[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Верещаківка

  1. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  2. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  3. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  4. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  5. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  6. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  7. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  8. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  9. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  10. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  11. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  12. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  13. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  14. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  15. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  16. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  17. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  18. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  19. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  20. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  21. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  22. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  23. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  24. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  25. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Верещаківка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:05 04:06 2020-12-132021-12-11
6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:35 05:36 2021-10-312021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:58 05:59 2020-12-132021-12-11
6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:44 06:46 2020-12-132021-12-11
6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:44 06:45 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:14 07:15 2021-03-282021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:27 07:28 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:45 07:46 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:29 08:30 2020-12-132021-12-11
6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:34 08:36 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:25 09:26 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:55 09:56 2020-12-132021-12-11
6418 1 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 10:30 10:31 2021-11-012021-12-11
6139 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:18 11:19 2020-12-132021-12-11
6319 6 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:13 12:14 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:12 13:13 2020-12-132021-12-11
6224 5 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:21 13:22 2020-12-212021-12-23
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:42 13:43 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:36 14:39 2020-12-132021-12-11
6141/6142 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:14 15:15 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:43 15:44 2020-12-192021-12-22
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:18 16:19 2020-12-132021-12-11
6431 1 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:33 17:34 2020-12-132021-12-11
6330 4 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:59 18:00 2020-12-132021-12-20
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:45 18:46 2020-12-132021-12-11
6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:15 19:16 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:53 19:54 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:17 20:18 2021-01-202021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 20:20 20:24 2020-12-132021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:22 20:23 2020-12-132021-12-11
6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:29 21:31 2020-12-132021-12-11
6438 1 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:52 22:54 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:16 23:19 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111