[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна

  1. З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6152* #6156 #6152
  2. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  3. Ст.Боромля 11-57/12-12, Зп 98-км 12-12/12-13,Ст,Скрягівка 12-23/12-24, Тростянець-Смородине 12-38.
    Дісно з: 2021-07-19 до: 2021-12-21 / Потяг: #6882
  4. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  5. 05.10.2021 - 07.10.2021 призначити до ст.Салійливка
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Самійлівка (11.06 - 11.09);
    Пост 939 км (11.39 - 11.41);
    ст.Лозова (приб. 12.07).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6331/6332
  6. З 15/06/2021: п. № 6007 Тростянець-Смородине - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 17.15, Олексине 17.25 - 17.26, Скрягівка 17.31 - 17.32, 102 км. 17.37 - 17.38, б/п 98 км. 17.45 - 17.46, Боромля 17.55 - 17.57, з.п. 86 км. 18.07 - 18.08, ім. В.Несвіта 18.14 - 18.15, Сироватка 18.23 - 18.24, з.п. 70 км. 18.30 - 18.31, з.п. 68 км. 18.35 - 18.37, Баси 18.43 - 18.44, Олдиш 18.49 - 18.50, Суми- Товарна 18.55 - 18.56, з.п. 59 км. 18.59 - 19.01, прибуття на ст. Суми 19.09.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6007
  7. З 15/06/2021: п. № 6855 Суми - Віринський завод змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 17.45, з.п. 52 км. 17.49 - 17.50, Торопилівка 18.00 - 18.01, з.п. 40 км. 18.08 - 18.09, Головашівка 18.15 - 18.16, Лікарське 18.22 - 18.23, Амбари 18.29 - 18.30, з.п. 4 км. 18.36 - 18.37, з.п. 7 км. 18.44 - 18.45, прибуття на ст. Віринський завод 18.51.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6855
  8. З 15/06/2021: п. № 6038/6037 Тростянець-Смородине - Лебединська змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 13.57, Олексине 14.09 - 14.10, Скрягівка 14.15 - 14.16, 102 км. 14.21 - 14.22, б/п 98 км. 14.31 - 14.32, Боромля 14.43 - 15.08, Вистріл 15.18 - 15.19, Стеблянки 15.27 - 15.28, Гарбузівка 15.35 - 15.36, Рябушки 15.43 - 15.44, Садова 15.55 - 15.56, з.п. 29 км. 16.01 - 16.02, прибуття на ст. Лебединька 16.13.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6037
  9. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  10. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  11. З 15/06/2021: п. № 6856 Віринський завод - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Віринський завод 19.11, з.п. 7 км. 19.17 - 19.18, з.п. 4 км. 19.24 - 19.25, Амбари 19.30 - 19.31, Лікарське 19.37 - 19.38, Головашівка 19.44 - 19.45, з.п. 40 км. 19.50 - 19.51, Торопилівка 19.58 - 19.59, з.п. 52 км. 20.09 - 20.10, прибуття на ст. Суми 20.14.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6856
  12. З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6889
  13. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
  14. Поїзд №6534 21,22,23,24 вересня 2021 року відправити зі станції Кременчук о 14 год 35 хв, далі Чередники 14 год 38 хв - 14 год 39 хв, Передгірковий парк 14 год 49 хв - 14 год 50 хв, ЕЦ -1 14 год 54 хв - 14 год 55 хв, Потоки 15 год 12 хв - 15 год 13 хв Галещина 15 год 24 хв - 15год 25 хв, Ганівка 15 год 42хв - 15 год 43 в, Кобеляки 16 год 08х в - 16 год 09 хв, далі гзідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-24 / Потяг: #6534
  15. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.40);
    ст.Горяїнове (8.45 - 8.46);
    пл.184 км (8.49 - 8.51);
    ст.Діївка (8.56 - 8.58);
    пл.178 км (9.02 - 9.04);
    пл.175 км (9.07 - 9.08);
    ст.Сухачівка (9.15 - 9.17);
    пл.169 км (9.20 - 9.21);
    пл.165 км (9.24 - 9.26);
    пл.164 км (9.28 - 9.29);
    пл.160 км (9.32 - 9.33);
    ст.Запоріжжя Кам. (9.36 - 9.37);
    ст.Кам'янське Пас. (9.41 - 9.42);
    пл.149 км (9.46 - 9.47);
    ст.Воскобійня (9.54 - 9.55);
    пл.139 км (9.59 - 10.00);
    ст.Верхньодніпровськ (10.06 - 10.08);
    пл.128 км (10.12 - 10.13);
    пл.125 км (10.15 - 10.16);
    пл.119 км (10.20 - 10.22);
    ст.Верхівцеве (10.25 - 10.27);
    пл.114 км (10.31 - 10.32);
    пл.Гранове (10.35 - 10.36);
    пл.104 км (10.40 - 10.41);
    ст.Вільногірськ (10.45 - 10.46);
    ст.Ерастівка (10.55 - 10.56);
    пл.88 км (11.01 - 11.03);
    пл.Косинівка (11.08 - 11.09);
    пл.77 км (11.14 - 11.15);
    ст.П'ятихатки (приб. 11.20).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6015
  16. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.05);
    ст.Горяїнове (17.10 - 17.11);
    пл.184 км (17.14 - 17.16);
    ст.Діївка (17.21 - 17.22);
    пл.178 км (17.26 - 17.27);
    пл.175 км (17.30 - 17.31);
    ст.Сухачівка (17.37 - 17.38);
    пл.169 км (17.41 - 17.42);
    пл.165 км (17.45 - 17.47);
    пл.164 км (17.49 - 17.50);
    пл.160 км (17.53 - 17.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (17.57 - 17.58);
    ст.Кам'янське Пас. (18.02 - 18.03);
    пл.149 км (18.07 - 18.08);
    ст.Воскобійня (18.15 - 18.16);
    пл.139 км (18.20 - 18.21);
    ст.Верхньодніпровськ (18.27 - 18.29);
    пл.128 км (18.33 - 18.34);
    пл.125 км (18.36 - 18.37);
    пл.119 км (18.41 - 18.43);
    ст.Верхівцеве (18.46 - 18.47);
    пл.114 км (18.51 - 18.52);
    пл.Гранове (18.56 - 18.57);
    пл.104 км (19.00 - 19.01);
    ст.Вільногірськ (19.05 - 19.06);
    ст.Ерастівка (19.15 - 19.16);
    пл.88 км (19.21 - 19.23);
    пл.Косинівка (19.28 - 19.29);
    пл.77 км (19.34 - 19.35);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    ст.П'ятихатки Стик. (19.47 - 19.49);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    Пост Спис. (19.58).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6035
  17. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.26);
    ст.Горяїнове (17.31 - 17.32);
    пл.184 км (17.35 - 17.37);
    ст.Діївка (17.42 - 17.43);
    пл.178 км (17.47 - 17.48);
    пл.175 км (17.51 - 17.52);
    ст.Сухачівка (17.59 - 18.00);
    пл.169 км (18.03 - 18.04);
    пл.165 км (18.07 - 18.08);
    пл.164 км (18.11 - 18.12);
    пл.160 км (18.15 - 18.18);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.19 - 18.20);
    ст.Кам'янське Пас. (18.24 - 18.26);
    пл.149 км (18.30 - 18.31);
    ст.Воскобійня (18.38 - 18.39);
    пл.139 км (18.43 - 18.44);
    ст.Верхньодніпровськ (18.51 - 18.53);
    пл.128 км (18.57 - 18.58);
    пл.125 км (19.00 - 19.01);
    пл.119 км (19.06 - 19.07);
    ст.Верхівцеве (19.10 - 19.11);
    пл.114 км (19.15 - 19.16);
    пл.Гранове (19.19 - 19.20);
    пл.104 км (19.24 - 19.25);
    ст.Вільногірськ (19.29 - 19.30);
    ст.Ерастівка (19.39 - 19.40);
    пл.88 км (19.46 - 19.48);
    пл.Косинівка (19.53 - 19.54);
    пл.77 км (19.59 - 20.00);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.05).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6037
  18. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    Пост Спис. (відпр. 20.23);
    ст.П'ятихатки Стик. (20.32 - 20.34);
    ст.П'ятихатки (20.40 - 20.42);
    пл.77 км (20.46 - 20.47);
    пл.Косинівка (20.51 - 20.52);
    пл.88 км (20.57 - 20.59);
    ст.Ерастівка (21.03 - 21.04);
    ст.Вільногірськ (21.12 - 21.13);
    пл.104 км (21.16 - 21.17);
    пл.Гранове (21.21 - 21.22);
    пл.114 км (21.25 - 21.26);
    ст.Верхівцеве (21.31 - 21.32);
    пл.119 км (21.34 - 21.35);
    пл.125 км (21.38 - 21.39);
    пл.128 км (21.42 - 21.43);
    ст.Верхньодніпровськ (21.49 - 21.50);
    пл.139 км (21.56 - 21.57);
    ст.Воскобійня (22.00 - 22.01);
    пл.149 км (22.08 - 22.09);
    ст.Кам'янське Пас. (22.13 - 22.14);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (22.18 - 22.19);
    пл.160 км (22.21 - 22.22);
    пл.164 км (22.26 - 22.27);
    пл.165 км (22.29 - 22.30);
    пл.169 км (22.33 - 22.34);
    ст.Сухачівка (22.36 - 22.37);
    пл.175 км (22.40 - 22.41);
    пл.178 км (22.44 - 22.45);
    ст.Діївка (22.48 - 22.49);
    пл.184 км (22.53 - 22.54);
    ст.Горяїнове (22.57 - 22.58);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.03).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6044
  19. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
    Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
    пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
    ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
    пл.212 км (17.15 - 17.16);
    ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
    пл.219 км (17.25);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
    Пост 239 км (17.55 - 17.56);
    пл.242 км (17.59 - 18.01);
    ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
    пл.251 км 918.11 - 18.12);
    ст.Роздори (18.15 - 18.16);
    пл.262 км (18.22 - 18.23);
    пл.Терса (18.26 - 18.27);
    пл.267 км (18.29 - 18.30);
    пл.269 км (18.33 - 18.34);
    ст.Письменна (18.38 - 18.39);
    пл.276 км (18.42 - 18.43);
    пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
    пл.283 км (18.50 - 18.52);
    пл.284 км (18.54 - 18.55);
    пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
    ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
    пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
    ст.Чаплине (приб. 19.24).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
  20. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
    Пост Амур (16.04);
    пл.193 км (16.08);
    ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
    пл.196 км (16.14 - 16.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
    пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
    ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
    пл.212 км (16.37);
    ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
    пл.219 км (16.48);
    пл.222 км (16.51 - 16.52);
    пл.225 км (16.55 - 16.56);
    ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
    ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.39);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
  21. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6280
  22. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити до ст.Ігрень чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
    пл.Ксенівка (11.49 - 11.50);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (11.57 - 11.58);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (12.05);
    пл.196 км (12.12 - 12.13);
    ст.Нижньодніпровськ (12.18 - 12.19);
    пл.193 км (12.22 - 12.24);
    Пост Амур (12.27);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 12.31).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6141
  23. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Мінеральна,
    ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на
    ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень
    до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 8.54);
    ст.Самарівка (9.12 - 9.14);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.27 - 9.30);
    пл.196 км (9.33 - 9.34);
    ст.Нижньодніпровськ (9.38 - 9.39);
    пл.193 км (9.42 - 9.44);
    Пост Амур (9.47);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 9.51).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6277
  24. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.52);
    пл.Краснощокове (17.00 - 17.01);
    ст.Улянівка (17.10 - 17.11);
    пл.Васильківка (17.15 - 17.16);
    пл.284 км (17.20 - 17.21);
    пл.283 км (17.23 - 17.24);
    пл.Крутоярка (17.28 - 17.29);
    пл.276 км (17.32 - 17.33);
    ст.Письменна (17.37 - 17.38);
    пл.269 км (17.41 - 17.42);
    пл.267 км (17.45 - 17.46);
    пл.Терса (17.48 - 17.49);
    пл.262 км (17.52 - 17.53);
    ст.Роздори (18.00 - 18.01);
    пл.251 км (18.05 - 18.06);
    ст.Вишневецьке (18.10 - 18.11);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    Пост 239 км (18.22 - 18.23);
    ст.Синельникове-2 (18.28 - 18.29););
    пл.235 км (18.31 - 18.32);
    пл.230 км 918.35 - 18.36);
    пл.Хорошеве (18.39 - 18.40);
    пл.225 км (18.43 - 18.44);
    пл.222 км (18.47 - 18.48);
    пл.219 км (18.51 - 18.52);
    ст.Іларіонове (18.56 - 18.57);
    пл.212 км (19.01 - 19.02);
    ст.Ігрень (19.11 - 19.12);
    пл.Ксенівка (19.14 - 19.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк 9Г (19.22 - 19.22);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (19.24 - 19.25);
    пл.196 км (19.28 - 19.29);
    ст.Нижньодніпровськ (19.32 - 19.33);
    пл.193 км (19.36 - 19.38);
    Пост Амур (19.41);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.46).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6127
  25. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6503
  26. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.П'ятихатки,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6504
  27. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6507
  28. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.П'ятихатки,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6508
  29. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт.,
    Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим,
    далі наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розклвду.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6466
  30. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.35);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51) - техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6512
  31. 03.11.2021, 04.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-04 / Потяг: #6501
  32. 02.11.2021, 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.27 - 19.07);
    Пост 3 км (19.15);
    ст.Пічугіне (19.22);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.28);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.38 - 20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6509
  33. Поїзд №6728 27,28 вересня 2021 року на дільниці Ромодан Гоголеве відміняється
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6366/6728*
  34. Поїзд №6534 17,20 вересня 2021 року відправити зі станції Кременчук о 14 год 35 хв, далі Чередники 14 год 38 хв - 14 год 39 хв, Передгірковий парк 14 год 49 хв - 14 год 50 хв, ЕЦ -1 14 год 54 хв - 14 год 55 хв, Потоки 15 год 12 хв - 15 год 13 хв Галещина 15 год 24 хв - 15год 25 хв, Ганівка 15 год 42хв - 15 год 43 в, Кобеляки 16 год 03 хв - 16 год 04 хв, Ліщинівка 16 год 29 хв - 16 год 30 хв, далі гзідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-20 / Потяг: #6534
  35. 17,18,19 серпня 2021 та 10, 13, 14, 20 вересня 2021 приміський поїзд № 6225 Святогірськ - Фенольна обмежено по станції Костянтинівка згідно з розкладом о 22.17.
    Дісно з: 2021-08-12 до: 2021-09-21 / Потяг: #6225
  36. 18,19,20 серпня 2021 та 11,14,15,21 вересня 2021 приміський поїзд №6002 Фенольна - Ізюм встановлено сполученням Костянтинівка - Ізюм, відправити зі станції Костянтинівка о 06.14.
    Дісно з: 2021-08-12 до: 2021-09-22 / Потяг: #6002
  37. 11.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #826
  38. 11.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #825
  39. 11.10, 13.10, 19.10, 21.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6110
  40. 11.10, 13.10, 19.10, 21.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Павлоград-1, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6277
  41. 11.10, 13.10, 19.10, 21.10.2021 призначити наступним
    розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.23);
    пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
    ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
    пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
    пл.284 км (16.51 - 16.52);
    пл.283 км (16.54 - 16.55);
    пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
    пл.276 км (17.16 - 17.17);
    пл.Терса (17.19 - 17.20);
    пл.262 км (17.23 - 17.24);
    ст.Роздори (17.31 - 17.32);
    пл.251 км (17.36 - 17.37);
    ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    пл.242 км (17.47 - 17.49);
    Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    пл.230 км (18.06 - 18.07);
    пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
    пл.225 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.219 км (18.22 - 18.23);
    ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
    пл.212 км (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
    пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    пл.196 км (18.59 - 19.00);;
    ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    пл.193 км (19.07 - 19.09);
    Пост Амур (19.12);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
  42. 11.10, 13.10, 19.10, 21.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6280
  43. Поїзд №6536 19,20,21,25,26,27,28,30,31 серпня та 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17 вресня 2021 року до станції Галещина слідує згідно діючого розкладу, далі Галещина 21 год. 12 хв. - 22 год. 00 хв., Ганнівка 21 год. 36 хв - 21 год. 37 хв., Кобеляки 21 год. 59 хв. - 22 год. 00 хв., Ліщинівка 22 год. 21 хв., - 22 год. 22 хв., Нові Санжари 22 год 34 хв. - 22 год. 35 хв.0 Мала Перещепинська 22год. 45 хв. - 22год. 46 хв. Полтава Південна 23 год. 19 хв.
    Дісно з: 2021-08-17 до: 2021-09-17 / Потяг: #6536
  44. Поїзд №6877 19,20,21,25,26,27,28,30,31 серпня та 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17 вресня 2021 року до станції Ганнівка слідує згідно діючого розкладу, далі Ганнівка 20 год. 35 хв. - 20 год. 36 хв., Галещина 20 год. 55 хв - 20 год. 56 хв., Потоки 21 год. 13 хв. - 21 год. 14 хв., Кременчук 21 год. 58 хв.
    Дісно з: 2021-08-17 до: 2021-09-17 / Потяг: #6877
  45. 20.09.2021, 22.09.2021 призначити диспетчерським
    розкладом, прибуттям на ст.Мелітополь згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-22 / Потяг: #6508/6507
  46. 24.09.2021 призначити диспетчерським розкладом,
    відправленням зі ст.Мелітополь +10 хв., прибуттям на
    ст.Запоріжжя-2 згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-18 до: 2021-09-24 / Потяг: #6516
  47. 24.09.2021 призначити диспетчерським розкладом,
    прибуттям на ст.Мелітополь +10 хв.

    Дісно з: 2021-09-18 до: 2021-09-24 / Потяг: #6508/6507
  48. 27/09/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. буде відправлено зі ст.Скороходове, відправлення о 12-28, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-28 / Потяг: #6353
  49. 01, 02, 08, 15, 22 вересня на дільниці Стрий-Рожнятів ходу не буде
    Дісно з: 2021-08-30 до: 2021-09-26 / Потяг: #6423 #6424
  50. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  51. 03 вересня е/п №6024 Харків-Пасажирський – Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття на ст. К.Лопань 13:31.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6024
  52. 03 вересня е/п №6026 Харків-Пас - Козача Лопань до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу. Далі ДР. Прибуття ст. Коз. Лопань 15:57.
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-09-30 / Потяг: #6026
  53. 13.09.2021, 15.09.2021, 16.09.2021, 20.09.2021,
    22.09.2021, 24.09.2021, 27.09.2021, 29.09.2021

    відмінити.

    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-29 / Потяг: #6405 #6408
  54. Е/п 6675 06,09,10 вересня відпр. зі ст. Х-Пас.12:42(замість 12:48 хв.) ,Покотилівка 12:57-12:58, Мерефа 13:16-13:23, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-09-20 / Потяг: #6675
  55. 14-17.09 №6516 Лозова-Харків-Пас Лозова 09.14,Лихачове 10.39-10.40, Трійчате 10.56-10.57, Безпалівка 11.14-11.15,Мерефа12.10- 12.12,Покотилівка 12.48-12.49, Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-18 / Потяг: #6516
  56. Е/п 6909 06,07,08.09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Пас. 08:45 (замість 09:10хв.) ,далі Н.Баварія 08:58-08:59, з.п. Рижов 09:07-09:08, з.п. Рай- Оленівка 09:16-09:17, з.п. Коротич 09:20-09:21, з.п. Водяне 09:27-09:28, Люботин 09:33-10:16, далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6909
  57. Е/п 6159 06,07,08,09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Бал. 08:31 (замість 09:19 хв.) далі з.п. Диканівка 08:41-08:42, Н-Бав. 08:51-08:52, з.п. Рижов 08:58-08:59, з.п. Коротич 09:09-09:10, з.п. Водяне 09:16-09:17, Люботин 09:21-10:11,далі згідно діючого розділу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6159
  58. 06, 07, 08 ,09, 10, 13, 14, 15 вересня на дільниці Золочів-Красне ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-20 / Потяг: #6047
  59. 07, 18, 09, 10, 11, 14, 15, 16 вересня на дільниці Золочів-Красне ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-20 / Потяг: #6232
  60. 06, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15 вересня на дільниці Золочів-Красне ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-20 / Потяг: #6034
  61. 07, 08, 09, 11, 14, 15, 16 вересня на дільниці Золочів-Красне ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-20 / Потяг: #6031
  62. Поїзд №6354 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6362/6722/6354
  63. Поїзд №6358 27 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ДО СТАНЦІЇ Скороходово слідує згідно діючого графіку руху на дільниці Скороходово - Огульці - відмінити
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-09-27 / Потяг: #6358
  64. Поїзд №6727 з 01 листопада по 13 листопада 2021 рокудо станції Супрунівка слідують згідно діючого графіку руху , далі Супрунівка 20,55- 21,24 год, Пост 311 21,33-21,34 год, Абазовка 21,38-21,39 год, Уманцівка 21,49-21,050 год. Решетилівка 22,04-22,05 год. Братешки 22,17-22,18 год. далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6727
  65. Поїзд №6369 з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан до станції Тарнавщина згідно діючого графіку руху далі Тарнавщина 00,15-0017 год, Солоницька 00,30-0031 год, Лубни 00,47-00,48 год, Вили 01,06-01,07 год. Лазірки 01,20-01,21 год пост 143 КМ 01,29-01,30 год Гребінка 01,42 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6369
  66. Поїзд №6370 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється наступним розкладом : Гребінка 20,35 год, пост 143 КМ 20,51-20,52 год, Лазірки 21,02-21,03 год пост 155 КМ 21,08-21,09 год, Вили 21,18-21,20 год,, Лубни 21,41-21,51 год, Солоницька 22,14-22,15 год. Тарнавщина 22,27-22,28 год. пост 200 км 22,35-22,36 Ромодан 22,44 год.
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6370
  67. Поїзд №6724 з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється зі станції Ромодан 04,46 год, Кибинці 05,07-05,08 год пост 227км 05,15-05,16 год, Миргород 05,22-05,23 год Милашенкове 05,32-05,36 год, Гоголеве 05,43-05,44 год, Матяшівка 05,52-05,53 год. ,Решетилівка 06,36-06,37 год. Уманцівка 06,51-06,52 год, Абазівка 07,02-07,03 год. пост 311 км 07,09-07,10 год, Супрунівка 07,18-07,19 год, Полтава - Київська 07,28-07,30 год, роз'їзд 328 км 07,58-07,59 год. Кривохатки 08,09-08,10 год. Полтава - Південна 08,26 год
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6724
  68. Поїзд №6721 з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції яреськи згідно діючого графіку руху далі Яреськи 09,23-09,53 год Матяшівка 09,44-09,45 год. Гоголево 09,52-09,53 год, Малашенкове 10,00-10,01 год. Миргород 10,11-10,14 далі згідно діючого графіку руху
    Дісно з: 2021-09-03 до: 2021-11-13 / Потяг: #6721/6363
  69. З 23 вересня 2021р змінюється графік руху поїзда 7087/7088 Харків-Пас. – Костянтинівка - Харків-Пас.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-23 / Потяг: #7087 #7088
  70. Поїзд №6363 27,28,29,30 вересня, 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Ромодан - Гребінка відмінити
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6721/6363
  71. В добу 09,10,11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6003
  72. В добу 09,10,11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці Черкаси - ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6301 #6302
  73. в добу 09,10.11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #7004 #7006 #7008 #7010 #7003 #7005 #7007 #7009
  74. В добу 09,10,11,13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6355/6356
  75. В добу 09.10.11.13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці Черкаси - ім.Т.Г. Шевченка
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6063
  76. В добу 09.10.11, 13,14,15,16,17,18 вересня 2021 відміняється на дільниці ім. Т.Г. Шевченка - Черкаси
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-18 / Потяг: #6070
  77. Поїзд №6366 27,28,29,30 вересня 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Ромодан відміняється
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6366/6728*
  78. Поїзд №6365 27,28,29,30 вересня 2021 01,04,05 жовтня 2021 року обмежується по станції Лубни, на дільниці Лубни - Гребінка відміняється
    Дісно з: 2021-09-06 до: 2021-10-05 / Потяг: #6365
  79. Поїзд №6368 27,28,29,30 вересня 2021 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Лубни відміняється
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-05 / Потяг: #6368
  80. 15-17/09 е/п № 6516 Дубове - Харків-Пас. слідує зміненим розкладом: Лозова 09.14,Панютине 9.26 - 9.27, Герсеванівський 9.40 - 9.42, Краснопавлівка 9.55 - 9.57,Біляївка 10.14 - 10.16,Лихачове 10.39 - 10.40, Трійчате 10.56 - 10.57, Безпалівка 11.14 - 11.15, Шурине 11.26- 11.27, Бірки 11.41 - 11.42, Мерефа 12.10 - 12.12,Покотилівка 12.48- 12.49, Харків-Пас. 13.08.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #6516
  81. 10, 17/09/2021: п. № 6267 «Люботин-Суми» слідує до ст. Люботин-Західний згідно діючого розкладу, далі: ст. Мерчик 9.44-9.45, ст. Максимівка 10.13- 10.14, ст. Гавриші 10.29-10.30, ст. Богодухів 10.45-10.48, ст. Губарівка 11.12-11.13, ст. Куп'єваха 11.22-11.23, ст. Кириківка 11.43-11.44, з.п. Бакирівка 11.59-12.00, ст. Тростянець-Смородине, 12.16-12.17, ст. Скрягівка 12.28-12.29, ст. Боромля 12.47-12.48, ст. ім. В. Несвіта 13.04-13.05, ст. Сироватка 13.12-13.14, ст. Баси 13.28-13.29, ст. Суми- Товарна 13.38-13.39, ст. Суми прибуття 13.48.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-18 / Потяг: #6267
  82. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  83. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  84. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  85. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Кудашівка.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6411
  86. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Павлопілля.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6402
  87. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Мелітополь.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6510 #6510
  88. 8.9 вересня е/п №6139 Харків-Левада – Золочів відмінено.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6139
  89. 8.9 вересня е/п №6167 Золочів - Харків-Пас відмінено.
    Дісно з: 2021-09-07 до: 2021-09-30 / Потяг: #6167
  90. 14-17/09 е/п № 7032/7034 Слов'янськ - Харків-Пас. слідує зміненим розкладом: прибуття на Харків-Пас. 11.07.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #7032/7034
  91. 14-17/09 е/п № 6690 Красноград - Харків-Пас. слідує зміненим маршрутом через Буди - Нову Баварію. Зміни розкладу: Мерефа 14.00 - 14.02, Буди 14.21 - 14.22, Нова Баварія 15.10 - 15.11, прибуття на Харків-Пас. 15.23.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #6690
  92. 14-17/09 е/п № 6692 Красноград - Харків-Пас. слідує зміненим маршрутом через Буди - Нову Баварію. Зміни розкладу: Мерефа 16.13 - 16.14, Буди 16-33 - 16.34, Нова Баварія 17-22 - 17.23, прибуття на Харків-Пас. 17.35.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #6692
  93. 14-17/09 е/п № 6919 Харків-Пас. - Огульці відправиться зі ст. Харків-Пас. 17.51, Нова Баварія 18.04 - 18.05, Люботин 18.37 - 18.38, Люботин-Зах. 18.48 - 18.50, прибуття Огульці 19.01.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #6919
  94. 13, 14, 15, 16 вересня 2021р. 6305 прослідує зміненим графіком Ковель 18:25 Фасти 18:31-18:32 Люблінець-волин. 18:41-1842 Ружин 18:52-18:53 Турійськ 19:04-1905 Обеніжи 19:13-19:14 Туропін 19:20-19:21 Овадно 19:32-19:33 Володимир-вол 19:46-19:58 Пост 8 км 20:05-20:06 пл. Пятидні 20:14-20:15 Устилуг 20:20-20:21 пл. 27 км 20:30-20:31 Ізов 20:37-20:49 пл. 27 км 20:54-20:55 Устилуг 21:03-21:04 пл. Пятидні 21:11-21:12 Пост 8 км 21:21-21:22 Володимир-вол 21:29-21:31 Бубнів 21:44-21:45 Яневичі 21:54-21:55 Іваничі 22:04-22:10 Ромош 22:18-22:19 Ульвовік 22:27-22:28 Трудолюбівка 22:35-22:36 Сокаль 22:47-22:48 Червоноград 23:00
    Дісно з: 2021-09-12 до: 2021-09-17 / Потяг: #6305/6306
  95. Поїзд №6542 17 вересня 2021 року відправити зі станції Ромни о 7 год 41 хв, Засулля 7,53 - 7,54 год Біловоди 8,02 - 8,03 год, Андріяштвка 8,17 - 8,19 год, Юсківці 8,44 - 8,45 год, далі згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-17 / Потяг: #6542
  96. Поїзд №6544 17 вересня відправити зі станції Ромни о 11 год 25 хв. Засулля 11,37 - 11,38 год. Біловоди 11,46 - 11,47 год, Андріяшивка 12,04 - 12,06 год. Юсківці 11,30 - 11,31 год, далі згідно діючого розкладу руху.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-17 / Потяг: #6932/6544
  97. Поїзд №6543 17 вересня 2021 року до станції Лохвиця слідує згідно діючого розкладу руху, далі Лохвиця 12,52 - 13,00 год, Сула 13,10 - 13,11 год, Юсківці 13,26 - 13,28 год. Андріяшивка 13,53 - 13,54 год. далі гідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-17 / Потяг: #6543/6931*
  98. Поїзд №6725 27,28,29,30 вересня 2021 року слідувати не буде
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-30 / Потяг: #6725
  99. Поїзд №6524 28,29,30 вересня та 01 жовтня 2021 року слідувати не буде
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-10-01 / Потяг: #6724
  100. Поїзд №6721 27,28 вересня 2021 року обмежується по станції Гоголеве на ділянці Гоголеве - Ромодан відмінити
    Дісно з: 2021-09-09 до: 2021-09-28 / Потяг: #6721/6363
  101. 13, 14, 15, 16 вересня 2021 р. на дільниці Великий Березний - Сянки ходу не буде.
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-09-17 / Потяг: #6519/6520 #6549/6550
  102. 16-18,20.09 №6411 до ст.Закомельська(9.36-9.38) згідно діючого графіку,далі ст.Циганська 10.05-10.06,ст.Ізюм 10.24
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-21 / Потяг: #6411
  103. В добу 13-17, 20.09.2021 змінюються графік руху п/п: № 6072 Фенольна-Лозова – ст. Гаврилiвка (13.28) , ст. Дубове +4 хв (13.47-13.48), ст. Близнюки +2 хв (14.04- 14.05), прибуття на ст. Лозова (14.28) згідно з книгою розкладу.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-20 / Потяг: #6072 #6072*
  104. В добу 13-17, 20.09.2021 змінюються графік руху п/п:№6231 Святогiрськ-Близнюки – ст. Гаврилівка (09.41) згідно з книгою розкладу, ст. Дубове +4 хв (10.00-10.01), ст. Близнюки +4 хв (10.19);
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-20 / Потяг: #6231/6232
  105. 23.09.2021, 24.09.2021, 27.09.2021 - -30.09.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.51);
    ст.Горяїнове (8.56 - 8.57);
    пл.184 км (9.02 - 9.04);
    ст.Діївка (9.11 - 9.13);
    пл.178 км (9.19 - 9.21);
    пл.175 км (9.27 - 9.29);
    ст.Сухачівка (9.38 - 9.40);
    пл.169 км (9.43 - 9.44);
    пл.165 км (9.47 - 9.49);
    пл.164 км (9.51 - 9.52);
    пл.160 км (9.55 - 9.56);
    ст.Запоріжжя-Кам. (9.59 - 10.00);
    ст.Кам'янське Пас. (10.04 - 10.05);
    пл.149 км (10.09 - 10.10);
    ст.Воскобійня (10.17 - 10.36);
    пл.139 км (10.41 - 10.42);
    ст.Верхньодніпровськ (10.48 - 10.50);
    пл.128 км (10.54 - 10.55);
    пл.125 км (10.57 - 10.58);
    пл.119 км (11.20 - 11.04);
    ст.Верхівцеве (11.07 - 11.09);
    пл.114 км (11.15 - 11.16);
    пл.Гранове (11.21 - 11.22);
    пл.104 км (11.28 - 11.29);
    ст.Вільногірськ (11.36 - 11.37);
    ст.Ерастівка (11.48 - 11.49);
    пл.88 км (11.54 - 11.56);
    пл.Касинівка (12.01 - 12.02);
    пл.77 км (12.08 - 12.09);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.14).

    Дісно з: 2021-09-17 до: 2021-09-30 / Потяг: #6015
  106. В добу 13-17, 20.09.2021 змінюються графік руху п/п: № 6233 Близнюки-Лиман – ст. Близнюки +4 хв (10.34), ст. Дубове +4 хв (10.50-10.51), ст. Гаврилівка +4 хв (11.04-11.05), ст. Язикове +4 хв (11.20-11.22), ст. Барвінкове +4 хв (11.33-11.34), прибуття на ст. Гусарiвка +4 хв (11.45), відправлення зі ст. Гусарівка (11.57) згідно з книгою розкладу
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-20 / Потяг: #6233/6234*
  107. В добу 13-17, 20.09.2021 змінюються графік руху п/п: № 7032 Слов'янськ-Харків-Пасажирський – ст. Гаврилiвка (07.28) згідно з книгою розкладу, ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +3 хв (07.54-07.55), ст. Лозова (08.11) згідно з книгою розкладу
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-20 / Потяг: #7032/7034
  108. 14, 16, 23/09/21: п. № 6882 Ворожба-Тростянець-Смородине прямує до ст.Боромля діючим розкладом, далі: ст. Боромля 11.47-11.48, б.п. 98 км 12.05-12.06, ст. Скрягівка 12.23-12.24, ст. Тростянець-Смородине 12.38
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6882
  109. 14,16,23/09/2021: п. № 6862/6861 Тростянець-Смородине-Охтирка відправляється після пересадки пасажирів з п. № 6882 (Ворожба-Тростянець-Смородине): ст. Тростянець-Смородине 12.43, б.п. Бакирівка 12.59-13.00, ст. Кириківка 13.19-13.39, ст. Охтирка 14.00
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6862
  110. 14,16,23/09/2021: п. № 6858/6857 Охтирка-Тростянець-Смородине відправлення зі ст. Охтирка 14.20, ст. Кириківка 14.42-15.02, б.п. Бакирівка 15.20-15.21, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 15.39.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6858
  111. 14,16,23/09/2021: п. № 6035/6036 Лебединська-Тростянець-Смородине прямує до ст. Боромля діючим розкладом, далі: ст. Боромля 12.04-12.24, б.п. 98 км 12.42-12.43, ст. Скрягівка 13.01-13.02, прибуття на ст. Тростянець- Смородине 13.17
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6035/6036
  112. 14,16,23/09/2021: п. № 6267 Люботин-Суми прямує до ст. Скрягівка згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 12.28-12.29, б.п. 98 км 12.46-12.47, ст. Боромля 13.01-13.02, ст. ім. Несвіта 13.18-13.19, ст. Сироватка 13.26- 13.28, ст. Баси 13.42-13.43, ст. Суми-Товарна 13.52-13.53, ст. Суми 14.02.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6267
  113. 14,16,23/09/2021: п. № 6268 Суми-Мерчик відправляється зі ст. Суми о 14.23, далі: ст. Суми-Товарна 14.31-14.32, ст. Баси 14.40-14.41, ст. Сироватка 14.54- 14.55, ст. ім. Несвіта 15.02-15.03, ст. Боромля 15.18-15.19, б.п. 98 км 15.28-15.29, ст. Скрягівка 15.39-15.40, ст. Тростянець-Смородине 15.52-15.54, б.п. Бакировка 16.08-16.09, ст. Кириківка 16.24-16.25, ст. Купєваха 16.48-16.49, ст. Губарівка 16.58-16.59, ст. Богодухів 17.13- 17.15, ст. Гавриші 17.31-17.32, ст. Максимівка 17.47-17.48, ст. Мерчик 18.14.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6268
  114. 14,16,23/09/2021: п.№ 6037/6038 Тростянець-Смородине-Лебединська до Скрягівка слідує згідно діючого розкладу, далі: ст. Скрягівка 14.15-14.16, б.п. 98 км 14.37- 14.38, ст. Боромля 14.58-15.23, ст. Рябушки 15.58-15.59, ст. Лебединська 16.28.
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6037
  115. 14,16,23/09/2021: п. № 6889 Лебединська-Суми відправлення зі ст. Лебединська 16-48, ст. Рябушки 17.16-17.17, ст. Боромля 17.51-18-16, ст. ім. Несвіта 18.31- 18.32, ст. Сироватка 18.41-18.42, ст. Баси 18.59-19.01, ст. Суми-Товарна 19.12-19.13, з.п. 59 км 19.16-19.17, ст. Суми 19.24
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6889
  116. 14,16,23/09/2021: п.№ 6890 Суми-Лебединська відправлення зі ст.Суми 19.44, ст. Суми- Товарна 19.54-19.55, ст. Баси 20.03-20.04, ст. Сироватка 20.18-20.19, ст. ім. Несвіта 20.29-20.30, ст. Боромля 20.47-21.07, ст. Рябушки 21.37- 21.39, ст. Лебединська 22.03
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-24 / Потяг: #6890
  117. В добу 13, 14, 15, 16, 17 вересня 2021 року розклад п/п № 6151 сполученням Авдiївка-Чаплине – відправлення зі ст. Авдiївка (06.05) згідно книги розкладу, ст. Очеретине (06.25-06.26), ст. Желанна (06.43-06.44), ст. Гродiвка (06.57-06.58), ст. Покровськ (07.14-07.27), ст. Удачна (07.48-07.49), ст. Межова (08.10-08.11) згідно з книгою розкладу, ст. Демурине +8 хв (08.42-08.43), ст. Просяна +12 хв ( 08.59-09.00), ст. Чаплине +12 хв (09.15).
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-17 / Потяг: #6151
  118. В добу 13, 14, 15, 16, 17 вересня 2021 року розклад п/п № 6155 сполученням Авдiївка-Чаплине – відправлення зі ст. Авдiївка (08.40) згідно книги розкладу, ст. Очеретине (09.01-09.02), ст. Желанна (09.20-09.21), ст. Гродiвка (09.36-09.37), ст. Покровськ (09.55-10.00), ст. Удачна (10.20-10.21), ст. Межова (10.45-10.46) згідно книги розкладу, ст. Демурине +8 хв (11.21-11.22), ст. Просяна +12 (11.41- 11.42), ст. Чаплине +12 хв (11.59).
    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-17 / Потяг: #6155
  119. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити зміненим розкладом
    та маршрутом прямування через ст.Запоріжжя Лів. без заходу
    на ст.Янцеве, ст.Запоріжжя Вант. наступним розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 8.43);
    ст.Івківка (8.53 - 8.54);
    пл.1045 км (8.58 - 8.59);
    пл.1049 км (9.03 - 9.04);
    ст.Славгород Півд. (9.10 - 9.11);
    пл.1061 км (9.18 - 9.19);
    пл.1063 км (9.22 - 9.23);
    ст.Новогупалівка (9.27 - 9.28);
    пл.1074 км (9.34 - 9.35);
    ст.Вільнянськ (9.42 - 9.49);
    ст.Любимівка (9.55 - 9.56);
    пл.9 км (10.01 - 10.02);
    рзд.11 км (10.05 - 10.06);
    пл.13 км (10.09 - 10.10);
    пл.17 км (10.15 - 10.16);
    ст.Запоріжжя Лів. (10.21 - 10.23);
    пл.4 км (10.30 - 10.31);
    пл.6 км (10.34 - 10.35);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 10.42).

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6545/6546
  120. 17.09.2021, 29.09.12021 призначити до ст.Запоріжжя Вант.
    на дільниці Запоріжжя Вант. - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6124/6123
  121. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити відправленням зі
    ст.Запоріжжя Вант., на дільниці Запоріжжя-1 - Запоріжжя Вант.
    відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6132
  122. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на
    дільниці Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6516
  123. 22, 23 вересня 2021 р. ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6441 #6442
  124. 17 вересня 2021 р. в з. п. Опорець зупинки не буде
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-18 / Потяг: #6187
  125. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити відправленням зі
    ст.Запоріжжя-1, на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6915
  126. 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 вересня 2021 р. на дільниці Злочів - Красне ходу не буде
    Дісно з: 2021-09-15 до: 2021-09-26 / Потяг: #6047 #6232
  127. З метою покращення умов перевезень пасажирів в приміському сполученні в добу 14.09.2021, 21.09.2021, 28.09.2021, 13.10.2021 призначаються додаткові приміські поїзди 7087, 7088
    Дісно з: 2021-09-13 до: 2021-10-13 / Потяг: #7087 #7088
  128. 20-24.09 №6424 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм в 11.04,Циганська 11.33-11.34,далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6424
  129. 20-24.09 №6680 Ізюм-Харків відпр.зі ст.Ізюм 14.50,Циганська 15.20- 15.47,далі згідно ДР
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6680
  130. 24.09 №6446 Ізюм-Харків Левада відпр.зі ст.Ізюм 17.15,Циганська 17.45- 17.46,далі згідно ДР
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6446
  131. 20-24.09 №6236 Костянтинівка-Ізюм до ст. Букине слідує згідно ДР,далі Букине 13.30-13.32,Ізюм 13.58
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6236
  132. З 15.09.2021 призначається зупинка по з.п. Новобіличі приміському поїзду № 6623 Борщагівка - Тетерів.
    Дісно з: 2021-09-15 до: 2021-09-17 / Потяг: #6623
  133. З 17.09 №6833 та №6843 курсують маршрутом Лосєве-Гракове
    Дісно з: 2021-09-15 до: 2021-09-18 / Потяг: #6833 #6833 #6843 #6843
  134. 16/09/2021: п. № 6326 Люботин-Харьков пасс відправляється зі ст. Люботин о 15.54, далі: з.п. Водяне 15.59-16.00, з.п. 21 км 16.02, з.п. Коротич 16.06-16.07, з.п. Рай-Оленівка 16.10-16.11, з.п. Пісочин 16.14-16.15, з.п. Рижов 16.18-16.19, з.п. Хвилинка 16.22-16.23, Нова Баварія 16.27-16.28, Парк Н 16.35-16.36, Харків-Пас 16.41
    Дісно з: 2021-09-15 до: 2021-09-17 / Потяг: #6326
  135. 16/09/2021: п. №6914/6915 Люботин-Харків-Балашовський в добу 16.09.201 відміняється
    Дісно з: 2021-09-15 до: 2021-09-17 / Потяг: #6914
  136. 17.09 №6513 до ст.Трійчате слідує згідно ДР,далі ст.Трійчате 10.26- 10.32,Краснопавлівка 11.42-11.43,ст.Лозова 12.25
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-18 / Потяг: #6513
  137. 16.09 №6319 до ст.Нова Боварія згідно діючим розкладом,далі зміненим маршрутом Нова Баварія-Шпаківка-Люботин
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-17 / Потяг: #6319
  138. 20.09.2021, 21.09.2021 призначити без зупинки по
    рзд.Зав'ялівка.

    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-21 / Потяг: #6504 #6466 #6507 #6508 #6509
  139. 19.09 №6425 до ст.Закомельська(15.04-15.06) згідно діючого графіку,далі Циганська 15.33-15.34,ст.Ізюм 15.53
    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-20 / Потяг: #6425
  140. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-2 наступним
    розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 06.21);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 0630),
    на дільниці Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6506
  141. 28.09.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6545/6546
  142. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1 через
    ст.Янцеве, ст.Запоріжжя Вант. без заходу на ст.Запоріжжя Лів.
    зміненим розкладом та маршрутом:
    ст.Вільнянськ (16.15 - 16.17);
    ст.Янцеве (16.26);
    ст.Запоріжжя Вант. (16.36);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 16.50).

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6585
  143. 28.09.2021 призначии відправленням зі ст.Запоріжжя Лів.,
    на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя Лів. відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6586
  144. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на дільниці
    Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6554
  145. 28.09.2021 призначити до ст.Запорізька Січ, на дільниці
    Запорізька Січ - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6492
  146. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на дільниці
    Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6516
  147. 28.09.2021 призначити відправленням зі ст.Запоріжжя-1,
    ст.Запоріжжя-1, на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6915
  148. 28.09.2021 призначити відправленням зі ст.Запоріжжя-1,
    на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6521

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111