[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. з 07 березня відміняється курсування
    Дісно з: 2021-03-05 до: 2021-12-31 / Потяг: #6441 #6442 #6451 #6452 #6472/6471 #6472/6471 #6404/6403 #6404/6403 #6402/6401 #6402/6401 #6438 #6437 #6434 #6431 #6426 #6425 #6417 #6418
  5. З 28.03.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433км, з.п.432км, з.п.№8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№ 23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п. 433 км, з.п. 432 км, з.п. № 8, з.п. № 13, з.п. № 16, з.п. № 21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432км, з.п. №8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6152 #6156
  6. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  7. 5.05 - 7.05, 11.05 - 21.05, 24.05 - 4.06, 7.06 - 18.08,
    22.06 - 25.06, 29.06 - 9.07
    відмінити.

    Дісно з: 2021-04-29 до: 2021-07-09 / Потяг: #6856
  8. В добу 08,10,12 та з 15 по 29 червня 2021 відміняється на дільниці Помічна-Колосівка
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6411
  9. 01, 02, 03, 04, 05, 07, 08, 09, 10, 11 червень на дільниці Козова-Підвисоке-Ходорів ходу не буде
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-14 / Потяг: #6251 #6452
  10. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  11. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6002 Суми - Тростянець-Смородине ло ст.ім.В.Несвіта слідує згідно діючого розкладу, далі ст.ім.В.Несвіта 09-07/09-08, Боромля 09-40/09-43, бп 98 км 09-53/09-54, Скрягівка 10-06/10-07, прибуття Тростянець- Смородине 10-22
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6002
  12. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст.ім.В.Несвіта слідує згідно діючого розкладу, далі ст.ім.В.Несвіта 11-28/11-30, Боромля 11-55/11-56, бп 98 км 12-06/12-07, Скрягівка 12-17/12-18, рпибуття Тростянець- Смородине 12-32
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6882
  13. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6862/6861 Тростянець-Смородине - Охтирка відправиться після пересадки пасажирів з п.6882 о 12-39, зп Рупине 12-45/12-46, Бакирівка 12-55/12-56, зп Ворскла 13-01/13-02, зп Козацьке 13-08/13-09, Кириківка 13-15/13-35, зп 9 км 13-45/13-46, прибуття Охтирка 13-56
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6862
  14. 14,15,16,17,18/06/2021: п.6858/6857 Охтирка - Тростянець-Смородине відправлення Охтирка 14- 16, зп 9 км 14-27/14-29, Кириківка 14-38/15-01, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6858
  15. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  16. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  17. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  18. 13098: У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км. з 2021-04-13 по 2021-12-11
    Дісно з: 2021-12-11 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
  19. З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
    Дісно з: 2021-05-10 до: 2021-07-31 / Потяг: #6603 #7013 #7011 #6605 #6607 #6540 #7015 #6609 #6611 #6613 #7003 #6621 #7019 #6623 #7005 #7021 #6625 #7023 #6627 #6629 #6602 #6604 #7012 #6606 #6608 #7014 #6610 #6612 #6614 #6614 #7016 #7004 #6616 #6618 #6626 #6628 #6541 #7008 #7020 #6630 #6632 #6634 #6636 #6636
  20. е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  21. е/п №6516 11 травня слідує ДР. Прибуття ст. Харків-Пас 13:18.12/05 відпр.ст.Лозова 09.04хв,ДР,приб.ст.Х-Пасс 13.06хв. 13,14,17,18/05 до ст. Панютине слідує згідно діючого розкладу , далі ДР. Е/п. 6516 02 червня відпр. ст.Лозова 09:04 хв.( замість 09:14 хв.), прослідує ДР, приб. Х-Пас. 12:57 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  22. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  23. У добу 24.06 призначити до ст. Вечірній Кут діючим
    розкладом, далі:
    ст.Вечірній Кут (8.52-8.57);
    ст.Рокувата (9.13-9.15);
    пл.54 км. (9.23-9.24);
    ст.Саксагань (9.32-09.33);
    ст.Кам'яне Поле (9.46-09.47);
    ст.Зав'ялівка (9.59-10.00);
    пл.27 км (10.04-10.05);
    cт.Савро (10.17-10.18);
    ст.Жовті Води-1 (10.31-10.32);
    П'ятихатки (приб. 10.43).

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-24 / Потяг: #6466
  24. В добу 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 травня 2021 року та 01, 02, 03, 04, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 14, 15, 16 червня 2021 року змінюється графік руху - № 6955 сполученням Волноваха-Комиш Зоря – відправлення зі ст. Волноваха (07.22) згідно книги розкладу, Б.п. 412 км (07.36-07.37) згідно книги розкладу, ст. Хлiбодарiвка (07.59-08.00) згідно книги розкладу, на перегоні Хлібодарівка - О.п. 393 км +5 хв, О.п. 393 км +5 хв (08.14-08.15), ст. Зачатiвська +5 хв (08.26-08.27), О.п. 376 км +5 хв (08.40-08.41), ст. Розівка +5 хв (09.03-09.04), Б.п. 346 км +5 хв (09.35-09.36), прибуття на ст. Комиш-Зоря +5 хв (09.59).
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-16 / Потяг: #6955
  25. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  26. 09 червня е/п 6346 Куп'янськ-Вузловий – Гракове буде відпр. ст. Куп'янськ - Вузл. 15:51, прослідує ДР, приб.ст.Гракове 17:25. Е/п 6346 10 червня відпр. зі ст. Куп'янськ- Сорт. 15:51, прослідує ДР. приб. ст. Гракове 17:15 хв.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6346
  27. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  28. 15,16,17,18/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик відпрвлення Суми Суми 14-11 (замість 14-20), Суми-Тов. 14-19/14-20, Баси 14-28/14-29, Сироватка 14-42/14-43, ім.В.Несвіта 14-50/14-51, Боромля 15-15/15-16, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-19 / Потяг: #6268
  29. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  30. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  31. Е/п 6347 08 червня відпр. ст. Гракове 17:31 хв. ,прослідує ДР, приб. Куп'янськ- Вузл. 19:07 хв. Е/п 6347 10 червня відпр. зі ст. Гракове 17:32 хв. , прослідує ДР, приб. Куп'янськ-Вузл.19:06 хв. Е/п 6347 14 червня відпр. зі ст. Шевченкове 18:05 хв. до ст. Куп'янськ -Вузл., на дільниці Гракове- Шевченкове відмінити.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6347/6348
  32. е/п №6559 15 травня буде відпр. ст. Харків-Пас 14:20 (замість 14:30). Слідує ДР.18/05 час відпр.ст.Х-Пасс 14.00хв,ст.Тернове 14.40- 15.01хв,далі згідно діючого розкладу. Е/п 6559 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.ст. Куп'янськ -Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 08, 11 червня до ст. Гракове слідує згідно діючого розкладу ,далі ДР, приб. Куп'янськ-Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 10 червня відпр. зі ст. Х-Пас. 14:20 хв., до ст. Первомайське прослідує ДР, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6559
  33. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  34. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  35. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  36. е/п6419 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 08.32хв(замість 08.48хв),ДР,приб.ст.Ізюм 12.09хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.43хв.04/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.36хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  37. е/п6853 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 13.35хв,приб.ст.Лозова 17.04хв.ДР. Е/п 6853 01, 03 червня прослідує до ст. Мерефа згідно діючого розкладу , далі ДР, приб.ст. Лозова 17:14 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  38. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  39. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  40. 11.05-21.05, 24.05-04.06, 07.06-18.06, 22.04-25.06, 29.06-09.07 відмінити
    Дісно з: 2021-05-18 до: 2021-07-09 / Потяг: #6857
  41. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  42. З 27.05 до відміни змінюється розклад руху:
    П'ятихатки-Пас. (відпр. 17.03);
    ст.Жовті Води-1 (17.14-17.15);
    ст.Савро (17.29-17.30);
    пл. 27 км (Зав'ялівка) (17.44-17.45);
    пл.Зав'ялівка (17.51-17.52);
    ст.Кам'яне Поле (18.05-18.15);
    ст.Саксагань (18.27-18.28);
    пл. 54 км (18.35-18.36);
    ст.Рокувата (18.43-18.44);
    ст.Вечірний Кут (18.56-18.57);
    ст.Шмакове (19.05-19.09);
    ст.Мудрьона (19.19-19.20);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.31-20.35);
    ст.Кривий Ріг (20.45-20.47);
    ст.Кривий Ріг Зах. (20.57-20.58);
    ст.Мусіївка (21.11-21.12);
    ст.Гейківка (21.24-21.25);
    пл.Втішне (21.33-21.34);
    ст.Висунь (21.44-21.45);
    ст.Тимкове (приб. 21.57).

    Дісно з: 2021-05-24 до: 2021-12-19 / Потяг: #6509
  43. Е/п 6345 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу ,далі ДР, приб.ст Куп'янськ - Вузл. 12:51 хв. Е/п 6345 08 ,11, 14 червня відпр. зі ст. Гракове 11:10 хв. Е/п 6345 10 червня до ст. Шевченкове слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.Куп'янськ -Вузл. 12:58 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6345
  44. Е/п 6346 07 червня відпр.ст. Куп'янськ-Вузл. 15:56 хв. до ст. Первомайське прослідує ДР, далі згідно діючого розкладу. Е/п 6346 08,11 червня відпр. ст. Куп'янськ - Вузл. 15:42 хв., прослідує ДР, приб.ст.Гракове 17:26 хв. Е/п 6346 14 червня обмежити по ст. Шевченкове, на дільниці Шевченкове - Гракове відмінити.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6346
  45. Е/п 6347 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.ст. Куп'янськ-Вузл. 19:07 хв. Е/п 6347 11 червня відпр. зі ст. Гракове 17:41 хв., прослідує ДР, приб.Куп'янськ -Вузл. 19:07 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6347/6348
  46. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  47. В добу 7, 8, 9, 10,11, 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року змінюється розклад примі-ських поїздів: - е/п 6022 Фастів 11.02 Сорочий Брід 11.12/13 Мотовилівка 11.26/27 Васильків 11.37/38 Боярка 11.54/55 Вишневе 12.04/05 Київ Волинський 12.11/12 Київ Пас 12.23. - е/п 6024 Фастів 12.48 Сорочий Брід 12.58/59 Мотовилівка 13.12/21 Васильків 13.32/33 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22. - е/п 6028 (-8хв) Фастів 16.22 Сорочий Брід 16.32/33 Мотовилівка 16.46/55 далі дію-чим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-06 до: 2021-06-18 / Потяг: #6028 #6024
  48. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  49. 08, 09, 10, 11 червня ходу не буде
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-06-14 / Потяг: #6472/6471 #6472/6471
  50. З 01/06/2021: п. № 6882 Ворожба - Тростянець-Смородине призначається зупинка по 86 км. Час прибуття потяга об 11.38, відправлення - 11.39
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-12-31 / Потяг: #6882
  51. в добу 04,05,06,08,09,10,12,13,14,16,17,18 червня 2021 п. № 6702/6701 Херсон / Апостолове буде курсувати до/зі ст. Високопілля на дільниці Високопілля - Апостолове відміняється
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-18 / Потяг: #6701 #6702
  52. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  53. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  54. е/п №6419 Харків-Пасажирський – Ізюм з 10 по 18 червня обмежити по ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  55. е/п №6680 Ізюм – Харків-Пасажирський з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6680
  56. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  57. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  58. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  59. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  60. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  61. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  62. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  63. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  64. 07-11 червня на дільниці Сянки-Волосянка ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-14 / Потяг: #6517/6518 #6565/6566 #6519/6520 #6549/6550
  65. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  66. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  67. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
  68. Поїзд №6542 10,15 червня 2021 року до станції Бодаква слідує діючим розкладом руху далі Бодаква 9,19-9,22 год, Сенча 9,52-9,53 год, Дібрівський кінний завод 10,12-10,13 год. Ромодан 10,32
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-15 / Потяг: #6542
  69. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  70. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  71. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова 11 червня до ст. Мерефа слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Лозова 17:15
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  72. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  73. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  74. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  75. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  76. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  77. З 14 по 28 червня 2021 відміняється на дільниці Колосівка - Помічна
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6414 #6414 #6414 #6414
  78. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  79. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  80. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  81. У добу 24.06 призначити до ст. Вечірній Кут діючим
    розкладом, далі:
    ст.Вечірній Кут (20.55-21.00);
    ст.Рокувата (21.16-21.18);
    пл.54 км. (21.24-21.25);
    ст.Саксагань (21.30-21.31);
    ст.Кам'яне Поле (21.43-21.44);
    ст.Зав'ялівка (21.58-21.59);
    пл.27 км (22.04-22.05);
    cт.Савро (22.19-22.20);
    ст.Жовті Води-1 (22.33-22.34);
    П'ятихатки (приб. 22.47).

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-24 / Потяг: #6512
  82. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  83. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  84. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:35. ДР. Прибуття ст. Лозова 17:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  85. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  86. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  87. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  88. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  89. З 12 червня 2021 до 18 червня 2021 змінюється графік руху п/п № 6257 Лозова — Слов'янськ. Лозова 12.25, Пост 4 км 12.32 , Близнюки 12.45-12.46 , Дубове 13.01-13.02, Гаврилiвка 13.15-13.16 , Язикове 13.31-13.32, Барвiнкове 13.43-13.44, Гусарiвка 13.55-13.56, Бантишеве 14.10 -14.29, Шидловська 14.44-14.45 , Слов'янськ 15.04 .
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-18 / Потяг: #6257
  90. В добу 14 червня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзда № 6917 Боб-ровиця 12.04/05 Заворичі 12.30/31 Бобрик 12.39/40 Бровари 13.02/13 к.п.837км 13.23 Дарниця 13.33/37 з.п.Видубичі 13.53/55 Київ Деміївський 13.57/58 з.п.Північна 14.07/22 далі діючим
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-14 / Потяг: #6917
  91. В добу 15 червня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзда № 6912 Заво-ричі 13.52/53 Бобровиця 14.18/19 Кобижча 14.32/33 Носівка 14.41/42 Ніжин 15.07
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6912
  92. № 6076 сполученням Курдюмiвка - Лиман у добу 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Зовна (18.15) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +3 хв (18.33-18.34), ст. Ямпiль +3 хв (18.51-18.52), прибуття на ст. Лиман +3 хв (19.08);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6076
  93. № 6222 сполученням Курдюмiвка - Лиман у добу 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Зовна (10.40) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +3 хв (10.58-10.59), ст. Ямпiль +3 хв (11.16-11.17), прибуття на ст. Лиман +3 хв (11.33);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6222
  94. № 6224 сполученням Курдюмiвка - Лиман у добу 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Зовна (14.55) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +3 хв (15.13-15.14), ст. Ямпiль +3 хв (15.31-15.32), прибуття на ст. Лиман +3 хв (15.48);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6224
  95. № 6240 сполученням Курдюмiвка - Лиман у добу 14, 15, 16, 17 червня 2021 року – відправлення зі ст. Зовна (21.22) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +3 хв (21.40-21.41), ст. Ямпiль +3 хв (21.58-21.59), прибуття на ст. Лиман +3 хв (22.16);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6240
  96. № 6228 сполученням Курдюмiвка – Лиман у добу 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Зовна (06.15) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +3 хв (06.33-06.34), ст. Ямпiль +3 хв (06.51-06.52), прибуття на ст. Лиман +3 хв (07.08).
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6228
  97. У добу 24.06 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 16.48);
    Пост 5 км. (16.54);
    ст.Жовті Води-1 (16.59 - 17.00);
    ст.Савро (17.12 - 17.13);
    Пост 25 км (17.21);
    пл.27 км (17.25 - 17.26);
    ст.Зав'ялівка (17.32 - 17.33);
    Пост 34 км (17.39);
    ст.Кам'яне Поле (17.46 - 17.47);
    Пост 46 км (17.58);
    ст.Саксагань (18.02 - 18.03);
    пл.54 км (18.10 - 18.12);
    ст.Рокувата (18.20 - 18.22);
    ст.Вечірній Кут (18.34 - 18.35);
    ст.Шмакове (18.43 - 18.44);
    ст.Мудрьона (18.57 - 18.59);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.10 - 19.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-24 / Потяг: #6509
  98. 23, 25, 30 червня на дільниці Стрий - Моршин ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-07-02 / Потяг: #6423 #6424
  99. 17.08 - 18.08 презначити до ст.Саксагань, на дільниці
    Саксагань - Рокувата відмінити

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6503
  100. 17.08 - 18.08 презначити відправленням зі ст.Саксагань,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6504
  101. В добу 16 червня 2021 року змінюється розклад руху регіонального поїзда: - п 883 Зернове – Київ-Волинський до станції Бровари згідно діючого розкладу далі Бровари 11.16/17 Дарниця 11.42/53 Київ-Деміївський 12.08/09 з.п.Північна 12.16/24 Ки-їв Волинський 12.34.
    Дісно з: 2021-06-15 до: 2021-06-16 / Потяг: #883
  102. В добу 16 червня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзда: - е/п 6914 Київ-Волинський – Ніжин до станції Дарниця згідно діючого розкладу руху далі Дарниця 14.10/22 Бровари 14.48/49 Бобрик 15.11/12 Заворичі 15.20/21 Бобровиця 15.40/41 Кобижча 15.52/53 Носівка 16.01/02 Ніжин 16.27
    Дісно з: 2021-06-15 до: 2021-06-16 / Потяг: #6914
  103. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Кривий Ріг Гол., ст.кривий Ріг Сорт., пост 3 км,
    ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній
    Кут, ст.Рокувата зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8.19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49)-техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6466
  104. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.32);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51)-техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6512
  105. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.17-18.34);
    Пост 3 км (18.42);
    ст.Пічугіне (18.52 - 18.57)-техн.;
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.05);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.17-20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6509
  106. 18.08 - 19.08 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне, ст.Кривий Ріг Сорт.,
    ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут,
    ст.Шмакове, ст.Мудрьона наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-19 / Потяг: #6501
  107. В добу 12 та 18 червня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-06-18 / Потяг: #6641 #6644
  108. в добу 12 та 18 червня 2021 відміняється на дільниці Миронівка - Цвіткове
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-06-18 / Потяг: #6642
  109. В добу 12 та 18 червня 2021 відміняється на дільниці Цвіткове - Миронівка
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-06-18 / Потяг: #6643
  110. 10.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-10 до: 2021-06-16 / Потяг: #6408 #6405
  111. В добу 10, 11, 12, 13, 14 червня 2021 року змінюється розклад руху приміського поїзда: - е/п 6618 Тетерів – Київ до станції Святошин згідно діючого розкладу руху далі Святошин 10.55/58 Київ Волинський 11.10/12 Київ Пас 11.24.
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-06-14 / Потяг: #6618
  112. ДОБУ 1Ч ЧЕРВНЯ В1ДМ1НЯЕТЬСЯ ПРИМ1СЬКИЙ ПО1ЗД НР 60Ч1/60Ч2 ПОМ1ЧНА-ДОЛИНСЬКА-ПОМ1ЧНА В1ДПРАВЛЕННЯМ З ПОМ1ЧНО1 1Ч ЧЕРВНЯ В1ДПРАВЛЕННЯМ З ДОЛИНСЬКО1 15 ЧЕРВНЯ НР 6039 ДОЛИНСЬКА-ТИМКОВЕ 15 ЧЕРВНЯ
    Дісно з: 2021-06-10 до: 2021-06-14 / Потяг: #6041 #6039 #6042
  113. Е/п 6027 14 червня відпр. зі ст.К -Лопань 12:26 (замість 12:41 хв) , Слатине 12:55- 12:56 хв., Дергачі 13:15- 13:22 хв., далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-10 до: 2021-06-30 / Потяг: #6027
  114. В добу 14, 15, 16, 17 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: - п 6024 Фастів - Київ зміненим розкладом Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 13.03/04 Ви-шняки 13.11/12 Півні 13.15/16 Білки 13.18/19 Мотовилівка 13.22/30 Корчі 13.13.34/35 Васильків 13.40/41 888 км 13.42/43 Глеваха 13.45/46 Шляхова 13.49/50 Малютянка 13.52/53 Боярка 13.57/58 Тарасівка 14.01/02 Вишневе 14.07/08 Київ Волинський 14.14/15 Караваєві Дачі 14.20/21 Київ Пас 14.25 - е/п 6013 Київ – Козятин до станції Мотовилівка згідно діючого розкладу руху далі Мотовилівка 13.24/30 Білки 13.33/34 Півні 13.37/38 Вишняки 13.40/41 Сорочий Брід 13.43/44 Снітинка 13.47/48 Фастів 13.54
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-17 / Потяг: #6013/6215 #6024
  115. В добу 14, 16, 17 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - п 6026 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фас-тів 14.33 Снітинка 14.39/40 Сорочий Брід 14.48/49 Вишняки 14.51/52 Півні 14.56/57 Бі-лки 15.03/04 Мотовилівка 15.07/08 Васильків 15.18/19 Боярка 15.35/36 Тарасівка 15.39/40 Вишневе 15.45/46 Київ Волинський 15.52/53 Караваєві Дачі 15.57/58 Київ Пас 16.03
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-17 / Потяг: #6208/6026
  116. В добу 15 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - п 6026 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 14.08 Снітинка 14.19/20Сорочий Брід 14.23/24 Мотовилівка 14.42/43 Корчі 14.47/48 Васильків 14.53/54 Боярка 15.10/11 Тарасівка 15.14/15Вишневе 15.20/21 Київ Волинський 15.27/28 Караваєві Дачі 15.32/33 Київ Пас 15.38
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6208/6026
  117. 16 червня 2021 року на дільниці Стрий - Рожнятів ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6423 #6424
  118. 14/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба прослідує Кириківка 05-40, зп Козацьке 05-45/05-46, зп Ворскла 05-51/05-52, Бакирівка 05-56/05-57, зп Рупине 06-05/06-06, Тростянець-Смородине 06-12/06-15, зп Олексине 06-22/06-23, Скрягівка 06-27/06-28, зп 102 км 06-33/06-34, бп 98 км 06-40/06-42, Боромля 06-51/06-52, зп 86 км 07-03/07-04, ім.В.Несвіта 07-10/07-11, Сироватка 07-19/07-22, зп 70 км 07-27/07-28, зп 68 км 07-32/07-33, баси 07-47/07-48, зп Олдиш 07-52/07-53, Суми-Тов. 07- 57/07-58, зп 59 км 08-00/08-01, Суми 08-07/08-15, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6003
  119. 14/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине прослідує 05-10, зп Олексине 05-18/05- 19, Скрягівка 05-25/05-26, зп 102 км 05-31/05-32, бп 98 км 05-39/05- 40, Боромля 05-48/05-49, зп 86 км 06-00/06-01, вм.В.Несвіта 06-07/06- 08, Сироватка 06-17/06-19, зп 70 км 06-24/06-25, зп 68 км 06-29/06- 30, Баси 04-44/06-45, зп Олдиш 06-49/06-50, Суми-Тов. 06-54/06-55, зп 59 км 06-58/06-59, Суми 07-06/07-12, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6881
  120. 14/06/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст.Баси прослідує згідно діючого розкладу, далі: Баси 11-02/11-04, зп 68 км 11-08/11-09, Сироватка 11-26/11-27, ім.В.Несвіта 11-36/11-38, Боромля 12-03/12- 04, бп 98 км 12-14/12-15, зп 102 км 12-20/12-21, Скрягівка 12-25/12- 26, зп Олексине 12-30/12-31, прибуття Тростянець-Смородине 12-40
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6882
  121. 14/06/2021: п.6862/6861 Тростянець-Смородине - Охтирка відправиться після пересадки пасажирів з п.6882: Тростянець-Смородине 12-45, зп Рупине 12-51/12-52, Бакирівка 13-01/13-02, зп Ворскла 13-07/13-08, зп Козацьке 13-14/13-15, Кириківка 13-21/13-41, зп 9 км 13-51/13-52, прибуття Охтирка 14-02
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6862
  122. 14/06/2021: п.6858/6857 Охтирка - Тростянець-Смородине відправлення Охтирка 14- 22, зп 9 км 14-33/14-35, Кириківка 14-44/15-04, зп Козацьке 15-10/15-11, зп Ворскла 15-17/15-18, Бакирівка 15-22/15-23, зп Рупине 15-33/15-34, прибуття Тростянець-Смородине 15-41
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-15 / Потяг: #6858
  123. 15/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба відправлення Тростянець- Смородине 05-13, Скрягівка 05-28/05-29, бп 98 км 05-42/05-43, Боромля 05-51/05-52, ім.В.Несвіта 06-10/06-12, Сироватка 06-29/06- 30, Баси 06-46/06-47, Суми-Тов. 06-56/06-57, Суми 07-08/07-12, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6881
  124. 15/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба відправлення Кириківка 05-40, Бакирівка 05-56/05-57, Тростянець-Смородине 06-12/06-14, Скрягівка 06-26/06- 27, бп 98 км 06-39/06-41, Боромля 06-50/06-51, ім.В.Несвіта 07-09/07- 11, Сироватка 07-27/07-29, Баси 07-45/07-46, Суми-Тов. 07-55/07-56, Суми 08-05/08-15
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6003
  125. 15/06/2021: п.6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине до ст.Суми слідує згідно діючого розкладу, далі Суми 06-48/06-58, Суми-Тов. 07-08/07- 10, Баси 07-18/07-19, Сироватка 07-34/07-37, ім.В.Несвіта 07-43/07- 44, Боромля 07-59/08-02, бп 98 км 08-09/08-10, Скрягівка 08-18/08-19, прибуття Тростянець-Смородине 08-29
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6892
  126. В добу 14, 15, 16 ,17 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: - е/п 6809 Яготин – Київ-Волинський до станції Дарниця згідно діючого роз-кладу руху далі Дарниця 10.15/22 з.п.Видубичі 10.36/37 Київ-Деміївський 10.39/40 Протасів Яр 10.45/46 з.п.Північна 10.49/52 Караваєві Дачі 10.58/59 Ки-їв-Волинський 11.03. - е/п 6810 Київ-Волинський – Гребінка до станції Видубичі згідно діючого розкладу руху з.п. Видубичі 10.43/46 Дарниця 10.57/59 далі діючим
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-17 / Потяг: #6809 #6810
  127. В добу 14, 15, 16 ,17 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: - п 823 Бориспіль-Аеропорт – Київ до Видубичів згідно діючого розкладу руху далі з.п.Видубичі 10.45/46 Київ Пас 10.56 - п 825 Бориспіль-Аеропорт - Київ до Видубичів згідно діючого розкладу руху далі з.п. Видубичі 11.29/30 Київ Пас 11.39 - п 829 Бориспіль-Аеропорт - Київ з прибуттям на Київ Пас 13.49 - п 831 Бориспіль-Аеропорт - Київ з прибуттям на Київ Пас 14.45 - п 833 Бориспіль-Аеропорт – Київ з прибуттям на Київ Пас 15.30
    Дісно з: 2021-06-13 до: 2021-06-17 / Потяг: #823 #825 #829 #831 #833
  128. 15/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик відправлення Суми 14-09, Суми-Тов. 14-17/14- 18, Баси 14-26/14-28, Сироватка 14-48/14-50, ім.В.Несвіта 15-05/15- 06, Боромля 15-30/15-31, бп 98 км 15-40/15-41, Скрягівка 15-51/15-52, Тростянець-Смородине 16-04/16-06, Бакирівка 16-20/16-21, Кириківка 16-36/16-37, Куп'єваха 17-00/17-01, Губарівка 17-10/17-11, Богодухів 17-25/17-27, Гавриші 17-43/17-44, Максимівка 17-59/18-00, прибуття Мерчик 18-26
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6268
  129. 15/06/2021: п.6038 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення після пересадки з п.6268: Боромля 14-43/15-38, Рябушки 16-13/16-14, Лебединська 16-43
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6037
  130. 15/06/2021: п.6889 Лебединська - Суми відправлення Лебединська 17-03, Рябушки 17-31/17-32, Боромля 18-06/18-10, ім.В.Несвіта 18-26/18-27, Сироватка 18-37/18-38, Баси 18-56/18-58, Суми-Тов. 19-10/19-11, прибуття Суми 19- 23
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6889
  131. 15/06/2021: п.6890 Суми - Лебединська відправлення Суми 19-43, Суми-Тов. 19- 53/19-54, Баси 20-02/20-03, Сироватка 20-17/-20-18, ім.В.Несвіта 20- 28/20-29, Боромля 20-46/21-06, Рябушки 21-36/21-38, прибуття Лебединська 22-02
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-16 / Потяг: #6890
  132. 16/06/2021: п.6268 Суми - Мерчик выдправлення Суми 14-09, Суми-Тов. 14-24/14- 25, Баси 14-33/14-34, Сироватка 14-47/14-48, ім.В.Несвіта 14-55/14- 57, Боромля 15-21/15-22, бп 98 км 15-31/15-32, Скрягівка 15-42/15-43, Тростянець-Смородине 15-55/15-57, Бакирівка 16-11/16-12, Кириківка 16-27/16-28, Купєваха 16-51/16-52, Губарівка 17-01/17-02, Богодухів 17-16/17-18, Гавриші 17-34/17-35, Максимівка 17-50/17-51, Мерчик 18-17
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6268
  133. 16/06/2021: п.6038 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення після пересадки з п.6268: Боромля 14-43/15-27, Рябушки 16-02/16-03, Лебединська 16-32
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6037
  134. 16/06/2021: п.6889 Лебединська - Суми відправлення Лебединська 16-52, Рябушки 17-20/17-21, Боромля 17-55/18-10, ім.В.Несвіта 18-26/18-27, Сироватка 18-37/18-38, Баси 18-56/18-58, Суми-Тов. 19-10/19-11, прибуття Суми 19- 23
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6889
  135. 17/06/2021: п.6890 Суми - Лебединська відправлення Суми 19-43, Суми-Тов. 19- 53/19-54, Баси 20-02/20-03, Сироватка 20-17/20-18, ім.В.Несвіта 20- 28/20-29, Боромля 20-46/21-06, Рябушки 21-36/21-38, Лебедиснька 22-02
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6890
  136. 17/06/2021: п.6003 Кириківка - Ворожба відправлення Кириківка 05-40, Бакирівка 05-56/05-57, Тростянець-Смородине 06-12/06-19, Скрягівка 06-31/06- 32, бп 98 км 06-44/06-46, Боромля 06-55/06-56, ім.В.Несвіта 07-14/07- 15, сироватка 07-23/07-26, Баси 07-42/07-43, Суми-Тов. 07-52/07-53, Суми 08-02/08-06, Торопилівка 08-20/08-22, Головашівка 08-35/08-36, Амбари 08-49/08-51, Вири 09-11/09-12,Торохтяний 09-28/09-29, Білопілля 09-37/09-38, прибуття Ворожба 09-50
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6003
  137. 17/06/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба відправлення Тростянець- Сморордине 05-15, Скрягівка 05-30/05-31, бп 98 км 05-44/05-45, Боромля 05-53/05-54, ім.В.Несвіта 06-12-06/13, Сироватка 06-22/06- 23, Баси 06-39/06-40, Суми0-Тов. 06-49/06-50, Суми 07-01/07-03, Торопилівка 07-17/07-18, Головашівка 07-29/07-30, Амбари 07-44/07- 46, Вири 08-07/08-08, Торохтяний 08-26/078-27, Білопілля 08-35/08- 36, прибуття Ворожба 08-45
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6881
  138. В добу 22 червня 2021 відміняється на дільниці Помічна - Долинська - Помічна. В добу 25 та 28 червня 2021 прослідує без заходу на ст. Тимкове п. 6035/6036 до з.п. 124 км. згідно розкладу далі з.п. 124 км. 06:54- 06:55, Долинська 07:09-08:09, далі згідно розкладу, п. 6043/6044 до ст. долинська згідно розкладу далі Долинська 18:03-18:48. з.п. 124км. 18:58-19:00 далі згідно розкладу.
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-28 / Потяг: #6035/6036 #6043/6044
  139. № 6150 сполученням Чаплине – Покровськ у добу 14, 15, 16, 17 червня 2021 року – відправлення зі ст. Чаплине (21.08) згідно книги розкладу, ст. Просяна (21.27-21.28), ст. Демурине (21.43-21.44), ст. Межова (22.11-22.12) згідно книги розкладу, ст. Удачна +9 хв (22.45-22.46), прибуття на ст. Покровськ +9 хв (23.06);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-17 / Потяг: #6150
  140. № 6152 сполученням Чаплине - Авдіївка у добу 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Чаплине (12.20) згідно книги розкладу, ст. Просяна (12.37-12.38), ст. Демурине (12.53-12.54) згідно книги розкладу, ст. Межова +6 хв (13.27-13.28), ст. Удачна +15 хв (14.01-14.02), ст. Покровськ +15 хв (14.22-14.35), ст. Гродівка +15 хв (14.53-14.54), ст. Желанна +15 хв (15.09-15.10), ст. Очеретине +15 хв (15.30-15.31), прибуття на ст. Авдіївка +15 хв (15.53);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6152
  141. № 6156 сполученням Чаплине - Авдіївка у добу 14, 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Чаплине (15.30) згідно книги розкладу, ст. Просяна (15.47-15.48), ст. Демурине (16.03-16.04) згідно книги розкладу, ст. Межова +6 хв (16.37-16.38), ст. Удачна +15 хв (17.11-17.12), ст. Покровськ +15 хв (17.32-17.35), ст. Гродівка +15 хв (17.53-17.54), ст. Желанна +15 хв (18.09-18.10), ст. Очеретине +15 хв (18.30-18.31), прибуття на ст. Авдіївка +15 хв (18.53);
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6156
  142. № 6160 сполученням Чаплине - Авдіївка у добу 15, 16, 17, 18 червня 2021 року – відправлення зі ст. Чаплине (5.00) згідно книги розкладу, ст. Просяна (05.17-05.18), ст. Демурине (05.33-05.34) згідно книги розкладу, ст. Межова (06.01-06.02) згідно книги розкладу, ст. Удачна +9 хв (06.35-06.36), ст. Покровськ +9 хв (06.56-07.01), ст. Гродівка +9 хв (07.19-07.20), ст. Желанна +9 хв (07.35-07.36), ст. Очеретине +9 хв (07.54-07.55), прибуття на ст. Авдіївка +9 хв (08.16)
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6160
  143. З 10 по 18 червня 2021 р. зміна розкладу руху: відправлення зі ст.Гусарівка о18.05, прибуття на ст. Гаврилівка о 18.43.
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-18 / Потяг: #6016
  144. е/п №6559 Лозова – Полтава-Південна 15,16,17,22 червня слідує ДР.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  145. 16 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  146. В добу 16, 17, 18 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6815 Гребінка – Київ, розкладом Гребінка 14.03 Мар’янівна 14.28/29 далі діючим розкладом руху; е/п 6817 Гребінка – Київ, розкладом Гребінка 15.25 Мар’янівна 15.50/51 далі діючим розкладом руху.
    Дісно з: 2021-06-15 до: 2021-06-18 / Потяг: #6815 #6817
  147. В добу 17 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п 6917 Ніжин – Київ-Волинський, до станції Бобровиця згідно діючого роз-кладу руху далі Бобровиця 12.06/07 Заворичі 12.29/30 Бобрик 12.38/39 Бровари 13.02/13 Дарниця 13.34/37 з.п. Видубичі 13.53/55 Київ-Деміївський 13.57/58 з.п. Північна 14.07/22 далі діючим розкладом руху.
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-17 / Потяг: #6917
  148. В добу 15 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: - е/п 6618 Бородянка – Київ до станції Святошин згідно діючого розкладу руху далі Святошин 10.55/58 Київ Волинський 11.10/12 Київ Пас 11.24.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6618
  149. В добу 15 червня 2021 року змінюється розклад приміського поїзда: е/п 6618 Бородянка – Київ до станції Святошин згідно діючого розкладу руху далі Святошин 10.55/58 Київ Волинський 11.10/12 Київ Пас 11.24.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6618
  150. В добу 15 червня 2021 змінюється розклад приміського поїзда: е/п 6917 Ніжин – Київ-Волинський до станції Київ-Деміївського згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 13.57/14.00 з.п.Північна 14.09/22 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6917
  151. В добу 21, 22, 23, 24, 25 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ, Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-25 / Потяг: #6024 #6028
  152. В добу 29,30 червня, 1, 2 липня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-28 до: 2021-07-02 / Потяг: #6024 #6028
  153. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п N 6072 «Скотувата - Лозова» Барвiнкове 13.01 (граф) - 13.02 Язикове 13.17-13.18 (+5) - Гаврилiвка 13.32-13.33 (+5) - Дубове 13.48-13.49 (+5) - Близнюки 14.07-14.08 (+5) - Пост 4 км 14.23 (+5) - Лозова 14.33 (+5)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6072
  154. В добу 14, 15 червня 2021 року змінюється графік руху п/п Поїзд N 6231/6232 «Святогiрськ - Близнюки» Гусарiвка 09.03-09.04 (граф) - Барвiнкове 09.20-09.21 (+5) - Язикове 09.35-09.36 (+10) - Гаврилiвка 09.50-09.51 (+10) - Дубове 10.06-10.07 (+10) - Близнюки 10.25 (+10)
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-15 / Потяг: #6231/6232
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ