РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків »  № 32 (17 серпня 2007)
 • Випуск №32 17 серпня 2007
  Зміст
  1. Бракує робітничих рук! Проте аналітиків – чимало (Віктор ЗАДВОРНОВ)
  2. Є такий хитромудрий пристрій (Анатолій РОМАНОВ)

  Бракує робітничих рук! Проте аналітиків – чимало


  "Сині комірці"

  Грудень. Створення Державної адміністрації залізничного транспорту України. Першим президентом Укрзалізниці призначено Бориса Олійника.

  1992

  24-25 грудня. У конференц-залі Київського центрального залізничного вокзалу відбулася установча конференція українських ветеранів-залізничників. На ній прийнято статут організації, обрано керівний орган - центральну раду. Конференція звернулася до державної влади, керівництва Укрзалізниці та залізниць із закликом повернутися обличчям до ветеранів війни і праці, інвалідів, людей похилого віку.

  1993

  У першому кварталі вийшов друком перший номер нового ілюстрованого науково-практичного часопису «Залізниці України».

  Травень. Київська волейбольна команда «Локомотив» стала володарем Кубка кубків України.

  1 травня. Дорожній комітет профспілки Південно-Західної залізниці звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням розглянути важке економічне положення, що склалося на залізничному транспорті магістралі.

  15 липня. Вийшов указ Президента України Л. Кравчука «Про День залізничника».

  Силами підрозділів, підпорядкованих службі цивільних споруд побудовано 1675 квартир для залізничників.

  1994

  31 січня. З електрифікацією дільниці Котовськ - Роздільна завершено переведення на електротягу поїздів від Києва до Одеси.

  29 березня. Звернення делегатів конференції трудового колективу Південно-Західної залізниці до Президента України Л. Кравчука щодо упорядкування системи пільг і компенсацій особам, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

  Березень. Укладено документи про передачу ст. Тьоткіно, Неонилівка, Крупець та Локоть у підпорядкування Московській залізниці, а ст. Зернове, Побєда, Чигинок, Угли-Завод, Новгород-Сіверський та Семенівка - Південно-Західній магістралі.

  Листопад. Відбувся І-й з’їзд залізничників України.

  20 грудня. Урочисте відкриття електрифікованої дільниці Київ - Гребінка.

  1995

  Колектив Житомирської дистанції сигналізації і зв’язку достроково впровадив в експлуатацію електричну централізацію та автоблокування на дільниці Новоград-Волинський - Шепетівка на ст. Колоденка - Радулино - Майдан Вила.

  У районі ст. Дарниця здано в експлуатацію пішохідний міст. Його довжина майже 200 метрів. Міст проліг через 23 колії.

  У районі м. Новгород-Сіверський по новому мосту, спорудженому в рекордно короткі строки, відкрито залізничний рух.

  Одному з найбільших підприємств Південно-Західної залізниці - вагонному депо ст. Дарниця - виповнилося 60 років.

  У переддень нового 1996 р. у Гайсині, що на Вінниччині, відкрито новий залізничний вокзал. У добротній будівлі розмістилися зала чекання і касова, апаратна чергового по станції, газетний кіоск, буфет.

  1996

  Січень. Трудівники Шепетівської дистанції сигналізації та зв’язку розпочали роботи по введенню у першому кварталі в експлуатацію Славутської ЕЦ. Це дасть можливість вивільнити від роботи до 25 залізничників. Адже до цього часу на ст. Славута стрілочні переводи обслуговувалися вручну.

  У лютому вперше колектив Жмеринського локомотивного депо розпочав ремонт пасажирських електровозів. Жмеринчани планують ремонтувати по три електровози щомісячно.

  Березень. Південно-Західна залізниця провела засідання комісії про підготовку і проведення заходів у зв’язку з 10-ою річницею катастрофи на ЧАЕС.

  28 червня прийнято Основний закон нашої держави. Віднині 28 червня святкуватиметься як день Конституції України.

  Серпень. Напередодні Дня залізничника відкрито виставку «Залізничний транспорт України».

  Вересень. Вийшла Постанова Верховної Ради України про впровадження Закону України «Про залізничний транспорт».

  У листопаді завершено електрифікацію дільниці між ст. Жмеринка - Деражня. Будівельники розгорнули роботи на дільниці Деражня - Гречани.

  У листопаді відсвяткувала 130-річчя найбільша сортувальна станція Південно-Західної залізниці - ст. Дарниця.

  Грудень. Розглянуто проект Концепції реструктуризації на залізничному транспорті України. В обговоренні концепції брали участь всі начальники залізниць країни.

  Закінчено будівництво дільниці автоблокування довжиною 16 км між станціями Майдан Вила і пост Жлобинський. Закінчено будівництво електроцентралізації і автоблокування на дільниці Новоград-Волинський - Шепетівка, яке було розпочате в 1993 р.

  1997

  Січень. Постановою від 11 грудня 1996 р. №1508 Кабінет Міністрів України затвердив знаки розрізнення і формений одяг працівників залізничного транспорту.

  На станції Козятин-І впроваджено АСУ сортувальної станції на базі персональної ЕОМ моделі 486.

  Березень. Відбулася конференція трудового колективу Південно-Західної залізниці. Було обговорено хід виконання Колдоговору за 1996 р. та проект такого документу на 1997 р.

  Із запровадженням літнього графіка на 1997 р. швидкість пасажирських поїздів планується збільшити до 120 кілометрів на годину.

  Квітень. За підсумками змагання перемогу виборов Козятинський будівельно-монтажний поїзд №648.

  Відремонтовано й оновлено вокзал ст. Овруч. Станція тепер є прикордонною. Тут може перебувати майже 350 пасажирів. Це значно більше, ніж міг вмістити старий вокзал.

  Червень. Оновлено столичний вокзал. Нове оздоблення вокзалу, його комфортність та надійність - візитна картка столиці провідної держави на південному сході Європи.

  28 липня - 2 серпня. У Києві на базі Дослідної колійної машинної станції №121 працювала Міжнародна виставка «Залізничні партнери по колії 1520 мм».

  9 серпня. Впровадження електрифікованої дільниці Жмеринка - Хмельницький довжиною 100 кілометрів.

  Вересень. Новий приміський залізничний вокзал м. Конотоп приймає перших пасажирів.

  Жовтень. На ст. Київ-Пасажирський закінчено роботи з ремонту верхньої будови колії із заміною стрілочних переводів і дерев’яних шпал на залізобетонні.

  Восени відзначено: 75 річчя Козятинської слюсарно-механічної школи, 100-річчя лікарні ст. Конотоп, 50-річчя Конотопського відділення. 75 років виповнилося самодіяльному драматичному колективу залізничників ст. Ніжин.

  2 грудня. Виповнилося 75 років часопису столичної магістралі «Рабочее слово».

  1998

  14 трудівників столичної магістралі визначено переможцями конкурсу професійної майстерності. Їм присвоєно звання «Кращий за професією на залізничному транспорті» за 1997 р.

  Чисельність галузевої профспілки на 1 січня 1998 р. налічує 122296 осіб. Дорпрофсож об’єднує 675 профорганізацій трудових колективів п’яти відділків магістралі.

  Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №908 від 21 серпня 1997 р. та наказу Укрзалізниці №7-Ц від 13 січня 1998 р. проведено перереєстрацію Південно-Західної залізниці. Згідно зі своїм Статутом вона дістала назву «Державне територіально-галузеве об’єднання «Південно-Західна залізниця».

  7 березня. Побачив світ 10-тисячний номер газети «Рабочее слово».

  У березні-квітні впродовж 17 діб здійснено капітальний ремонт Петрівського залізничного моста у Києві.

  80-річчя з Дня свого заснування відзначила у березні служба військових сполучень Південно-Західної залізниці.

  6 квітня. Кабінет Міністрів України затвердив Статут залізниць України.

  2 червня. Кабінет Міністрів України прийняв постанову №769, якою окреслив заходи з державної підтримки залізничного транспорту України.

  У червні назва дорожньої газети «Рабочее слово» з’являється на головних секціях електропоїзда №507 Фастівського моторвагонного депо.

  Віковий ювілей відзначила Конотопська відділкова лікарня.

  1 серпня. Колектив депо Київ-Пасажирський відзначив 65-річчя підприємства.

  45 років тому 2 серпня 1953 р. Герой Соціалістичної праці П. Кривонос відкрив у Києві Малу Південно-Західну залізницю.

  20 серпня. Напередодні сьомої річниці проголошення Незалежності України, зусиллями багатотисячного колективу магістралі відкрито електрифіковану дільницю Гречани - Підволочиськ. З цього моменту майже 90 відсотків перевезень на Південно-Західній залізниці здійснюється за використання електротяги.

  23 вересня. Розпочалися роботи з електрифікації дільниці Ніжин - Чернігів довжиною 83 кілометри.

  Восени відзначено: 75-річчя бібліотеки Конотопського будинку культури імені А. Луначарського, 100-річчя відділкової лікарні ст. Жмеринка, 125-річчя локомотивного депо Щорс, 130-річчя залізничного вузла Ніжин.

  5 листопада на ст. Гречани відкрито стаціонарну тягову підстанцію, яка забезпечує надійне електропостачання напрямку Жмеринка - Тернопіль.

  Диплом і стрічку почесного громадянина м. Конотоп вручено начальнику Південно-Західної залізниці Борису Олійнику.

  У грудні виповнилося 100 років залізничному вокзалу ст. Ворожба.

  1999

  12 січня. Підписано протокол намірів між Південно-Західною та Білоруською залізницями про перспективи роботи з електрифікації дільниці Чернігів - Гомель.

  20 серпня. Напередодні восьмої річниці проголошення Незалежності України, зусиллями багатотисячного колективу магістралі відкрито електрифіковану дільницю Ніжин - Чернігів.

  У вересні Південно-Західна залізниця однією з перших запропонувала запровадження гарантійних дільниць в межах залізниці та виходу на Південну та Одеську магістралі. «Плечі» мають стати довшими, щоб забезпечити гарантійне проходження поїздів.

  1 жовтня трагічно загинув начальник Південно-Західної залізниці Борис Степанович Олійник.

  У грудні відсвяткувала 50 років Київська дистанція електропостачання.

  2000

  28 квітня. Підписано Указ Президента України про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 квітня 2000 р. «Про становище залізничного транспорту України та заходи по забезпеченню його ефективного функціонування».

  24 квітня. Підписано Указ Президента України про призначення Г. Кирпи першим заступником міністра транспорту України - генеральним директором Укрзалізниці.

  7 червня. Південно-Західній залізниці виповнилося 130 років.

  1 вересня. Київське державне підприємство по перевезенню вантажів і пасажирів, Козятинське, Жмеринське, Коростенське і Конотопське відділення залізниці реорганізовані в Київську, Козятинську, Жмеринську, Коростенську та Конотопську дирекції залізничних перевезень.

  19 жовтня. На ст. Київ-Московський пройшла виставка пасажирського рухомого складу підвищеної комфортності.

  21 жовтня. Ст. Дроздовка на Чернігівщині перейменовано в станцію імені Бориса Олійника.

  8 листопада. Від приміського вокзалу ст. Київ-Пасажирський по маршруту Київ - Вінниця в перший рейс відправився швидкісний електропоїзд підвищеної комфортності.

  19 листопада. Дизель-поїзд підвищеної комфортності по маршруту Коростень - Хмельницький відправлено від перона Коростенського вокзалу.

  У Будинку науки і техніки ст. Дарниця відбувся фінальний концерт музичного колективу «Соколи» і народного артиста України Василя Зінкевича в рамках Всеукраїнського турне під гаслом «Майстри мистецтв - залізничникам України», присвяченого 10-й річниці Незалежності.

  Грудень. Закінчилося будівництво другої черги ранжирного парку ст. Київ-Пасажирський.

  2001

  У приміщенні вокзалу ст. Житомир розпочав роботу перший на Південно-Західній магістралі сервісний центр з обслуговування пасажирів.

  1 червня. Прем’єр-міністр України Анатолій Кінах вручив ключі від квартир П. Габору, К. Ола-гу, С. Панську, М. Грабовчаку, М. Дусин і О. Балогу, житло яким звели будівельники Південно-Західної залізниці. Усього господарями нових помешкань стали 33 залізничники в селах Королево, Теково, Масово, Чорнотисово, які постраждали від весняної повені на Закарпатті. Крім того, усім новоселам залізничники столичної магістралі подарували набори кухонних меблів.

  22 серпня. Урочисто відкрито Київський залізничний міжнародний термінал. Таким чином, було завершено масштабну реконструкцію усього вокзального комплексу, яку проведено у рекордні строки.

  Вагонне депо Бахмач назване кращим серед підприємств Південно-Західної залізниці. Найважливіший здобуток деповчан - освоєння капітально-відновлювального ремонту плацкартних вагонів. За півріччя їх зроблено одинадцять.

  21 листопада. На ст. Бахмач відкрито реконструйований вокзальний комплекс. У роботі добре зарекомендували себе працівники будівельно-монтажного поїзда №615, який очолює Почесний залізничник Олександр Грабовський та колектив «Укрспецбуду».

  9 грудня. Митрополит Київський і всія України Блаженнійший Володимир (Сабодан) Божественною літургією поклав початок регулярному богослужінню в Храмі Святого Великомученика Георгія Побєдоносця. Владика подякував залізничникам і транспортним будівельникам, усім, хто брав участь в спорудженні Храму біля столичного Південного терміналу Центрального залізничного вокзалу.

  На ст. Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень відкрито музей Південно-Західної залізниці та Бориса Олійника.

  2002

  Актори Ніжинського драматичного театру імені М. Коцюбинського справили входини в чудовому приміщенні, яке за три місяці було реконструйоване за участю Укрзалізниці і Південно-Західної магістралі.

  Після реконструкції впроваджено в експлуатацію вокзал ст. Калинівка, що на Вінниччині. За короткий термін виконано великий обсяг робіт: оновлено приміщення вокзалу і усе станційне господарство - колію, платформи, електропостачання, пристрої сигналізації та зв’язку.

  23 квітня. Указом Президента України за визначні заслуги перед країною у справі розвитку залізничного транспорту, забезпечення ефективного функціонування транспортної системи держави генеральному директору Державної адміністрації залізничного транспорту України Георгію Кирпі присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави.

  7 травня. Георгія Кирпу призначено міністром транспорту України з покладанням на нього обов’язків генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України.

  11 липня. До столичного вокзалу прибув перший швидкісний поїзд «Столичний експрес» №161 за маршрутом Харків - Київ.

  Напередодні нового навчального року Південно-Західна залізниця подарувала дітям села Ємчиха Миронівського району нову школу.

  До Дня міста трудівники Південно-Західної магістралі завершили відбудову вокзалу в Шепетівці.

  19 жовтня. Транспортники Коростенської дирекції залізничних перевезень відзначили 100-річчя з дня відкриття руху поїздів на напрямку Київ - Коростень - Ковель.

  29 жовтня. Кабінет Міністрів України призначив Олексія Мефодійовича Кривопішина начальником Південно-Західної залізниці.

  У Києві після реконструкції відкрито Центральну станцію переливання крові Південно-Західної залізниці.

  2003

  У складі Дорожньої клінічної лікарні №1 ст. Київ-Пасажирський з’явилася нова структура - відділення невідкладної медичної допомоги. Міністр транспорту України Георгій Кирпа передав ключі від семи автомобілів невідкладної медичної допомоги керівництву лікарні. Цього ж дня тут відкрито Музей розвитку медицини Укрзалізниці.

  У переддень 8 Березня відкрито Центр здоров’я жінки, який звели за участю Укрзалізниці та Південно-Західної.

  18 березня. 24 родини шепетівських залізничників отримали ордери на квартири з рук начальника Південно-Західної магістралі.

  11 липня. Державна комісія прийняла в експлуатацію 108-квартирний житловий будинок у Конотопі.

  1 серпня. Столичний експрес Київ - Дніпропетровськ вирушив у свій перший рейс.

  26 серпня. Здано в експлуатацію новий вокзал ст. Новгород-Сіверський, споруджений за фінансового сприяння Укрзалізниці та Південно-Західної магістралі.

  На ст. Київ - Петрівка столичного залізничного вузла відкрито митний термінал: митну зону та ліцензійний склад.

  2004

  30 квітня. У столиці відбулося урочисте закладання двох каменів, що символізують початок будівництва автомобільно-залізничного мостового переходу через Дніпро та Дарницького євровокзалу.

  30 травня. З першої колії столичного вокзалу вирушив пасажирський поїзд прискореного руху «Подільський експрес».

  Відкрито рух на електрифікованій дільниці Шостка - Воронізька, по якій відправлено електропоїзд, що з’єднав із столицею майже стотисячне місто.

  2 вересня. Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин урочисто відкрив лінійну лікарню для залізничників у с. Клубівка Ізяславського району Хмельницької області.

  У Шостці завершено реконструкцію станції та будівлі вокзалу. За особистий внесок у розвиток цього міста Олексія Кривопішина нагороджено міською премією імені Дмитра Чечуліна, уродженця Шостки й одного з найвідоміших вітчизняних архітекторів радянського часу.

  1 жовтня. У Хмільнику, що на Вінниччині, після реконструкції відкрито вокзальний комплекс.

  14 жовтня. У столиці відкрито новий транспортний вузол: здано в експлуатацію станцію метро Сирець поряд з однойменною залізничною платформою.

  2005

  У Медичному центрі реабілітації залізничників на ст. Хмільник оновлено пральний комплекс. Він дасть можливість забезпечувати потреби не тільки залізничного медичного закладу, а й усіх інших оздоровниць у місті-курорті.

  За підсумками галузевого змагання за 2004 р. перше місце серед дирекцій Укрзалізниці зайняла Київська дирекція залізничних перевезень.

  Завершено реконструкцію зупинної платформи Караваєві Дачі.

  17 вересня. У рамках відзначення 650-річчя з дня заснування Вінниці тут відбулося відкриття оновленого вокзального комплексу.

  2006

  Інформаційно-статистичний центр Південно-Західної залізниці відзначив 35-ту річницю з дня заснування.

  29 січня. До м. Алчевська Луганської області виїхав перший загін Південно-Західної залізниці у складі 20 аварійно-відновлювальних бригад для ліквідації пошкоджень тепломережі.

  З Чернігова до Києва відправився електропоїзд підвищеної комфортності третього класу. Відстань у 209 кілометрів він долає за 2 год. 20 хв.

  Колектив ст. Київ-Московський нагороджено Перехідним прапором Укрзалізниці за перемогу в галузевому змаганні.

  7 червня. Після проведеної реконструкції відкрито другий спальний корпус у Медичному центрі реабілітації залізничників Південно-Західної магістралі.

  25 серпня. Поблизу ст. Крути відкрито меморіал героям-студентам, які в січні 1918 р. дали нерівний бій кількатисячному більшовицькому загонові.

  На будівництві автомобільно-залізничного мостового переходу через Дніпро у Києві приступили до монтажу ригелів між опорами для виїзду автомашин з лівобережжя на міст.

  2007

  З другої половини січня між Києвом і Вінницею відкрито рух ще одного електропоїзда підвищеної комфортності №841/842. Відтепер він виходитиме на маршрут щонеділі.

  Впроваджено в дію першу чергу пасажирського вокзального комплексу ст. Дарниця Південно-Західної залізниці.

  Серед 40 переможців у восьми номінаціях кращим роботодавцем року на Київщині визнано моторвагонне депо Фастів.

  На ст. Біла Церква відбулася церемонія з нагоди відкриття руху нового прискореного електропоїзда підвищеної комфортності №865/866 Роток - Біла Церква - Київ.

  У Києві завершилися роботи з будівництва першої черги залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро.

  Завершено перший етап реконструкції терапевтичного корпусу Дорожньої клінічної лікарні №2 ст. Київ-Пасажирський.

  Всеукраїнський транспо-ртний тижневик «Рабочее слово» відзначив 85-річчя з дня виходу першого номера дорожнього літопису.

  2008

  У Білій Церкві після реконструкції здано в експлуатацію залізничний вокзал.

  16 січня. У перший рейс вирушив рейковий автобус на маршруті Глухів - Терещенська - Шостка.

  На початку березня делегація Південно-Західної залізниці відвідала Мінськ, де уклала договір про виробниче змагання між колективами Білоруської, Московської та Південно-Західної магістралі.

  5 серпня. У пасажирському вагонному депо Бахмач Державна комісія прийняла в експлуатацію приміщення ПТО на ст. Конотоп, а вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський передано для експлуатації шість вагонів міжобласного сполучення.

  Наказом начальника залізниці введено в дію Положення про премію Південно-Західної магістралі імені Петра Кривоноса за особливі заслуги.

  Учасниця Олімпійських Ігор у Пекіні, вихованка Дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Локомотив» Південно-Західної залізниці Інна Осипенко-Радомська здобула золоту медаль з греблі на байдарці-одиночці.

  За вагомий особистий внесок у розвиток транспортної системи України начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня.

  Ст. Бортничі перейменовано у станцію імені Героя України Георгія Кирпи.

  2009

  На ст. Київ - Ліски відбулося урочисте відправлення вантажного поїзда комбінованого типу «Ярослав», що курсуватиме за маршрутом Київ - Славкув (Польща).

  Працівники Південно-Західної залізниці під час проведення Дня довкілля упорядкували 926,3 га території вздовж колій.

  На базі лінійної лікарні села Клубівка, що на Хмельниччині, почав діяти госпрозрахунковий медико-соціальний центр для ветеранів залізничного транспорту.

  З 1 липня Південно-Західна залізниця впровадила послугу «Експрес-передача» на маршрутах електропоїздів підвищеної комфортності І та ІІ класу.

  Провідниця з Хмельницької вагонної дільниці Олена Кушнірук стала однією із переможниць конкурсу краси Укрзалізниці.

  20 липня. У селі Клубівка відкрито пам’ятник колишньому міністру транспорту та зв’язку України Георгію Кирпі.

  Віктор ЗАДВОРНОВ

  Є такий хитромудрий пристрій

  Деякі скептики вважають, що в теперішні непрості часи про якесь потужне будівництво не може бути й мови. Але на прикладі Коростеня можна сказати, що це не зовсім так. Приміром, нині в місті повним ходом реалізовується досить потужний інвестиційний проект - будівництво заводу з виготовлення плит МДФ.

  Як вдалося з’ясувати в начальника управління економіки міськвиконкому Олексія ЖИЛІНА, вартість проекту становить понад 45 мільйонів євро. Це один з найбільших проектів, який реалізується взагалі в Україні, а такий завод по випуску меблевих плит - перший у нашій державі. Його значущість для міста в тому, що після впровадження в експлуатацію заводу є вірогідність того, що споживачі, які використовують меблеву плиту МДФ для виробництва, будуть також будувати свої підприємства. В першу чергу, мова може йти про будівництво якоїсь меблевої фабрики, підприємства з виробництва ламінату, сучасних теслярських виробів. Отож у цьому напрямку перспектива відкриється й далі. На сьогодні вже розпочато постачання обладнання. Його виготовлено в основному в Німеччині. Завод, на якому відкриється 350 робочих місць, повинен бути запущений в експлуатацію в лютому наступного року. Чи ж планують його керівники співпрацювати з залізницею, адже місце розташування фірми від ст. Коростень зовсім недалеко? Саме про це запитую в начальника Коростенської дирекції Василя ЯРЕМЕНКА. Виявляється, цей потужний інвестиційний проект без співпраці з залізницею не обійдеться. Отож нині розглядається питання побудови під’їзної колії, і зрозуміло, в це вкладатиме кошти інвестор. Наразі мова йде також про те, що підприємство залізницею постачатиме для своїх потреб тирсу. А це

  вивантажуватиметься щонайменше по 10 вагонів щодоби. Про можливість відправлення продукції залізницею буде можливість поговорити вже після того, як завод почне працювати. Отож ще один клієнт залізниці, який сприятиме наповненню її казни, на підході.

  Анатолій РОМАНОВ

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05