[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна

  1. З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6156 #6152
  2. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  3. 25-31.10.,01-18.11.№6346 відправленням зі ст.Куп'янськ вузл.16.01 до ст.Шевченкове(16.57-16.58) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 17.27
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6346
  4. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12,14,16,18.11.№6349 відправити з Куп'янськ- Півд о 20.07,прибуття Куп'янськ вузл. 20.34, далі №6350 відправленням із Куп'янськ вузл. 20.40, до ст.Шевченкове(21.39-21.40) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 22.11
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6349/6350
  5. 25-31.10.,01-18.11.№6554 відправленням зі ст.Куп'янськ вузл.15.53 до ст.Шевченкове(16.42-16.44) слідує згідно діючого розкладу далі ст.Гракове 17.13-17.14, Чугуїв 17.32-17.33,Тернове 18.00-18.01, Основа ЕЦ-1 18.23-18.24,Харків Пас 18.39
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6554
  6. 01-18.11.№6559 відправленням зі ст.Харків Пас 14.00, Основа ЕЦ-1 14.13-14.14,Тернове 14.30-14.31,Мохнач 14.44-14.45,Чугуїв 14.59-15.01, Гракове 15.21-15.25,Шевченкове 16.00-16.04,Первомайське 16.20-16.21 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6559
  7. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12,14,16,18.11.№6347 відправленням із Гракове 17.40,Шевченкове Півд. 18.22-18.23,Первомайське 18.29- 18.30,Гроза 18.36-18.37,Старовірівка 18.48-18.49,Прокопівка 19.05- 19.06,Пост 134 км 19.17, Куп'янськ вузл.19.23.Потім пересадка на поїзд 6348 відправленням з Куп'янськ вузл.19.28,прибуття на Куп'янськ-Півд 19.54
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6347/6348
  8. 01-18.11.№6345 відправленням із ст.Гракове 11.10, Шевченкове 11.54-11.58, Первомайське 12.15-12.16,Гроза 12.24-12.25, Старовірівка 12.38-12.39, Прокопівка 12.56-12.57,пост 134 км 13.08, Куп'янськ-вузл. 13.12
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6345
  9. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  10. 25-31.10., 02,03,05-12.11. № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  11. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  12. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  13. 17.11. №6167 Золочів – Харків-Пасажирський відмінено
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6167
  14. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  15. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  16. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  17. 23.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  18. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  19. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  20. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  21. 23.11 №6908 Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908
  22. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  23. 24.11 № 6027 слідує ДР, відправлення ст. Козача Лопань 12.01 прибуття Х-Пас. 13.30.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  24. 20.11.2021 - 30.11.21 призначити відправленням зі
    ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
    відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6027
  25. 24.11. №6024 слідує ДР, відправлення зі ст. Х-Пас. 12.34 прибуття ст. Коз. Лопань 13-45.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  26. 23.11 №6513 до ст.Шурине згідно діючого розкладу, далі слідує ДР: Шурине 09.53-09.54, Безпалівка 10.03-10.05, Трійчате 10.26-10.29, Лихачове 10.44-10.45, Біляївка 11.05-11.07, Краснопавлівка 11.25-11.26, Панютине 12.06-12.09, Лозова 12.30
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6513
  27. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  28. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  29. 20.11.1021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запорыжжя-Кам'янське (06.27 - 06.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165 км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    ст.Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 км (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.20).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6008
  30. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  31. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  32. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  33. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  34. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  35. 20.11.2011 - 30.11.2011 призначити до ст.Кам'янське Пас., на
    дільниці Кам'янське Пас. - Дніпро Гол. відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6018
  36. В добу 29 листопада 2021 року - п/п № 6444 Попасна- Сватове Попасна 13.15 Попасна-2 13.21-13.22 Комишуваха 13.30-13.31 Венгерiвка 13.40-13.41 Лоскутiвка 14.01-14.02 Переїзна 14.42(+2)-14.43(+2) Лисичанськ 14.51(+2)-14.52(+2) Насвiтевич 15.00(+2)-15.01(+2) Рубiжне 15.19(+2)-15.53 Кремiнне 16.11-16.12 Кабанне 16.48-16.49 Сватове 17.21
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-11-30 / Потяг: #6444
  37. В добу 01,03,06,08,10 грудня 2021 відміняється на дільниці Умань - Тальне - Умань
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-10 / Потяг: #6355/6356 #6355/6356
  38. 20.11.1021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запорыжжя-Кам'янське (06.27 - 06.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165 км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    ст.Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 км (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.20).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6008
  39. 22,23.11.№ 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.25 (замість 12.41), Слатине 12.54-12.55 далі згідно розкладу. Прослідує ДР.
    Дісно з: 2021-11-19 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  40. 25, 26, 27 листопада на дільниці Чернівці - Вадул-Сирет ходу не буде
    Дісно з: 2021-11-19 до: 2021-11-30 / Потяг: #6472/6471 #6472/6471
  41. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.07 - 05.08);
    пл.1049 км (05.12 - 05.13);
    ст.Славгород Півд. (05.20 - 05.21);
    пл.1061 км (05.54 - 05.55);
    пл.1063 км (05.32 - 05.33);
    ст.Новогупалівка (05.37 - 05.38);
    пл.1074 км (05.44 - 05.45);
    ст.Вільнянськ (05.52 - 05.54);
    ст.Любимівка (06.00 - 06.01);
    пл.9 км (06.06 - 06.07);
    рзд.11 км (06.12 - 06.13);
    пл.13 км (06.16 - 06.17);
    пл.17 км (06.22 - 06.23);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.30 - 06.32);
    пл.4 км (06.41 - 06.42);
    пл.6 км (06.46 - 06.47);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.55).

    Дісно з: 2021-11-18 до: 2021-12-06 / Потяг: #6583
  42. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 15.00);
    ст.Івківка (15.20 - 15.27);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6585
  43. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.10 - 05.11);
    пл.1049 км (05.18 - 05.19);
    ст.Славгород Півд. (05.29 - 05.30);
    пл.1061 км (05.37 - 05.38);
    пл.1063 км (05.41 - 05.42);
    ст.Новогупалівка (05.46 - 05.47);
    пл.1074 км (05.53 - 05.54);
    ст.Вільнянськ (06.01 - 06.03);
    ст.Любимівка (06.09 - 06.10);
    пл.9 км (06.15 - 06.16);
    рзд.11 км (06.21 - 06.22);
    пл.13 км (06.25 - 06.26);
    пл.17 км (06.31 - 06.32);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.39 - 06.41);
    пл.4 км (06.50 - 06.51);
    пл.6 км (06.55 - 06.56);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.45).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6583
  44. В добу 29 листопада 2021 року змінюється розклад руху поїзду № 6442 Попасна-Сватове Попасна 08.51 Попасна-2 08.57-08.58 Комишуваха 09.06-09.07 Венгерiвка 09.15-09.16 Лоскутiвка 09.34-09.35 Переїзна 10.15(+5)-10.16(+5) Лисичанськ 10.22(+3)-10.23(+3) Насвiтевич 10.30(+2)-10.31(+2) Рубiжне 10.47-10.48 Кремiнне 11.06-11.07 Кабанне 11.43-11.45 Сватове 12.17
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-11-30 / Потяг: #6442*
  45. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Пологи (відпр. 03.34);
    пл.Коагулянт (03.42 - 3.44);
    ст.Челюскін (03.50 - 03.52);
    ст.Новокарлівка (03.59 - 04.01);
    пл.266 км (04.05 - 04.07);
    ст.Мала Токмачка (04.13 - 04.23);
    пл.Судинська Балка (04.27 - 04.29);
    ст.Оріхівська (04.37 - 04.39);
    пл.242 км (04.47 - 04.49);
    пл.237 км (04.54 - 04.56);
    ст.Обща (05.00 - 05.08);
    пл.Росинка (05.12 - 05.14);
    пл.227 км (05.19 - 05.21);
    ст.Фісаки (05.31 - 05.33);
    пл.213 км (05.44 - 05.46);
    пл.211 км (05.50 - 05.52);
    ст.Кирпотине (05.59 - 06.01);
    пл.202 км (06.06 -- 06.08);
    ст.Лежине (06.14 - 06.16);
    ст.Ростуща (06.27 - 06.29);
    ст.Передатна (06.38 - 06.40);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.50).

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6841
  46. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Пологи (відпр. 03.42);
    пл.Коагулянт (03.50 - 3.52);
    ст.Челюскін (03.58 - 04.00);
    ст.Новокарлівка (04.07 - 04.09);
    пл.266 км (04.13 - 04.15);
    ст.Мала Токмачка (04.21 - 04.31);
    пл.Судинська Балка (04.35 - 04.37);
    ст.Оріхівська (04.45 - 04.47);
    пл.242 км (04.55 - 04.57);
    пл.237 км (05.02 - 05.04);
    ст.Обща (05.08 - 05.17);
    пл.Росинка (05.21 - 05.23);
    пл.227 км (05.28 - 05.30);
    ст.Фісаки (05.40 - 05.42);
    пл.213 км (05.53 - 05.55);
    пл.211 км (05.59 - 06.01);
    ст.Кирпотине (06.08 - 06.10);
    пл.202 км (06.15 -- 06.17);
    ст.Лежине (06.23 - 06.25);
    ст.Ростуща (06.36 - 06.38);
    ст.Передатна (06.47 - 06.49);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.59).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6841
  47. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 05.33);
    пл.323 км (05.40 - 05.42);
    рзд.327 км (05.48);
    пл.326 км (05.51 - 05.52);
    пл.323 км (05.56 - 05.57);
    пл.319 км (06.02 - 06.03);
    ст.Магедове (06.13 - 06.20);
    пл.303 км (06.29 - 06.31);
    пл.300 км (06.34 - 06.36);
    ст.Гусарка (06.42 - 06.44);
    пл.295км (06.48 - 06.50);
    пл.293 км (06.53 - 06.55);
    пл.292 км (06.59 - 07.01);
    пл.290 км (07.04 - 07.06);
    ст.Пологи (приб. 07.15).

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6859
  48. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 05.07);
    пл.323 км (05.14 - 05.16);
    рзд.327 км (05.22);
    пл.326 км (05.25 - 05.26);
    пл.323 км (05.30 - 05.31);
    пл.319 км (05.36 - 05.37);
    ст.Магедове (05.47 - 05.49);
    пл.303 км (05.58 - 06.00);
    пл.300 км (06.03 - 06.05);
    ст.Гусарка (06.11 - 06.19);
    пл.295км (06.23 - 06.25);
    пл.293 км (06.28 - 06.30);
    пл.292 км (06.34 - 06.36);
    пл.290 км (06.39 - 06.41);
    ст.Пологи (приб. 06.50).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6859
  49. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.58 - 06.07);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6909/6907
  50. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.58 - 06.07);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-06 / Потяг: #6909/6907
  51. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.57 - 05.59);
    ст.Бурчацьк (06.09 - 06.10);
    ст.Пришиб (06.24 - 06.25);
    ст.Плодородне (06.39 - 06.40);
    пл.Братська (06.53 - 06.54);
    ст.Федорівка (07.01 - 07.02);
    ст.Ланкоскладальне (07.07 - 07.08);
    пл.Терпіння (07.16 - 07.17);
    ст.Обільна (07.24 - 07.25);
    ст.Мелітополь (приб. 07.36).

    Дісно з: 2021-12-04 до: 2021-12-10 / Потяг: #6909/6907 #6909/6907
  52. 23.11.2021, 25.11.2021, 27.11.2021, 29.11.2021, 01.12.2021,
    03.12.2021, 05.12.2021, 07.12.2021, 09.12.2021
    затримати
    по ст.Плавні Пас. Парк, на дільниці Плавні - Мелітополь
    призначити диспетчерським розкладом, прибуття на ст.Мелітополь
    згідно графіка.

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-09 / Потяг: #6508/6507
  53. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  54. 01,03,05,07,09,11,13,15,17.11.№6347 відправленням зі ст.Гракове 17.40, Шевченкове Півд.18.06-18.07,Первомайське 18.13-18.14,Гроза18.20- 18.21,Старовірівка 18.32-18.33,Прокопівка 18.49-18.50,Пост 134км 19.01, Куп'янськ вузл. 19.06
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6347/6348
  55. 01-13.11.№6653 до ст.Кегичівка(10.32-10.48) слідує діючим розкладом,далі Балки 11.09-11.10,Красноград 11.31
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6653/6575
  56. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  57. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  58. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  59. 09-12,15.11 №6022 до ст.Слатине 11.19-11.23 прослідує діючим розкладом, далі Казача Лопань 11.53
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6022
  60. 09-12,15.11 №6024 до ст.Слатине 12.59-13.03 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 13.33
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  61. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  62. 08.11 №6419 до ст.Шебелінка (10.49-10.52) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6419
  63. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  64. З 23.11.2021 по 25.11.2021, з 07.12.2021 по 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6329 Куп'янськ-Вузловий-Попасна: Сватове 13.15 Кабанне 13.47-13.48 Кремiнне 14.24-14.25 Рубiжне 14.48-14.50(-1) Насвiтевич 15.13(+5)-15.15(+5) Лисичанськ 15.24(+5)-15.25(+5) Переїзна 15.31(+5)-15.32(+5) Лоскутiвка 16.05(+4)-16.06(+4) Венгерiвка 16.34(+4)-16.35(+4) Комишуваха 16.45(+4)-16.46(+4) Попасна-2 16.55(+4)-16.56(+4) Попасна 17.02(+4)
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-09 / Потяг: #6329
  65. З 23.11.2021 по 25.11.2021, з 07.12.2021 по 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6443 Сватове-Попасна: Сватове 09.17 Кабанне 09.49-09.50 Кремiнне 10.25-10.26 Рубiжне 10.45-10.48(+2) Насвiтевич 11.11(+8)-11.12(+8) Лисичанськ 11.22(+8)-11.23(+8) Переїзна 11.31(+8)-11.32(+8) Лоскутiвка 12.08(+8)-12.09(+8) Венгерiвка 12.35(+8)-12.36(+8) Комишуваха 12.46(+8)-12.47(+8) Попасна-2 12.54(+8)-12.55(+8) Попасна 13.03(+8)
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-09 / Потяг: #6443
  66. З 09.11.2021 по 11.11.2021, з 16.11.2021 по 18.11.2021, з 23.11.2021 по 25.11.2021, з 07.12.2021 по 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6444 Попасна-Сватове: Попасна 13.40(+25) Попасна-2 13.46(+25)-13.47(+25) Комишуваха 13.55(+25)-13.56(+25) Венгерiвка 14.05(+25)-14.06(+25) Лоскутiвка 14.26(+25)-14.27(+25) Переїзна 15.05(+25)-15.06(+25) Лисичанськ 15.14(+25)-15.15(+25) Насвiтевич 15.23(+25)-15.49(+50) Рубiжне 16.07(+50)-16.08(+15) Кремiнне 16.26(+15)-16.27(+15) Кабанне 17.03(+15)-17.04(+15) Сватове 17.36 (+15)
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-09 / Потяг: #6444
  67. З 23.11.2021 по 25.11.2021, з 07.12.2021 по 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6447 Сватове-Попасна: Сватове 17.37(+2) Кабанне 18.09(+2)-18.13(+2) Кремiнне 18.48(+2)-18.49(+2) Рубiжне 19.08(+2)-19.19(+11) Насвiтевич 19.42(+17)-19.43(+17) Лисичанськ 19.52(+17)-19.53(+17) Переїзна 19.59(+17)-20.00(+17) Лоскутiвка 20.34(+17)-20.35(+17) Венгерiвка 21.03(+17)-21.04(+17) Комишуваха 21.14(+17)-21.15(+17) Попасна-2 21.24(+17)-21.25(+17) Попасна 21.31(+17)
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-09 / Потяг: #6447
  68. З 23.11.2021 по 25.11.2021, з 07.12.2021 по 09.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6503 Сiверськ-Попасна: Сiверськ 15.40 Ниркове 16.26-16.28 Комишуваха 16.49-16.56(+5) Попасна-2 17.15(+5)-17.17(+5) Попасна 17.25(+5)
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-09 / Потяг: #6503
  69. З 24.11.2021 по 26.11.2021, з 08.12.2021 по 10.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6441 Сватове-Попасна: Сватове 04.57 Кабанне 05.29-05.30 Кремiнне 06.05-06.06 Рубiжне 06.28-06.30(-4) Насвiтевич 06.53(+2)-06.55(+2) Лисичанськ 07.04(+2)-07.05(+2) Переїзна 07.11(+2)-07.12(+2) Лоскутiвка 07.45(+1)-07.46(+1) Венгерiвка 08.13-08.14 Комишуваха 08.24-08.25 Попасна-2 08.34-08.35 Попасна 08.41
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-10 / Потяг: #6441
  70. 09,19.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.27, Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43- 12.44,Біляївка 13.48-13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  71. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  72. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  73. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  74. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  75. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  76. 16.11 №6024 Харків-Пас(Белгородський парк) 12.14, Дергачі 13.01- 13.02,Слатине 13.17-13.18, Казача Лопань 13.38
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6024
  77. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  78. 17,18.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.13) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.48-12.49,Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  79. 17.11 №6289/6293 Харків-Пас-Лозова–Краматорськ ,№6292/6290 Краматорськ –Лозова- Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6292/6290 #6289/6293
  80. 17.11 №7087/7088 Харків-Пас–Костянтинівка-Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #7088 #7087
  81. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  82. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  83. 15,17,19.11 №6856 Лозова–Харків-Пас до ст.Герсіванівський(20.59-21.08) слідує діючим розкладом,далі Лихачове 21.56-21.57,Бірки 22.50-22.51, Мерефа 23.11-23.12,прибуття на Харків-Пас 23.50
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6856
  84. 17.11 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків-Пас 13.35,Покотилівка13.52-13.53,Мерефа 14.13-14.14,Бірки 14.40- 14.41,Лихачове 15.39-15.40,Панютине 16.51-16.52,Лозова 17.04
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  85. 17.11 №6528 Дубове – Харків-Пас до ст.Шуріне(19.46-20.00) слідує згідно діючого розкладу,далі Бірки 20.16-20.17,Мерефа 20.46-20.48, Покотилівка 21.12-21.13.прибуття на Харків-Пас 21.32
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6528
  86. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  87. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  88. 19,22,23.11 №6675 Харків-Пас–Красноград на дільниці Харків Пас- Мерефа відмінено,відправлення зі ст.Люботин 12.50, курсує зміненим маршрутом Люботин-Буди-Мерефа.Буди 13.09,Мерефа 13.22-13.23, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6675
  89. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  90. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити наступним розкладом:
    ст.Верхівцеве (відпр. 05.33);
    пл.119 км (05.36 - 05.37);
    пл.125 км (05.41 - 05.42);
    пл.128 км (05.45 - 05.46);
    ст.Верхньодніпровськ (05.52 - 06.06);
    пл.139 км (06.12 - 06.13);
    ст.Воскобійня (06.16 - 06.17);
    пл.149 км (06.24 - 06.25);
    ст.Кам'янське Пас. (06.30 - 06.31);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (06.35 - 06.36);
    пл.160 км (06.40 - 06.41);
    пл.164 км (06.46 - 06.47);
    пл.165 км (06.49 - 06.50);
    пл.169 км (06.54 - 06.55);
    ст.Сухачівка (07.00 - 07.01);
    пл.175 км (07.04 - 07.05);
    пл.178 км (07.08 - 07.09);
    ст.Діївка (07.13 - 07.14);
    пл.184 км (07.18 - 07.19);
    ст.Горяїнове (07.22 - 07.23);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.28).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6010
  91. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  92. 22.11.2021, 23.11.2021 призначити до ст.Саксагань, на дільниці
    Саксагань - Рокувата відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6507
  93. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  94. 23.11.2021 - 05.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Волноваха (відпр. 5.17);
    ст.Карань (05.45 - 05.46);
    ст.Кальчик (06.15 - 06.16);
    ст.Асланове (06.27 - 06.28);
    ст.Сартана (06.46 - 06.47);
    ст.Маріуполь (приб.07.12).
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-05 / Потяг: #6117
  95. 06.12.2021 - 09.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Волноваха (відпр. 04.45);
    ст.Карань (05.13 - 05.14);
    ст.Кальчик (05.43 - 05.44);
    ст.Асланове (05.55 - 05.56);
    ст.Сартана (06.14 - 06.15);
    ст.Маріуполь (приб. 06.40).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-10 / Потяг: #6117
  96. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 09.26);
    ст.Горяїнове (09.31 - 09.32);
    пл.184 км (09.37 - 09.39);
    ст.Діївка (09.46 - 09.48);
    пл.178 км (09.54 - 09.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобіня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.119 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (1.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки Пас. (приб.12.27).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6015
  97. В добу 29, 30 листопада 2021 року змінюється графік руху поїздів. Приміський поїзд № 6232 Костянтинiвка-Близнюки Костянтинiвка 07.20, Кiндратiвка 07.33-07.34, Дружкiвка 07.42-07.43, Краматорськ 08.00-08.03, Шпичкине 08.10-08.11, Слов'янськ 08.24- 08.27, Шидловська 08.45-08.46, Бантишеве 09.01-09.02, Гусарiвка 09.15-09.16, Барвiнкове 09.27-09.28, Язикове 09.37-09.38, Гаврилiвка 09.52-09.53, Дубове 10.08-10.09, Близнюки 10.35 (+8).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6232
  98. 20.11.2021 - 30.11.2021призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 06.10);
    пл.77 км (06.15 - 06.16);
    пл.Касинівка (06.20 - 06.21);
    пл.88 км (06.26 - 06.28);
    ст.Ерастівка (06.33 - 06.34);
    ст.Вільногірськ (06.43 - 06.44);
    пл.104 км (06.48 - 06..49);
    пл.Гранове (06.53 - 06.54);
    пл.114 км (06.57 - 06.58);
    ст.Верхівцеве (07.03 - 07.04);
    пл.119 км (07.06 - 07.07);
    пл.125 км (07.11 - 07.12);
    пл.128 км (07.15 - 07.16);
    ст.Верхньодніпровськ (07.22 - 07.51);
    пл.139 км (07.58 - 07.59);
    ст.Воскобійня (08.02 - 08.03);
    пл.149 км (08.10 - 08.11);
    ст.Кам'янське Пас. (08.15 - 08.16);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (08.21 - 08.22);
    пл.160 км (08.26 - 08.27);
    пл.164 км (08.32 - 08.33);
    пл.165 км (08.35 - 08.36);
    пл.169 км (08.40 - 08.41);
    ст.Сухачівка (08.46 - 08.47);
    пл.175 км (08.50 - 08.51);
    пл.178 км (08.53 - 08.54);
    ст.Діївка (08.56 - 08.57);
    пл.184 км (09.01 - 09.02);
    ст.Горяїнове (09.05 - 09.06);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 09.12).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6016
  99. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6257 Лозова - Слов’янськ: Лозова 13.10 Близнюки 13.43 (+10) - 13.44 (+10) Дубове 13.59 (+10) - 14.00 (+10) Гаврилiвка 14.13 (+10) - 14.14 (+10) Язикове 14.29 (+10) - 14.30 (+10) Барвiнкове 14.41 (+10) - 14.42 (+10) Гусарiвка 14.53 (+10) - 14.54 (+10) Бантишеве 15.08 (+10) - 15.09 (+10) Шидловська 15.24 (+10) - 15.25 (+10) Слов'янськ 15.44 (+10).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6257
  100. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6289/6293 Харків-Пасажирський - Краматорськ: Лозова 12.33 Близнюки 13.02 (+10) - 13.03 (+10) Дубове 13.17 (+10) - 13.18 (+10) Гаврилiвка 13.29 (+10) - 13.30 (+10) Язикове 13.42 (+10) - 13.43 (+10) Барвiнкове 13.50 (+10) - 13.51 (+10) Гусарiвка 14.01 (+10) - 14.02 (+10) Бантишеве 14.11 (+10) - 14.12 (+10) Шидловська 14.21 (+10) - 14.22 (+10) Слов'янськ 14.41 (+10) - 14.43 (+10) Шпичкине 14.56 (+10) - 14.57 (+10) Краматорськ 15.05 (+10).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6289/6293
  101. В добу 26, 29, 30 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6517 Харків Пас. - Дубове: Лозова 15.08 (+12) Пост 4 км 15.22 (+16) Близнюки 15.40 (+22) - 15.41 (+22) Дубове 15.56 (+22).
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-11-30 / Потяг: #6517
  102. 20.11.2021 - 30.11.2021призначити зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг (відпр. 09.42);
    пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
    пл.91 км (09.55 - 09.56);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
    пл.86 км (10.06 - 10.07);
    ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
    пл.79 км (10.18 - 10.19);
    пл.77 км (10.22 - 10.23);
    ст.Приворо(10.20 - 10.30);
    ст.Девладове (10.40 - 10.41);
    пл.Спокій (10.48 - 10.49);
    ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
    пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
    ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
    пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
    ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
    ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
    пл.Адамівське (11.48 - 11.49);
    ст.Полівський (11.56 - 11.57);
    ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
    пл.119 км (12.13 - 12.14);
    пл.125 км (12.18 - 12.19);
    пл.128 км (12.22 - 12.23);
    ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
    пл.139 км (12.48 - 12.49);
    ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
    ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
    пл.164 км (13.16 - 13.17);
    ст.Сухачівка (13.27 - 13.28);
    пл.175 км (13.30 - 13.31);
    ст.Діївка (13.37 - 13.38);
    ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6022
  103. 25,26,27,28,29,30/11/2021: п. № 6322 Мерчик - Люботин в добу 25,26,27,28,29,30/11/2021 відміняється
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6322
  104. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  105. 25,2627,28,29,30/11/2021: п. № 7004 Мерчик-Харків-Пасажирський відміняється 25,26,27,28,29,30/11/2021
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #7004
  106. З 24 листопада по 30 листопада 2021 відміняється.
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-11-30 / Потяг: #7008 #7007 #7005 #7006
  107. 20.11.2021 - 30.11.2021 відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6535 #6012 #6042 #6538 #6011 #6536 #6411
  108. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    Дніпро Гол. (відпр. 09.26);
    ст.Горяїнове (09.31 - 09.32);
    пл.184 км (09.37 - 09.39);
    ст.Діївка (09.46 - 09.48);
    пл.178 км (09.54 - 09.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобійня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.129 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (11.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.27).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6015
  109. В добу 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 листопада, 01, 02, 03, 04, 05 грудня 2021 змінюється графік руху п/п № 6117 Волноваха- Марiуполь: ст. Волноваха о 05.17 (замість 05.00) Карань 05.45-05.46 Кальчик 06.15-06.16 Асланове 06.27-06.28 Сартана 06.46-06.47 Марiуполь 07.12
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-05 / Потяг: #6117
  110. 23.11.2021 - 05.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 03.12) ;
    б.п.346 км (03.28 - 03.29);
    ст.Розiвка (03.56 - 03.57);
    Обг.п.376 км (04.11 - 04.12);
    ст.Зачатiвська (04.26 - 04.27);
    Обг.п.393 км (04.43 - 04.44);
    ст.Хлiбодарiвка (05.02 - 05.04);
    Б.п.412 км (05.17 - 05.18);
    ст.Волноваха Пас. (приб. 05.32).
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-05 / Потяг: #6958
  111. 25.11 № 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.45 (замість 12.41), Слатине 13.04-13.07, Дергачі 13.34-13.38, Харків-Сорт. ЕЦ-1 (Північний пост) 14.02- 14.03, прибуття на ст.Харків-Пас 14.15.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  112. 26.11 № 6027 зі ст. Коз.Лопань відправити 12.45 (замість 12.41), Слатине 13.04-13.08, Дергачі 13.35-13.39, Харків-Сорт. ЕЦ-1 (Північний пост) 13.53- 13.54, прибуття на ст.Харків-Пас 14.06.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6027
  113. 25,26.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.24-11.28, з.п.Високий 11.34-11.35, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45-12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  114. 27.11 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.05,Покотилівка 11.37-11.38,з.п.Високий 11.44-11.45, Мерефа 12.02-12.04,Шурине 12.45- 12.46,Біляївка 13.50-13.51,Лозова 14.48
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  115. 25,26.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 09.45 замість 10.16, Покотилівка 09.59-10.02, Мерефа 10.23-10.45, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  116. 27.11 №6289 Харків-Пас-Лозова відправлення зі ст.Харків-Пас. в 10.05 замість 10.16, Покотилівка 10.32, Мерефа 10.45-10.46, Бірки 11.00, далі згідно ДР.
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-05 / Потяг: #6289/6293
  117. В добу 06, 07, 08, 09, 10 грудня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6117 Волноваха-Маріуполь: ст. Волноваха о 04.45 (замість 05.00), Карань 05.13-05.14, Кальчик 05.43-05.44, Асланове 05.55- 05.56, Сартана 06.14-06.15, Маріуполь 06.40
    Дісно з: 2021-11-24 до: 2021-12-10 / Потяг: #6117
  118. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 02.11) ;
    б.п.346 км (02.27 - 02.28);
    ст.Розiвка (02.55 - 02.56);
    Обг.п.376 км (03.10 - 03.11);
    ст.Зачатiвська (03.25 - 03.26);
    Обг.п.393 км (03.42 - 03.43);
    ст.Хлiбодарiвка (04.01 - 04.02);
    Б.п.412 км (04.16 - 04.17);
    ст.Волноваха Пас. (приб. 04.31).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-10 / Потяг: #6958
  119. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  120. 25,26,27,28,29,30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  121. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  122. 26,28,30/11/2021: Відміняється пересадка пасажирів з потягу 6321 Харків-Пас-Огульці на потяг 6295 Огульці-Полтава-Південна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6295
  123. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  124. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  125. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  126. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  127. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.25);
    Пост Амур (08.29);
    пл.193 км (08.32 - 08.33);
    ст.Нижньодніпровськ (08.35 - 08.36);
    пл.196 км (08.39 - 08.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (08.44 - 09.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (09.02 - 09.03);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6110
  128. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр.17.49);
    ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
    пл.184 км (17.58 - 18.00);
    ст.Діївка (18.05 - 18.06);
    пл.178 км (18.10 - 18.11);
    пл.175 км (18.14 - 18.15);
    ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
    пл.169 км (18.41 - 18.42);
    пл.165 км (18.45 - 18.47);
    пл.164 км (18.49 - 18.50);
    пл.160 км (18.53 - 18.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
    ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
    пл.149 км (19.08 - 19.09);
    ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
    пл.139 км (19.21 - 19.22);
    ст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
    пл.128 км (19.35 - 19.36);
    пл.125 км (19.38 - 19.39);
    пл.119 км (19.43 - 19.45);
    ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
    пл.114 км (19.53 - 19.54);
    пл.Гранове (19.57 - 19.58);
    пл.104 км (20.02 - 20.03);
    ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
    ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
    пл.88 км (20.24 - 20.26);
    пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
    пл.77 км (20.37 - 20.38);
    ст.П'ятихатки (приб.20.43).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6037
  129. 02, 03.12 №6517 Харків-Пас - Лозова курсує зміненим розкладом Харків- Пас 11.22 (замість 11.05),Покотилівка 11.41-11.42, з.п.Високий 11.48- 11.49, Мерефа 12.06-12.14, Шурине 13.06- 13.07, Лихачове 13.50-13.52, Біляївка 14.11-14.12,Лозова 15.09
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6517
  130. 02,03.12 №6853 Харків-Пас – Лозова слідує зміненим розкладом:Харків- Пас 13.38,Покотилівка13.55-13.56,Мерефа 14.16-14.20,Бірки 14.56- 14.57,Лихачове 15.55-15.57,Панютине 17.01-17.02,Лозова 17.14
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6853
  131. 29,30/11/2021: п.6514 Ворожба - Суми прослідує Головашівка 12-33/12-37, Торопилівка 13-00/13-01, прибуття Суми 13-17 п.6513 Суи - Ворожба відправлення зі ст. Суми о 14-38 (замість 14-54), прослідує Торопилівка 14-53/14-57, Головашівка 15-19/15-20, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-26 до: 2021-12-01 / Потяг: #6514 #6513
  132. 1, 3 грудня 2021 р. ходу не буде
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-04 / Потяг: #6451 #6452
  133. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  134. 29,30.11 №6516 до ст.Мерефа(12.09-12.12) діючим розкладом,далі Покотилівка 12.47-12.48, Харків-Пас 13.07
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6516
  135. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  136. 30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  137. 29/11/2021: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення Тростянець-Смородине 13-36 (замість 13-57), Скрягівка 14-01/14-04, бп 98 км 14-29/14-32, Боромля 14-43/15-08, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6037
  138. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  139. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  140. 01.12.2021 призначити змыненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.25);
    пл.193 км (08.40 - 08.41);
    ст.Нижньодніпровськ (08.46 - 08.47);
    пл.196 км (08.53 - 08.54);
    Н.Д.Вузол Парк Л (09.01 - 09.02);
    Н.Д.Вузол Парк Г (09.06 - 09.07);
    пл.Ксенівка (09.12 - 09.13);
    ст.Ігрень (09.19 - 19.20);
    пл.212 км (09.27 - 09.28);
    ст.Іларіонове (09.27 - 09.28);
    пл.219 км (09.37 - 09.38);
    пл.222 км (09.41 - 09.42);
    пл.225 км (09.45 - 09.46);
    пл.Хорошеве (09.49 - 09.50);
    пл.230 км (09.53 - 09.55);
    пл.235 км (09.58 - 09.59);
    ст.Синельникове-2 (10.02 - 10.03);
    Пост 239 км (10.08 - 10.09);
    пл.242 км (10.12 - 10.14);
    ст.Вишневецьке (10.19 - 10.20);
    пл.251 (10.24 - 10.25);
    ст.Роздори (10.28 - 10.29);
    пл.262 км (10.35 - 10.36);
    пл.Терса (10.39 - 10.40);
    пл.267 км (10.42 - 10.43);
    пл.269 км (10.46 - 10.47);
    ст.Письменна (10.51 - 10.52);
    пл.276 км (10.55 - 10.56);
    пл.Крутоярка (10.59 - 11.00);
    пл.283 км (11.03 - 11.05);
    пл.284 км (11.07 - 11.08);
    пл.Васильківка (11.12 - 11.13);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6110
  141. 01.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.43);
    Пост Амур (08.49 - 08.54);
    пл.193 км (08.59 - 09.00);
    ст.Нижньодніпровськ (09.05 - 09.06);
    пл.196 км (09.24 - 09.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (09.09 - 09.24);
    пл.195 км (09.30 - 09.31);
    пл.194 км (09.33 - 09.34);
    пл.192 км (09.36 - 09.37);
    ст.Олександрівка (09.40 - 09.41);
    ст.Самаріва (09.43 - 09.45);
    пл.Підгороднє (09.49 - 09.50);
    пл.184 км (09.53);
    пл.Кулебівка (09.57 - 09.59);
    пл.Жестибуд (10.04 - 10.05);
    ст.Новомосковськ Дніпр. (10.13 - 10.33);
    пл.168 км (10.43 - 10.46);
    пл.Вільне (10.55 - 10.57);
    пл.162 км (11.00 - 11.02);
    пл.160 км (11.07 - 11.09);
    пл.159 км (11.12 - 11.14);
    ст.Губиниха (11.22 - 11.24);
    ст.Кільчень (11.34 - 11.36);
    пл.140 км (11.46 - 11.48);
    рзд.137 км (11.52 - 11.53);
    пл.134 км (11.58 - 12.00);
    ст.Перещепине (12.10 - 12.12);
    пл.122 км (12.20 - 12.22);
    пл.118 км (12.28 - 12.31);
    ст.Бузівка (12.36 - 12.38);
    пл.112 км (12.44 - 12.46);
    пл.108 км (12.51 - 12.53);
    ст.Зачепилівка (13.05 - 13.07);
    пл.94 км (13.14 - 13.16);
    пл.92 км (13.20 - 13.22);
    пл.Лебяже (13.29 - 13.31);
    ст.Красноград (приб. 13.45).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6172
  142. 01.12.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм. ло ст.Н.Д.Вузол Парк Л
    чинним далі наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (Л (09.49 - 09.50);
    пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 10.05).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6277
  143. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
    пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6280
  144. 01.12.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    до ст.Н.Д.Вузол Парк Л згідно чинного розкладу;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
    пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
    т.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12),
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6141
  145. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6124/6123
  146. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
    пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6126
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ