РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків »  № 15 (17 квітня 2009)
 • Випуск №15 17 квітня 2009
  Зміст
  1. Зі Світлим Христовим Воскресінням!
  2. Обговорено фінансове становище
  3. Тиждень охорони праці
  4. У пам’яті назавжди
  5. Це стало традицією (Геннадій СЕРГЕЄВ)
  6. Тлумачення Дорожнього колективного договору щодо реалізації пункту 8.36
  7. Призначено нову електричку

  Зі Світлим Христовим Воскресінням!

  Шановні залізничники!

  Для кожного з нас Великдень - особливе свято. День Христового Воскресіння - це символ вічності життя, а відтак, добра, світла та віри.

  У Пасхальні свята ми дякуємо Богу за захист і підтримку, за натхнення та силу, за любов і надію. Ми, щоб хоч трохи стати добрішими, милосерднішими та благороднішими, переоцінюємо свої вчинки, заново переосмислюємо бажання.

  Тож у переддень Світлого Воскресіння Христового, дорогі залізничники, бажаємо вам і вашим родинам щастя, здоров’я, душевної чистоти і гармонії, любові та злагоди, добробуту та процвітання. Хай Божа ласка оберігає вас щомиті, а Великдень стане для кожного з нас і всієї України початком нового життя - кращого і добрішого.

  Христос Воскрес!

  Христос Воскрес!

  Христос Воскрес!

  Олексій Кривопішин, начальник залізниці; Анатолій Фурса, голова Дорпрофсожу


  Обговорено фінансове становище

  На початку поточного тижня начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН провів розширену нараду за підсумками фінансово-економічної діяльності магістралі у першому кварталі нинішнього року.

  У ході наради було відзначено, що на фінансово-економічні справи залізниці значний вплив мало скорочення перевезень вантажів і зниження пасажиропотоку. Проте, не тільки ці чинники мають вплив на цей показник. Так велике значення в економії коштів має бережливе ставлення, зокрема до енергоресурсів. А практика свідчить про те, що далеко не в усіх підрозділах до цього питання ставляться з розумінням. Наприклад, як показали перевірки, зараз, з настанням весни, коли за вікном вже достатньо висока температура повітря, деякі котельні працюють на повну потужність. А це - тисячі даремно витрачених гривень. Також на економічний показник негативний вплив має несвоєчасне введення в дію нового обладнання. Зокрема це стосується тензометричних ваг на ст. Козятин. Обладнання це закуплене вже давно, але не використовується. І такі випадки по залізниці непоодинокі. Гроші витрачені - віддачі немає. А ще начальник залізниці звернув увагу на недостатню роботу щодо зменшення експлуатаційних витрат, тобто їх приведення у відповідність обсягам виконуємих робіт, а також зауважив, що потрібно більш плідно працювати керівникам дирекцій з органами виконавчої влади на місцях щодо компенсації збитків залізниці від перевезення пільгових категорій пасажирів. Обговорені були інші питання.

  Під час наради були заслухані пояснення начальників Київської та Козятинської дирекцій залізничних перевезень Володимира ОСОВИКА та Василя ГОЛОВКА, заступника начальника залізниці - начальника галузевої пасажирської служби Олександра ТолкаЧова та ін.


  Тиждень охорони праці

  Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 р. №685 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Держгірпромнагляд України запропонував 21-28 квітня поточного року провести Тиждень охорони праці під гаслом «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця».

  Дорпрофсож Південно-Західної залізниці телеграфною вказівкою запропонували провести 21-28 квітня у всіх підрозділах залізниці спільно з профспілками Тиждень охорони праці під зазначеним гаслом.

  Запропоновано в кабінетах, куточках охорони праці оформити стенди за тематикою Тижня охорони праці.

  Під час проведення заходів у трудових колективах, цехах, бригадах, околотках, змінах буде організовано бесіди, зустрічі, виступи керівників, семінари з охорони праці. Для участі в них буде запрошено фахівців медзакладів, Держгірпромнагляду тощо.

  Також буде проведено огляд-конкурс серед структурних підрозділів. За його підсумками кращі трудові колективи за активну участь у проведенні Тижня охорони праці, підвищення рівня безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, забезпечення соціального захисту працівників будуть заохочені.


  У пам’яті назавжди

  Мета заходу, про який мова піде нижче, - посилення захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, комплексне розв’язання пов’язаних з нею проблем, у тому числі медичного і соціального характеру.

  А нагода сумна: 23-ї річниця Чорнобильської катастрофи. Саме тому керівництво Південно-Західної та Дорпрофсож телеграфною вказівкою зобов’язали провести у всіх підрозділах залізниці пам’ятні зустрічі за участю профспілкових організацій, покладання квітів до меморіалів, виступи майстрів мистецтв та художніх колективів Будинків науки і техніки. Також передбачено посилити увагу до вирішення повсякденних соціально-побутових питань інвалідів-ліквідаторів та інвалідів, постраждалих від аварії на ЧАЕС, вжити заходи щодо надання їм конкретної допомоги. Запропоновано організувати відвідування інвалідів та учасників ліквідації, які перебувають у лікарнях, оновити в музеях трудової слави експозиції, які відображають подвиг працівників залізниці та внесок українського народу в ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС.

  Керівникам підприємств вказано своїми наказами за рахунок коштів підрозділів залізниці заохотити та виплатити грошову винагороду в розмірі 300 гривень - працюючим учасникам ліквідації першої категорії, та в розмірі 200 гривень - працюючим учасникам ліквідації другої категорії.


  Це стало традицією

  Вшосте поспіль залізничники Дарницького вузла 8 квітня збираються на привокзальній площі біля могили загиблих залізничників і військовослужбовців, які стали жертвами найкрупнішого німецького авіанальоту на станцію 65 років тому.

  Перед початком мітингу представники церков, що розташовані поруч з вокзалом, освятили хрест, щойно встановлений на братській могилі, та провели панахіду по загиблим.

  У траурному мітингу взяли участь представники від усіх підприємств Дарницького залізничного вузла, району, Київської дирекції залізничних перевезень, ветеранських організацій Києва, Чернігова, Ніжина, Фастова тощо. Присутні поклали вінки та квіти на могилу.

  Геннадій СЕРГЕЄВ

  Тлумачення Дорожнього колективного договору щодо реалізації пункту 8.36

  Сторонами, що підписали колективний договір ДТГО «Південно-Західна залізниця» на 2001-2005 рр., пролонгований на 2006-2010 рр. в особі начальника Південно-Західної залізниці та Голови Дорожнього комітету профспілки, прийнято Тлумачення Дорожнього колективного договору щодо реалізації пункту 8.36.

  Пункт 8.36 колективного договору Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» передбачає виплату грошової винагороди в розмірі від 1 до 3 місячних тарифних ставок (посадових окладів) при звільненні у зв’язку з виходом на пенсію всім працівникам залізниці, які були нагороджені під час роботи: державними нагородами (почесне звання «Заслужений працівник транспорту України», «Заслужений будівельник», «Заслужений енергетик», орден «За заслуги» III, II, І ступенів, орден Княгині Ольги, медаль «За працю і звитягу»); урядовими нагородами (почесна грамота Кабінету Міністрів України, знак Мінтрансзв’язку України «Почесний працівник транспорту України», подяка Мінтрансзв’язку України); галузевими нагородами (знак «Почесний залізничник», знак «Залізнична Слава» трьох ступенів).

  Конкретний розмір грошової винагороди визначається за спільним рішенням сторін колективного договору, повідомляє служба організації праці, заробітної плати і структур управління Південно-Західної залізниці.


  Призначено нову електричку

  Південно-Західна залізниця з 9 квітня 2009 р. призначила приміський електропоїзд №6905 сполученням Бобрик - Борщагівка-Технічна. Електричка курсуватиме щодня, вирушаючи зі ст. Бобрик о 5 год. 47 хв. та прибуваючи на станцію Борщагівка-Технічна о 7 год. 20 хв.

  У зв’язку з введенням нової електрички з 9 квітня 2009 р. частково зміниться розклад руху електропоїзда №6591 Ніжин - Київ-Петрівка.


  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05