карєр-83км 11.50-11.51, Созань 11.54-11.55, Старий Самбір 12.00-12.02, Терешів Спас 12.07-12.08, Бусовисько 12.12-12.13, Лужок 12.17-12.18, Стрілки 12.23-12.25, Лопушанка 12.29-12.30, Ясениця 12.37-12.39, Розлуч 12.45-12.46, Волосянка 12.49-12.50, Бойківська 12.55-12.56, В.Явора 12.59-13.00, Явора 13.04-13.15, Турка 13.23-13.27, Н.Яблонка 13.32-13.33, Яблонка 13.37-13.38, Турочки 13.43-13.44, Соколики 13.51-13.52, Беньова 13.59-14.00, Сянки 14.09
    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-06 / Потяг: #6021
  172. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 15.00);
    ст.Івківка (15.20 - 15.27);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6585
  173. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.10 - 05.11);
    пл.1049 км (05.18 - 05.19);
    ст.Славгород Півд. (05.29 - 05.30);
    пл.1061 км (05.37 - 05.38);
    пл.1063 км (05.41 - 05.42);
    ст.Новогупалівка (05.46 - 05.47);
    пл.1074 км (05.53 - 05.54);
    ст.Вільнянськ (06.01 - 06.03);
    ст.Любимівка (06.09 - 06.10);
    пл.9 км (06.15 - 06.16);
    рзд.11 км (06.21 - 06.22);
    пл.13 км (06.25 - 06.26);
    пл.17 км (06.31 - 06.32);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.39 - 06.41);
    пл.4 км (06.50 - 06.51);
    пл.6 км (06.55 - 06.56);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.45).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6583
  174. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (14.25);
    ст.Івківка (14.45 - 14.46);
    пл.1045 км (14.53 - 14.54);
    пл.1049 км (15.01 - 15.02);
    ст.Славгород-Півд. (15.11 - 15.44);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6585
  175. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Пологи (відпр. 03.34);
    пл.Коагулянт (03.42 - 3.44);
    ст.Челюскін (03.50 - 03.52);
    ст.Новокарлівка (03.59 - 04.01);
    пл.266 км (04.05 - 04.07);
    ст.Мала Токмачка (04.13 - 04.23);
    пл.Судинська Балка (04.27 - 04.29);
    ст.Оріхівська (04.37 - 04.39);
    пл.242 км (04.47 - 04.49);
    пл.237 км (04.54 - 04.56);
    ст.Обща (05.00 - 05.08);
    пл.Росинка (05.12 - 05.14);
    пл.227 км (05.19 - 05.21);
    ст.Фісаки (05.31 - 05.33);
    пл.213 км (05.44 - 05.46);
    пл.211 км (05.50 - 05.52);
    ст.Кирпотине (05.59 - 06.01);
    пл.202 км (06.06 -- 06.08);
    ст.Лежине (06.14 - 06.16);
    ст.Ростуща (06.27 - 06.29);
    ст.Передатна (06.38 - 06.40);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.50).

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6841
  176. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Пологи (відпр. 03.42);
    пл.Коагулянт (03.50 - 3.52);
    ст.Челюскін (03.58 - 04.00);
    ст.Новокарлівка (04.07 - 04.09);
    пл.266 км (04.13 - 04.15);
    ст.Мала Токмачка (04.21 - 04.31);
    пл.Судинська Балка (04.35 - 04.37);
    ст.Оріхівська (04.45 - 04.47);
    пл.242 км (04.55 - 04.57);
    пл.237 км (05.02 - 05.04);
    ст.Обща (05.08 - 05.17);
    пл.Росинка (05.21 - 05.23);
    пл.227 км (05.28 - 05.30);
    ст.Фісаки (05.40 - 05.42);
    пл.213 км (05.53 - 05.55);
    пл.211 км (05.59 - 06.01);
    ст.Кирпотине (06.08 - 06.10);
    пл.202 км (06.15 -- 06.17);
    ст.Лежине (06.23 - 06.25);
    ст.Ростуща (06.36 - 06.38);
    ст.Передатна (06.47 - 06.49);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.59).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6841
  177. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 05.33);
    пл.323 км (05.40 - 05.42);
    рзд.327 км (05.48);
    пл.326 км (05.51 - 05.52);
    пл.323 км (05.56 - 05.57);
    пл.319 км (06.02 - 06.03);
    ст.Магедове (06.13 - 06.20);
    пл.303 км (06.29 - 06.31);
    пл.300 км (06.34 - 06.36);
    ст.Гусарка (06.42 - 06.44);
    пл.295км (06.48 - 06.50);
    пл.293 км (06.53 - 06.55);
    пл.292 км (06.59 - 07.01);
    пл.290 км (07.04 - 07.06);
    ст.Пологи (приб. 07.15).

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6859
  178. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 05.07);
    пл.323 км (05.14 - 05.16);
    рзд.327 км (05.22);
    пл.326 км (05.25 - 05.26);
    пл.323 км (05.30 - 05.31);
    пл.319 км (05.36 - 05.37);
    ст.Магедове (05.47 - 05.49);
    пл.303 км (05.58 - 06.00);
    пл.300 км (06.03 - 06.05);
    ст.Гусарка (06.11 - 06.19);
    пл.295км (06.23 - 06.25);
    пл.293 км (06.28 - 06.30);
    пл.292 км (06.34 - 06.36);
    пл.290 км (06.39 - 06.41);
    ст.Пологи (приб. 06.50).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6859
  179. З 21.10.2021 призначається зупинка по з.п. Протасів Яр 07.35/36 приміському поїзду № 7061 сполученням Ніжин - Київ-Волинський
    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-10-22 / Потяг: #7061
  180. В добу 23.10.2021 рух приміських поїздів та поїздів «Човникового руху» встановлюється по варіанту робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-10-23 / Потяг: #7061 #7061 #7062
  181. В добу 23.10.2021 рух приміських поїздів та поїздів «Човникового руху» встановлюється по варіанту робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-23 / Потяг: #6831 #6833 #6835 #6837 #6814 #6834 #6836
  182. В добу 23.10.2021 рух приміських поїздів та поїздів «Човникового руху» встановлюється по варіанту робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-23 / Потяг: #6070 #6071 #6073 #6075 #6009 #6077 #6079 #7045/7046 #6081 #6083 #6072 #7027/7028 #6074 #6076 #6078 #6030 #6080
  183. В добу 23.10.2021 рух приміських поїздів та поїздів «Човникового руху» встановлюється по варіанту робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-23 / Потяг: #7011 #7013 #7015 #7003 #7019 #7021 #7023 #7012 #7014 #7016 #7004 #7008 #7020 #7022
  184. В добу 22 жовтня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п № 6616 Тетерів – Борщагівка розкладом Тетерів 8.35 (+12хв) Спартак 8.46/47, Бородянка 9.06/07,Клавдієве 9.26/27,Немішаєво 9.32/33, Буча 9.47/48, Ірпінь 9.55/56, Біличі 10.03/04, Святошин 10.12(+26хв)
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-22 / Потяг: #6616
  185. В добу 22 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів -е/п № 6813 Гребінка - Київ до станції Переяславська згідно діючого розкладу руху далі Переяславська 12.28/29 Березань 12.41/42 Баришівка 12.56/57 Бориспіль 13.25/26, ім. Г. Кірпи 13.40/41, Дарниця 13.58/14.01 Київ-Деміївський 14.16/17, Київ(Північна. 14.27(+8хв) - е/п № 6810 Київ-Волинський – Гребінка до станції Березань згідно діючого розкладу руху далі Березань 12.08/16 Переялавська 12.31/32 Яготин 12.46/47 Кононівка 13.09/10 Мар’янівка 13.19/20 Гребінка 13.40(+13хв) - е/п № 6815 Яготин – Київ розкладом Яготин 15.02 Переяславська 15.22/23 Баришівка 15.49/50 Бориспіль 16.17/18, ім. Г. Кірпи 16.32/33, Дарниця 16.47/48 далі діючим розкладом. - е/п № 6812 Київ - Гребінка до станції Березань згідно діючого розкладу руху далі Березань 15.01/08 Переялавська 15.25/26 Яготин 15.40/42 Кононівка 16.03/04 Мар’янівка 16.13/14 Гребінка 16.30(+9хв) -е/п № 6817 Гребінка - Київ до станції Переяславська згідно діючого розкладу руху далі Переяславська16.43/44 Березань 16.56/57 Баришівка 17.11/20 далі діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-22 / Потяг: #6813 #6810 #6815 #6812 #6817
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ