[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Мерчик » Мерчик

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 25-31.10., 02,03,05-12.11. № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  4. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  5. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  6. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  7. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  8. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  9. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  10. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  11. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  12. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 23.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  14. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  15. 25,26,27,28,29,30/11/2021: п. № 6322 Мерчик - Люботин в добу 25,26,27,28,29,30/11/2021 відміняється
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6322
  16. 25,2627,28,29,30/11/2021: п. № 7004 Мерчик-Харків-Пасажирський відміняється 25,26,27,28,29,30/11/2021
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #7004
  17. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  18. 25,26,27,28,29,30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  19. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  20. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  21. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  22. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  23. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  24. 30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  25. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  26. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

15678БВГДІКЛМНОПРСТХЯ
ст. Мерчик  Мерчик / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 04:53 2020-12-132021-12-11
6137 щоденно Люботин – Мерчик 05:28 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 05:54 2021-03-282021-12-11
6266 крім сб., нд. Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6266 по сб., нд. Тростянець-Смородине – Люботин 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6317 щоденно Люботин – Мерчик 06:32 2021-10-312021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 07:06 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 07:46 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:05 2020-12-132021-12-11
6307 крім сб., нд. Люботин – Мерчик 09:10 2021-03-292021-12-11
6222 крім сб., нд. Мерчик – Люботин 09:26 2021-03-292021-12-11
6267 щоденно Люботин – Суми 09:45 09:46 2020-12-132021-12-27
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 10:40 2020-12-132021-12-11
6224 5 щоденно Мерчик – Харків-Левада 11:40 2020-12-212021-12-23
6319 6 щоденно Харків-Левада – Мерчик 13:10 2020-12-132021-12-11
6322 7 щоденно Мерчик – Люботин 14:53 2020-12-132021-12-01
7003 4 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 15:31 2020-12-132021-12-11
7004 5 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 16:34 2020-12-132021-12-11
6268 щоденно Суми – Мерчик 18:10 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 18:33 2020-12-132021-12-11
6265 щоденно Мерчик – Тростянець-Смородине 18:53 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:00 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:06 2020-12-132021-12-11
6336 щоденно Мерчик – Люботин 20:54 2021-07-162021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 21:51 2021-01-202021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111