[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 13,18.10 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія 11.46-12.00, прослідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 12.33-12.53,Мерчик 13.23
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
  2. 25,26,28-31.10 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин- Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
Харків-Левада – Мерчик 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6319
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Левада 11:22 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Верещаківка 11:2711:28 1 Харківська область » Харків 2.4 2.4
3  з.п. Диканівка 11:3511:36 1 Харківська область » Харків 1.8 4.2
4  з.п. 6 км 11:3911:40 1 Харківська область » Харків 0.9 5.1
5  Нова Баварія 11:4611:47 1 Харків » Нова Баварія 4.5 9.6
6  з.п. Хвилинка 11:4911:50 1 Харківська область » Харків 1.4 11
7  з.п. Рижів 11:5411:55 1 Харківська область » Пісочин 2 13
8  з.п. Пісочин 11:5812:00 2 Харківська область » Пісочин 1.7 14.7
9  з.п. Рай-Оленівка 12:0312:04 1 Україна » Харківська область 1.7 16.4
10  з.п. Коротич 12:0712:08 1 Україна » Харківська область 2.4 18.8
11  з.п. Водяне 12:1412:15 1 Україна » Харківська область 5.8 24.6
12  Люботин 12:2012:40 20 Харківська область » Люботин 2.2 26.8
13  з.п. Любівка 12:4512:46 1 Україна » Харківська область 2.7 29.5
14  Травневий 12:5012:51 1 Україна » Харківська область 2.7 32.2
15  з.п. Манченки 12:5512:56 1 Україна » Харківська область 1.8 34
16  з.п. Горіховий гай 12:5913:00 1 Україна » Харківська область 2.7 36.7
17  з.п. Просторе 13:0413:05 1 Україна » Харківська область 2.8 39.5
18  Мерчик 13:10 Харківська область » Мерчик 2.6 42.1

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111