[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. з 07 березня відміняється курсування
    Дісно з: 2021-03-05 до: 2021-12-31 / Потяг: #6441 #6442 #6451 #6452 #6472/6471 #6472/6471 #6404/6403 #6404/6403 #6402/6401 #6402/6401 #6438 #6437 #6434 #6431 #6426 #6425 #6417 #6418
  5. З 28.03.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433км, з.п.432км, з.п.№8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№ 23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п. 433 км, з.п. 432 км, з.п. № 8, з.п. № 13, з.п. № 16, з.п. № 21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432км, з.п. №8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6152 #6156
  6. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  7. 5.05 - 7.05, 11.05 - 21.05, 24.05 - 4.06, 7.06 - 18.08,
    22.06 - 25.06, 29.06 - 9.07
    відмінити.

    Дісно з: 2021-04-29 до: 2021-07-09 / Потяг: #6856
  8. В добу 08,10,12 та з 15 по 29 червня 2021 відміняється на дільниці Помічна-Колосівка
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6411
  9. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  10. В добу 21,28 червня 2021 р. ВІДМІНЯЮТЬСЯ е/п № 6255/6256 сполученням Козятин-Бердичів-Козятин
    Дісно з: 2021-06-19 до: 2021-06-28 / Потяг: #6255 #6256
  11. ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ: - в добу 21, 28 червня 2021 р. р/п № 885 Київ-Рівне - в добу 22, 29 червня 2021 р. р/п № 870 Шепетівка-Київ
    Дісно з: 2021-06-19 до: 2021-06-29 / Потяг: #885 #870
  12. в добу 21,28 червня 2021 р. ВІДМІНЯЮТЬСЯ приміські поїзди: - № 7033/7034 Біла Церква-Київ - № 7035/7036 Київ-Роток - № 6241 Роток-Фастів
    Дісно з: 2021-06-19 до: 2021-06-28 / Потяг: #7033/34 #7035/36 #6241
  13. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  14. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  15. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  16. 30 червня; 02,04,06,08,10,12,14,16,18 липня е/п №7003 Харків- Пасажирський – Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #7003
  17. 30 червня; 02,04,06,08,10,12,14,16,18 липня е/п №6321 Харків- Пасажирський – Огульці на дільниці Харків-Пас - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6321
  18. З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
    Дісно з: 2021-05-10 до: 2021-07-31 / Потяг: #6603 #7013 #7011 #6605 #6607 #6540 #7015 #6609 #6611 #6613 #7003 #6621 #7019 #6623 #7005 #7021 #6625 #7023 #6627 #6629 #6602 #6604 #7012 #6606 #6608 #7014 #6610 #6612 #6614 #6614 #7016 #7004 #6616 #6618 #6626 #6628 #6541 #7008 #7020 #6630 #6632 #6634 #6636 #6636
  19. е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  20. е/п №6516 11 травня слідує ДР. Прибуття ст. Харків-Пас 13:18.12/05 відпр.ст.Лозова 09.04хв,ДР,приб.ст.Х-Пасс 13.06хв. 13,14,17,18/05 до ст. Панютине слідує згідно діючого розкладу , далі ДР. Е/п. 6516 02 червня відпр. ст.Лозова 09:04 хв.( замість 09:14 хв.), прослідує ДР, приб. Х-Пас. 12:57 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  21. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  22. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  23. 09 червня е/п 6346 Куп'янськ-Вузловий – Гракове буде відпр. ст. Куп'янськ - Вузл. 15:51, прослідує ДР, приб.ст.Гракове 17:25. Е/п 6346 10 червня відпр. зі ст. Куп'янськ- Сорт. 15:51, прослідує ДР. приб. ст. Гракове 17:15 хв.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6346
  24. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  25. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  26. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  27. Е/п 6347 08 червня відпр. ст. Гракове 17:31 хв. ,прослідує ДР, приб. Куп'янськ- Вузл. 19:07 хв. Е/п 6347 10 червня відпр. зі ст. Гракове 17:32 хв. , прослідує ДР, приб. Куп'янськ-Вузл.19:06 хв. Е/п 6347 14 червня відпр. зі ст. Шевченкове 18:05 хв. до ст. Куп'янськ -Вузл., на дільниці Гракове- Шевченкове відмінити.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6347/6348
  28. е/п №6559 15 травня буде відпр. ст. Харків-Пас 14:20 (замість 14:30). Слідує ДР.18/05 час відпр.ст.Х-Пасс 14.00хв,ст.Тернове 14.40- 15.01хв,далі згідно діючого розкладу. Е/п 6559 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.ст. Куп'янськ -Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 08, 11 червня до ст. Гракове слідує згідно діючого розкладу ,далі ДР, приб. Куп'янськ-Вузл. 17:03 хв. Е/п 6559 10 червня відпр. зі ст. Х-Пас. 14:20 хв., до ст. Первомайське прослідує ДР, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6559
  29. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  30. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  31. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  32. е/п6419 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 08.32хв(замість 08.48хв),ДР,приб.ст.Ізюм 12.09хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.43хв.04/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 12.36хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  33. е/п6853 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 13.35хв,приб.ст.Лозова 17.04хв.ДР. Е/п 6853 01, 03 червня прослідує до ст. Мерефа згідно діючого розкладу , далі ДР, приб.ст. Лозова 17:14 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  34. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  35. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  36. 11.05-21.05, 24.05-04.06, 07.06-18.06, 22.04-25.06, 29.06-09.07 відмінити
    Дісно з: 2021-05-18 до: 2021-07-09 / Потяг: #6857
  37. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  38. З 27.05 до відміни змінюється розклад руху:
    ст.П'ятихатки-Пас. (відпр. 17.03);
    ст.Жовті Води-1 (17.14-17.15);
    ст.Савро (17.29-17.30);
    пл. 27 км (Зав'ялівка) (17.44-17.45);
    пл.Зав'ялівка (17.51-17.52);
    ст.Кам'яне Поле (18.05-18.15);
    ст.Саксагань (18.27-18.28);
    пл. 54 км (18.35-18.36);
    ст.Рокувата (18.43-18.44);
    ст.Вечірний Кут (18.56-18.57);
    ст.Шмакове (19.05-19.09);
    ст.Мудрьона (19.19-19.20);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.31-20.35);
    ст.Кривий Ріг (20.45-20.47);
    ст.Кривий Ріг Зах. (20.57-20.58);
    ст.Мусіївка (21.11-21.12);
    ст.Гейківка (21.24-21.25);
    пл.Втішне (21.33-21.34);
    ст.Висунь (21.44-21.45);
    ст.Тимкове (приб. 21.57).

    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-12-11 / Потяг: #6509
  39. Е/п 6345 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу ,далі ДР, приб.ст Куп'янськ - Вузл. 12:51 хв. Е/п 6345 08 ,11, 14 червня відпр. зі ст. Гракове 11:10 хв. Е/п 6345 10 червня до ст. Шевченкове слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.Куп'янськ -Вузл. 12:58 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6345
  40. Е/п 6346 07 червня відпр.ст. Куп'янськ-Вузл. 15:56 хв. до ст. Первомайське прослідує ДР, далі згідно діючого розкладу. Е/п 6346 08,11 червня відпр. ст. Куп'янськ - Вузл. 15:42 хв., прослідує ДР, приб.ст.Гракове 17:26 хв. Е/п 6346 14 червня обмежити по ст. Шевченкове, на дільниці Шевченкове - Гракове відмінити.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6346
  41. Е/п 6347 07 червня до ст. Первомайське слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб.ст. Куп'янськ-Вузл. 19:07 хв. Е/п 6347 11 червня відпр. зі ст. Гракове 17:41 хв., прослідує ДР, приб.Куп'янськ -Вузл. 19:07 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6347/6348
  42. 22 червня 2021 року Львів - Лавочне прослідує зміненим розкладом . Львів 18.12 Скнилів 18.22 - 18.23 Оброшин 18.29 - 18.30 Глинна-наварія 18.38 - 18.39 Пустомити 18.42 - 18.43 Семенівка 18.47 - 18.48 Щирець-2 18.57 - 18.58 Щирець-1 19.00 - 19.01 Дмитрія 19.04 - 19.05 Черкаси - Дн. 19.09 - 19.10 Задорожна 19.15 - 19.16 Миколаїв - Дн. 19.22 - 19.24 Пісочна 19.31 - 19.32 Більче - В. 19.39 - 19.40 Пятничани 19.43 - 19.44 Угерсько 19.48 - 19.49 Стрий 19.59 - 20.01 Конюхів 20.10 - 20.11 Гірне 20.16 - 20.17 Любинці 20.21 - 20.22 Ниж. Стинава 20.26 - 20.27 Ниж. Синьовидне 20.30 - 20.31 Верх. Синьовидне 20.37 - 20.38 Сколе 20.48 - 20.49 Гребенів 20.59 - 21.00 Тухля 21.12 - 21.13 Славське 2125 - 21.26 Тернівка 21.33 - 21.34 Лавочне 21.40
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-25 / Потяг: #6155
  43. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  44. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  45. З 01/06/2021: п. № 6882 Ворожба - Тростянець-Смородине призначається зупинка по 86 км. Час прибуття потяга об 11.38, відправлення - 11.39
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-12-31 / Потяг: #6882
  46. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  47. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.19,21,23,25/06 ДР,приб.ст.Х-Левада 15.02хв.20,22,24/06 відпр.ст.Ізюм 11.23хв(замість 11.13хв),ДР,приб.ст.Х-Левада 14.54хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  48. е/п №6419 Харків-Пасажирський – Ізюм з 10 по 18 червня обмежити по ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 12.35хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6419
  49. е/п №6680 Ізюм – Харків-Пасажирський з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6680
  50. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 15.54хв.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  51. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  52. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  53. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  54. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  55. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  56. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  57. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  58. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  59. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  60. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
  61. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  62. е/п №7087 Харків-Пасажирський – Костянтинівка з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7087
  63. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова 11 червня до ст. Мерефа слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Лозова 17:15
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  64. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  65. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  66. е/п №7088 Костянтинівка – Харків-Пасажирський з 10 до 18 червня - відмінено
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #7088
  67. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  68. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  69. З 14 по 28 червня 2021 відміняється на дільниці Колосівка - Помічна
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6414
  70. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  71. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  72. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  73. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  74. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  75. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:35. ДР. Прибуття ст. Лозова 17:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  76. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  77. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  78. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  79. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  80. 23, 25 червня на дільниці Стрий - Моршин ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-09 до: 2021-07-02 / Потяг: #6423 #6424
  81. 17.08 - 18.08 презначити до ст.Саксагань, на дільниці
    Саксагань - Рокувата відмінити

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6503
  82. 17.08 - 18.08 презначити відправленням зі ст.Саксагань,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6504
  83. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Кривий Ріг Гол., ст.кривий Ріг Сорт., пост 3 км,
    ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній
    Кут, ст.Рокувата зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8.19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49)-техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6466
  84. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.32);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51)-техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6512
  85. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.17-18.34);
    Пост 3 км (18.42);
    ст.Пічугіне (18.52 - 18.57)-техн.;
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.05);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.17-20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6509
  86. 18.08 - 19.08 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне, ст.Кривий Ріг Сорт.,
    ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут,
    ст.Шмакове, ст.Мудрьона наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-19 / Потяг: #6501
  87. в добу 18, 22,23, 26,27 червня 2021 відміняється на дільниці Миронівка - Цвіткове
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-27 / Потяг: #6642
  88. Е/п 6027 14 червня відпр. зі ст.К -Лопань 12:26 (замість 12:41 хв) , Слатине 12:55- 12:56 хв., Дергачі 13:15- 13:22 хв., далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-10 до: 2021-06-30 / Потяг: #6027
  89. В добу 22 червня 2021 відміняється на дільниці Помічна - Долинська - Помічна. В добу 25 та 28 червня 2021 прослідує без заходу на ст. Тимкове п. 6035/6036 до з.п. 124 км. згідно розкладу далі з.п. 124 км. 06:54- 06:55, Долинська 07:09-08:09, далі згідно розкладу, п. 6043/6044 до ст. долинська згідно розкладу далі Долинська 18:03-18:48. з.п. 124км. 18:58-19:00 далі згідно розкладу.
    Дісно з: 2021-06-11 до: 2021-06-28 / Потяг: #6035/6036 #6043/6044
  90. е/п №6559 Лозова – Полтава-Південна 15,16,17,22 червня слідує ДР.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  91. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  92. В добу 21, 22, 23, 24, 25 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ, Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-25 / Потяг: #6024 #6028
  93. В добу 29,30 червня, 1, 2 липня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-28 до: 2021-07-02 / Потяг: #6024 #6028
  94. Е/п 6027 17 червня відпр. зі ст. К-Лопань 12:45 (замість 12:41хв.), прослідує ДР, Слатине 13:04-13:06 хв., Дергачі 13:30-13:34 хв., з.п. Південний пост 13:53 - 13:54 хв., приб. ст. Х- Пас. 14:01 хв.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6027
  95. Е/п 6516 17,18,22 червня до ст. Біляївка слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, Біляївка10:14-10:16, Лихачове 10:39-10:40, Трійчате 10:56- 10:57, Безпалівка 11:14-11:15, Шурине 11:26- 11:27, Бірки 11:41-11:42, Мерефа 12:10-12:13, приб. ст. Х-Пас. 13:07 хв. Ст. Покотилівка прослідує без зупинки.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  96. 21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіонального поїзда №879 сполученням Коростень - Козятин. 20 та 27 червня 2021 року відміняється курсування регіонального поїзда №879 сполученням Коростень - Козятин.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #879/880
  97. 21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіонального поїзда №879 сполученням Коростень - Козятин. 20 та 27 червня 2021 року відміняється курсування регіонального поїзда №879 сполученням Коростень - Козятин.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #879/880
  98. 21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень. 22 та 29 червня 2021 року відміняється курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #887/888 #889/890
  99. 21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень. 22 та 29 червня 2021 року відміняється курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #887/888 #889/890
  100. 22 та 29 червня 2021 року призначається курсування регіональних поїздів №877 сполученням Коростень - Житомир та №878 сполученням Житомир - Коростень. 21 та 28 червня 2021 року відміняється курсування регіональних поїздів №877 сполученням Коростень - Житомир та №878 сполученням Житомир - Коростень.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #877 #878
  101. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6605 #6613 #6625 #6629 #6604 #6610 #6626 #6634
  102. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6451 #6453 #6454 #6450 #6455
  103. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6481 #6483 #6485 #6480 #6482 #6484
  104. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6461 #6461/6462 #6463 #6465 #6460 #6462 #6461/6462
  105. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6461/6462 #6461/6462
  106. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #7030 #7037
  107. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6411 #6413 #6415 #6412 #6414
  108. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя». В зв'язку з цим: 20 та 27 червня 2021 року встановлено маршрут прямування поїзду №6502 сполученням Новоград-Вол. - Коростень; 21 та 28 червня 2021 року встановлено маршрут прямування поїзду №6503 сполученням Коростень - Шепетівка; 22 та 29 червня 2021 року встановлено маршрут прямування поїзду №6502 сполученням Шепетівка - Коростень.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6501 #6501Н #6503 #6503 #6502 #6502 #6504
  109. 24.06, 29.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #6455/6456 #6457/6458
  110. 20.06, 21.06, 27.06, 28.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-28 / Потяг: #6012
  111. 27.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-27 / Потяг: #6535 #6536
  112. 20.06, 21.06, 27.06, 28.06 призначити зі всіма
    зупинками наступним розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 5.02);
    пл.77 км (5.07 - 5.08);
    пл.Косинівка (5.12 - 5.13);
    пл.88 км (5.18 - 5.20);
    ст.Ерастівка (5.25 - 5.35);
    ст.Вільногірськ (5.45 - 5.46);
    пл.104 км (5.50 - 5.51);
    пл.Гранове (5.55 - 5.56);
    пл.114 км (5.59 - 6.00);
    ст.Верхівцеве (6.05 - 6.06);
    пл.119 км (6.08 - 6.09);
    пл.125 км (6.13 - 6.14);
    пл.128 км (6.17 - 6.18);
    ст.Верхньодніпровськ (6.24 - 6.26);
    пл.139 км (6.32 - 6.33);
    ст.Воскобійня (6.36 - 6.37);
    пл.149 км (6.44 - 6.45);
    ст.Кам'янське Пас. (6.49 - 6.51);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (6.55 - 6.56);
    пл.160 км (6.58 - 6.59);
    пл.164 км (7.03 - 7.04);
    пл.165 км (7.06 - 7.07);
    пл.169 км (7.11 - 7.12);
    ст.Сухачівка (7.14 - 7.16);
    пл.175 км (7.19 - 7.20);
    пл.178 км (7.23 - 7.24);
    ст.Діївка (7.27 - 7.28);
    пл.184 км (7.32 - 7.33);
    ст.Горяїнове (7.36 - 7.37);
    ст.Дніпро гол. (приб. 7.42).

    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-28 / Потяг: #6008
  113. 18 червня е/п №6026 Харків-Пас - Коз. Лопань буде відпр. зі ст. Харків- Пас о 14:15 (замість 14:40). Слідує ДР. Прибуття ст. Козача Лопань 15:50
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6026
  114. 18 червня е/п №6021 Козача Лопань – Харків-Пасажирський до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:36
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6021
  115. 22 червня е/п №6026 Харків-Пас - Коз.Лопань буде відпр. зі ст. Харків- Пас о 14:50 (замість 14:40). Слідує ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:56
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6026
  116. 22 червня е/п №6021 Козача Лопань – Харків-Пасажирський буде відпр. ст. Коз.Лопань 13:40 (замість 14:23). Слідує ДР. Приб. ст. Харків-Пас 15:10
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-30 / Потяг: #6021
  117. В добу 22, 23, 24, 29, 30 червня 2021 року, 01, 05, 06, 07, 08 липня 2021 змінюється графік руху поїздів № 6957 сполученням Волноваха- Комиш Зоря – відправлення зі ст. Волноваха (19.27) згідно книги розкладу, Б.п. 412 км +5 хв (19.42-19.43), ст. Хлiбодарiвка +13 хв (20.06-20.07), О.п. 393 км +13 хв (20.19-20.20), ст. Зачатiвська +10 хв (20.33-20.35), О.п. 376 км +9 хв (20.47-20.48), ст. Розівка +8 хв (20.59-21.00), Б.п. 346 км +5 хв (21.27-21.28), прибуття на ст. Комиш-Зоря (21.44) згідно книги розкладу.
    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-07-08 / Потяг: #6957
  118. 17,18,22,23,24,25,29,30/06/2021: п.6514 Ворожба - Суми до ст.Торохтяний слідує згідно діючого розкладу, далі: Торохтяний 11-42/11-43, Вири 12-10/12-11, Амбари 12-23/12-25, Головашівка 12-37/12-38, Торопилівка 12-50/12-51, прибуття Суми 13-06
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-07-01 / Потяг: #6514
  119. е/п6524 22/06 відпр.ст.Лозова 15.18хв(замість 15.24хв),зі ст.Біляевка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6524
  120. е/п6528 22/06 відпр.ст.Лозова 17.20хв(замість 17.32хв),зі ст.Біляївка слідуе згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-30 / Потяг: #6528
  121. В добу 26 та 27 червня відміняється
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-27 / Потяг: #6641
  122. В добу 25,28,30 червня та 02,05 липня 2021 буде курсувати до(з)і ст. Долинська, на дільниці Долинська - Тимкове - Долинська відміняється. Відміняється зупинка по з.п. Депо. п. 6314 Миколаїв-Вант-Тимкове в добу 22 та 23 червня, п. 6313 Тимкове -Миколаїв - Вант. в добу 23 червня.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-07-05 / Потяг: #6313 #6314
  123. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
  124. В добу 22, 23,24,25 червня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6151 сполученням Авдіївка - Чаплине – відправлення зі ст. Авдiївка (06.05) згідно книги розкладу, ст. Очеретине (06.25-06.26), ст. Желанна (06.43-06.44), ст. Гродiвка (06.57-06.58), ст. Покровськ (07.14-07.27), ст. Удачна (07.48-07.49) згідно книги розкладу, ст. Межова +9 хв (08.19-08.20), ст. Демурине +19 хв (08.53-08.54), ст. Просяна +19 хв (09.06-09.07), прибуття на ст. Чаплине +19 хв (09.22);
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-25 / Потяг: #6151
  125. В добу 22, 23, 24,25 червня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6155 сполученням Авдіївка - Чаплине – відправлення зі ст. Авдiївка (08.40) згідно книги розкладу, ст. Очеретине (09.01-09.02), ст. Желанна (09.20-09.21), ст. Гродiвка (09.36-09.37), ст. Покровськ (09.55-10.00), ст. Удачна (10.20-10.21) згідно книги розкладу, ст. Межова +9 хв (10.54-10.55), ст. Демурине +19 хв (11.32-11.33), ст. Просяна +19 хв (11.48-11.49), прибуття на ст. Чаплине +19 хв (12.06).
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-25 / Потяг: #6155
  126. п. 6318/6317 Миколаїв-Вант. - Долинська відміняється на дільниці Новополтавка - Долинська, відправленням з Миколаїв-Вант. в добу 29.06.21 прибуття ст. Новополтавка о 23:33, в добу 30.06.2021 буде курсувати зі ст. Новополтавка. В добу 25 та 26 червня п. 6317 Долинська - Миколаїв - вант. відміняється зупинка по з.п. Депо.
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-30 / Потяг: #6318 #6317
  127. В добу 25 та 26 червня 2021 відміняється зупинка по з.п. Депо
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-26 / Потяг: #6321
  128. З 21 червня 2021 по 29 червня 2021 приміський поїзд № 6330 Лисичанськ-Куп'янськ-Вузл буде курсувати наступним графіком: відправлення з Лисичанськ 23.30 Насвiтевич 23.37-23.38 Рубiжне 23.52-23.53 Кремiнне 00.11-00.12 Кабанне 00.44-00.45 Сватове 01.19- 01.32., Куземівка о 02.12-02.20, Кислівка о 02.40-02.41, Курилівка о 03.13-03.14, Куп'янськ-Вузл о 03.20.
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #6330
  129. У зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку у святкові та вихідні дні в добу 22.06.2021 та в добу 29.06.2021 призначаються додаткові приміські поїзди:
    № 7087 Харків-Пас-Костянтинiвка
    № 7088 Костянтинiвка-Харків-Пас
    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-29 / Потяг: #7088 #7087
  130. 23,25,29 червня е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:44.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  131. 25 червня е/п №6659 Лозова – Полтава-Південна до ст. Сахновщина слідує згідно розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Красноград 23:39.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  132. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  133. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
  134. 23.06., 25.06., 29.06. відмінити.

    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-29 / Потяг: #6405 #6408
  135. 24, 26 червня 2021 року Львів - Лавочне прослідує зміненим розкладом . Львів 18.14 Скнилів 18.24 - 18.25 Оброшин 18.31 - 18.32 Глинна-наварія 18.40 - 18.41 Пустомити 18.44 - 18.45 Семенівка 18.49 - 18.50 Щирець-2 18.55 - 18.56 Щирець-1 18.58 - 18.59 Дмитрія 19.02 - 19.03 Черкаси - Дн. 19.07 - 19.08 Задорожна 19.13 - 19.14 Миколаїв - Дн. 19.20 - 19.22 Пісочна 19.29 - 19.30 Більче - В. 19.37 - 19.38 П«ятничани 19.41 - 19.42 Угерсько 19.46 - 19.47 Стрий 19.57 - 19.59 Конюхів 20.08 - 20.09 Гірне 20.14 - 20.15 Любинці 20.19 - 20.20 Ниж. Стинава 20.24 - 20.25 Ниж. Синьовидне 20.28 - 20.29 Верх. Синьовидне 20.35 - 20.36 Сколе 20.46 - 20.47 Гребенів 20.57 - 20.58 Тухля 21.10 - 21.11 Славське 21.23 - 21.24 Тернівка 21.31 - 21.32 Лавочне 21.38
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-28 / Потяг: #6155
  136. 24/06/2021: п.6035 Лебединська - Тростянець-Смородине обмежено по ст.Боромля, на дільниці Боромля - Тростянець-Смородине відмінено
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-25 / Потяг: #6035/6036
  137. 27.07. - 31.07. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #825
  138. 27.07. - 31.07. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #826
  139. 30 червня; 01,02,06,07 липня е/п №6684 Красноград - Харків-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-30 / Потяг: #6684
  140. 24.06, 25.06 призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письмена (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.00 - 11.01);
    пл.Васильківка (11.06 - 11.07);
    ст.Улянівка (11.15 - 11.16);
    пл.Краснощокове (11.24 - 11.25);
    ст.Чаплине (приб. 11.34).

    Дісно з: 2021-06-25 до: 2021-06-25 / Потяг: #6110
  141. 24.06, 25.06 призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письмена (18.28 - 18.29);
    пл.276 км (18.34 - 18.35);
    пл.Крутоярка (18.38 - 18.39);
    пл.283 км (18.42 - 18.44);
    пл.284 км (18.46 - 18.47);
    пл.Васильківка (18.51 - 18.52);
    ст.Улянівка (18.59 - 19.00);
    пл.Краснощокове (19.08 - 19.09);
    ст.Чаплине (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-07-09 / Потяг: #6122
  142. 02, 05, 06, 08, 09, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 липня на дільниці Стрий - Моршин ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-08-01 / Потяг: #6423 #6424
  143. 24.06.2021 р.часткова зміна руху поїзда . Курсуватиме до Моршина без змін. Моршин 12:03 - 12:21 Стрий 12:46
    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-06-26 / Потяг: #6423
  144. 24 06 2021 р. очікуване запізнення по ст. Тернопіль 17 хв.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-26 / Потяг: #6207
  145. У зв'язку з виконанням колійних робіт 24.06 - 26.06
    відмінено зупинку по пл.184 км, пл.178 км, 175 км.

    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-26 / Потяг: #6027
  146. 25.06 призначиди відправленням зі ст.Чаплине,
    на дільниці Межова - Чаплине відмінити.

    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-25 / Потяг: #6109
  147. 24.06, 25.06 призначити зміненим розкладом:
    ст.Авдіївка (відпрю 6.05);
    ст.Очеретіне (6.25 - 6.26);
    ст.Бажане (6.43 - 6.44);
    ст.Гродівка (6.57 - 6.58);
    ст.Покровськ (7.14 - 7.27);
    ст.Вдала (7.48 - 7.49);
    ст.Межова (8.19 - 8.20);
    ст.Демуріне (8.53 - 8.54);
    ст.Просяна (9.06 - 9.07);
    ст.Чаплине (приб. 09.22).

    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-25 / Потяг: #6151
  148. 30/06,02,04,06,08,10,12,14,16,18/07/2021: п. № 7004 Мерчик - Харків-Пас. відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #7004
  149. 24.06, 25.06 призначити зміненим розкладом:
    ст.Авдіївка (відпр. 8.40);
    ст.Очеретіне (9.01 - 9.02);
    ст.Бажане (9.20 - 9.21);
    ст.Гродівка (9.36 - 9.37);
    ст.Покровськ (9.55 - 10.00);
    ст.Вдала (10.20 - 10.21);
    ст.Межова (10.54 - 10.55);
    ст.Демуріне (11.32 - 11.33);
    ст.Просяна (11.48 - 11.49);
    ст.Чаплине (приб. 12.06).

    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-25 / Потяг: #6155
  150. 30/06, з 010-18/07/2021: п. № 6914 Люботин - Харків-Балашовський відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6914
  151. 30/06,02,04,08,10,12,14,16,18/07/2021: п. № 6326 Люботин - Харків-Пас. відміняється.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6326
  152. 29,30/06, з 01 по 18/07/2021: п. № 6330 Огульці - Харків-Балашовський слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Огульці 16.38, Люботин-Західний 16.43 - 16.44, Люботин 17.03 - 17.05, рзд. 10 км. 17.16, Шпаківка 17.31 - 17.33, Нова Баварія 17.53 - 17.54, рзд. 6 км. 18.00 - 18.01, з.п. Диканівка 18.06 - 18.07, Харків-Балашовський 18.15.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-19 / Потяг: #6330
  153. 30 червня; 02,04,06,08,10,12,14,16,18 липня е/п №6915 Харків- Балашовський – Огульці на дільниці Харків-Балашовський - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6915
  154. 30 червня; 02,04,06,08,10,12,14,16,18 липня е/п №6165 Харків- Балашовський – Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6165
  155. 29 та 30 червня; з 01 до 18 липня е/п №6325 Харків- Пасажирський – Мерчик слідує ДР. Прибуття ст. Мерчик 18:39
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6325
  156. 29 та 30 червня; з 01 липня до 18 липня е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський до ст. Шпаківка слідує згідно розкладу, далі Шпаківка-Куряж-Харків-Пас. На дільниці Шпаківка-Н.Баварія-Харків- Пас відмінено.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6167
  157. 29 та 30 червня; з 01 липня до 18 липня е/п №6141 Харків-Левада – Золочів на дільниці Основа-Н.Баварія пропустити через ст. Новожанове (замість 6 км.) Слідує ДР до ст. Шпаківка. Далі - згідно розкладу
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6141/6142
  158. 02 липня е/п №6026 Харків-Пасажирський – Козача Лопань буде відпр. ст. Харків-Пас 14:15 (замість 14:40). Слідує ДР. Прибуття ст. К. Лопань 15:50
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6026
  159. 02 липня е/п №6021 Козача Лопань – Харків-Пасажирський до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Харків- Пас 15:36.
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6021
  160. 27/06/2021: п.6292 Коломак - Огульці обмежено по ст.Ковяги, на дільниці Ковяги - Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-28 / Потяг: #6292
  161. 27/06/2021: п.6901 Люботин - Огульці відправлення Люботин о 04-00 (замість 04-24), Караванна 04-08/04-09, Люботин-Західний 04-11/04-12, прибуття Огульці 04-23
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-28 / Потяг: #6901
  162. 27/06/2021: п.6902 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 04-56 (замість 05-16), Люботин-Західний 05-06/05-09, Караванна 05-11/05-12, Люботин 05- 20/05-41, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-28 / Потяг: #6902
  163. 01/07/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст.Кочубеївка прослідує згідно діючого розкладу, далі Кочубеївка 12-37/12-43, Божкове 13-03/13-04, Свинківка 13-21/13-22, Вакуленці 13-31/13-32, прибуття Полтава-Півд. 13-45
    Дісно з: 2021-06-25 до: 2021-07-02 / Потяг: #6353
  164. 07/07/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує Мерчик 09-44/09-45, Максимівка 10- 13/10-14, Гавриші 10-29/10-30, Богодухів 10-46/10-48, Губарівка 11- 12/11-13, Купєваха 11-22/11-23, Кириківка 11-43/11-44, Бакирівка 11- 59/12-00, Тростянець-Смородине 12-16/12-17, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-06-25 до: 2021-07-08 / Потяг: #6267
  165. 30 червня на дільниці Стрий - Рожнятів ходу не буде
    Дісно з: 2021-06-25 до: 2021-07-03 / Потяг: #6423 #6424

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05