РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
Санаторій «Світязянка»
Історична довідка про Трускавець та пансіонат
Довідка про гражину
Лікувальна база
Покази на лікувальні послуги
Про Нафтусю
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Про Нафтусю

“Нафтуся” – тільки в Трускавці

Раціональне використання трускавецьких джерел, котрими природа щедро нагородила наше місто дозволяє досягти високих результатів лікування та стійких ремісій при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гепато-біліарної системи, нирок та сечовивідних шляхів.

Головним лікувальним фактором курорту являється унікальна мінеральна вода джерела “Нафтуся”. Протягом кількох століть до “Нафтусі” звертались австрійські, польські, російські та українські хіміки, фізики, фізіологи, мікробіологи, і, звичайно, лікарі. Кожне дослідження давало нові факти, але всі вони зводились до одного – оздоровлювальною основою “Нафтусі” являються речовини органічної природи.

В чому ж феномен “Нафтусі”?

Здатність посилювати виділення продуктів обміну людського організму, ефективно впливати на жовчеутворювальну функцію печінки, видільну функцію нирок, секреторну та евакуаторну функцію шлунка забезпечили “Нафтусі” провідне місце серед відомих мінеральних вод з лікувальними здатностями.

“Нафтусі” властива дезінтоксикаційна дія, обумовлена виведенням цілого ряду шлаків і недоокислених продуктів обміну, а також активуюча біологічна дія на деякі ендокринні залози, протизапальна й анальгетична дія.

Лікувальна дія “Нафтусі”, котра значно ефективніша багатьох медикаментозних препаратів, зберігається навіть при її розбавленні в 200-250 раз.

Джерело “Нафтусі” належить до слабо мінералізованих вод. Вона прісна, гідрокарбонатна магнієво-кальцієва вода, холодна, яка має слоболужну, майже нейтральну реакцію. “Нафтуся” прозора, без осаду, має слабкий запах сірководню з присмаком нафти. При тривалому (через 4 години) зберіганні органолептичні якості “Нафтусі” зникають. Інтенсивність смаку та запаху “Нафтусі” коливається в різний час дня та в різні періоди року.

Поряд з “Нафтусею” в Трускавці традиційно застосовуються солонуваті хлоридно-натрієві води:

“Марія” (джерело № 1) – вода малої мінералізації, яка в основному має в осбі іони хлора, натрія та сульфат магнію, ефективна при лікуванні хворих виразковою хворобою; зменшує запальні процеси в шлунку та 12-типалій кишці, розріджує слиз в них та покращує евакуацію слизу, а також активізує жовчеутворення та жовчовиділення.

Джерело № 2 – сульфатно-хлоридно-натрієва вода діє на функціональний стан шлунку, стимулює секреторну та кислото-утворювальну діяльність шлунку, відновлює моторну, секреторну та видільну функції у хворих, які перенесли резекцію.

Наше знайомство з Трускавцем було б неповним, якщо б ми не розповіли про озокерит – суміш високомолекулярних парафінів та церезинів із домішкою рідких масел, асфальтенів та смол. Аплікації озокериту застосовують для лікування цілого ряду захворювань. Озокерит сприяє значному посиленню периферичного кровообігу й обміну речовин, його використовують як розсмоктуючий, протизапальний й антисептичний засіб.

На курорті є всі умови для ефективного оздоровлення. І той, хто своєчасно побував, і не один раз, в Трускавці, обов`язково належно оцінить його лікувальні можливості в попередженні хвороби.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111