РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Інформація про газету

Видавець — Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця».

Реєстраційне свідоцтво КВ № 560

«Робітниче слово» - найстаріше та найдосвідченіше з друкованих видань залізничної галузі України. У 2016 році газета відзначила 94-ліття від дня виходу у світ першого номеру.

Пройшовши творчий шлях від скромної назви «Эхо гудка», «Рабочая газета», «Рабочее слово», щотижневик столичної магістралі «Робітниче слово» вмістив майже всю її історію – від 1922 року до сьогодення.

Народжена у буремному 1922 році, газета разом із трудовим колективом залізниці пройшла непростими тернистими шляхами творення, післяреволюційної та післявоєнної відбудов, становлення столичної магістралі у часи незалежної України. Упродовж понад дев’ять десятиліть газета залізничників і транспортних будівельників Південно-Західної залізниці завжди закликала і кличе сьогодні до нових трудових звершень, невтомним гострим пером і палким словом журналістів згуртовує багатотисячний колектив залізниці, виступає пристрасним захисником його соціальних прав та інтересів. Об’єктивно висвітлюючи проблеми, завдання, здобутки, профспілкове життя працівників Південно-Західної, дорожня газета завжди була і є високою трибуною залізничників, з якої небайдужим друкованим словом, вустами трудящих людей звучить заклик керівництва столичної магістралі та профспілок до згуртованості, усунення існуючих недоліків, підказуються напрями виходу з найскладнішого становища.

Велику увагу редакція приділяє листам, зверненням, скаргам, пропозиціям, що постійно надходять на наші поштову та електронну адреси.

Колектив редакції газети «Робітниче слово» продовжує славні традиції журналістів-залізничників попередніх поколінь. Із знанням справи, з усією відповідальністю вони виконують свій професійний обов’язок. Проводячи значну організаторську роботу, газетярі допомагають фінансово-економічній стабілізації столичної магістралі, поліпшенню соціального стану трудового колективу, успішному вирішенню виробничих та інших завдань.

Творчий колектив редакції докладає усіх зусиль, аби цифра тиражу весь час зростала. Це відбувається завдяки появі нових рубрик, які інформують не лише про життя транспортної галузі. Популярними на даний час є розділи газети «Подорожуймо разом», «Батьки і діти», «Жіноча колія», «Чоловіча справа» «Вагон порад», «Ваше здоров’я», дитяча сторінка «Веселий вокзал», «Хронограф», «Моя країна - Україна», «Спорт» «І жартома, і всерйоз», «Літературна сторінка», «Гуморосатировіз» тощо. Журналісти ведуть постійну розмову зі своїми передплатниками, шукаючи шляхи поліпшення змісту та дизайну газети.

Нині видання пропонує нові розцінки для розміщення комерційної реклами на своїх сторінках, а також тарифи для розміщення іміджових й рекламних матеріалів. Для роботи з рекламодавцями створюються сприятливі умови.

Колектив редакції готовий до конструктивної, ділової розмови, відгукнеться на будь-які пропозиції з боку підприємців, читачів, пасажирів.


До відома рекламодавців

Ефект від вашої реклами на шпальтах нашої газети беззаперечний.

Передумова успіху – масовість, наявність реклами в потрібний час і в потрібному місці. З нами цікаво, якщо існує бажання пізнавати світ! І передплатникам, і рекламодавцям.

Пишіть нам, телефонуйте, заходьте.

Відповідальна за рекламу – Галина Яківна Лелеченко. тел.: (044) 465-41-48.

Електронна пошта - zadvornov@sw.uz.gov.ua

Пам’ятайте: «Робітниче слово» не лише найстаріша, а й найкраща газета на теренах українських залізниць! Переконайтеся у цьому – не пожалкуєте!


Зворотній зв`язок

Адреса редакції: 01601, м. Київ-34, вул. Лисенка, 6.

Головний редактор - Віктор Вікторович Задворнов.

Тел. головного редактора - 465-41-50;

Заступник головного редактора - 465-41-47;

Відповідальний секретар - 465-41-55;

Зав. відділом - 465-41-48;

Кореспонденти - 465-41-47.

E-mail: rusya@sw.uz.gov.ua; zadvornov@sw.uz.gov.ua

Lotus Notes: Харченко_О_В ЮЗ_РС_ЗР

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111