РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (26 березня 2010) 

 • Перехідний прапор - у вінницьких енергетиків

  17 березня, хоч і був звичайний робочий день, та працівники Будівельно-монтажного поїзда №392, що знаходиться на ст. Вінниця, перебували у святковому настрої. Привід - доволі вагомий.

  Саме цього весняного дня, щоб вручити колективу БМП-392 Перехідний прапор, Почесний диплом та грошову винагороду, як переможцю галузевого змагання серед структурних підрозділів електропостачання, до вінницьких енергетиків завітали заступник начальника головного управління електрифікації та електропостачання Укрзалізниці Валерій ПАСІЧНИЙ та начальник галузевої служби електропостачання столичної магістралі Валерій СУХОМЛІНОВ. Також під час урочистої церемонії Валерій Пасічний вручив Знак «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» заступнику начальника галузевої служби електропостачання - начальнику Будівельно-монтажного поїзда №392 Петру ШУЛЬГАНУ. Яким він нагороджений у відповідності із наказом начальника нашої залізниці за вагомий особистий внесок у справу електрифікації столичної магістралі. А Валерій Олександрович вручив медаль Південно-Західної залізниці «Кращому працівнику» головному інженеру БМП-392 Василю ГУЛЬКУ.

  Обидва керівники у своїх виступах дали високу оцінку трудовим досягненням вінницьких енергетиків минулого року, а також окреслили ті завдання, які належить виконати у поточному році.

  Коли узагальнити виконане підлеглими Петра Григоровича минулого року, то можна зазначити, що їх робота оцінена в майже 63 мільйони гривень. Основними об’єктами були електрифікація парної колії між Конотопом та Ворожбою, мостового переходу через

  Дніпро. А також модернізація та капітальний ремонт контактної мережі на окремих дільницях практично всіх дистанцій електропостачання нашої залізниці... Про це розповідалось у публікаціях на сторінках нашої газети. Серед кращих працівників Петро Шульган назвав старших виконавців робіт Валерія Клекоцюка та Анатолія Єлєсєєва, виконавців робіт Андрія Задачина, Олега Душка, Миколу та Віктора Харебіних, будівельних майстрів Олега Щербаня та Сергія Садовника,

  електромонтерів Олександра Костюка, Володимира Черешнюка, Максима Шульгу та Петра Орєхова, машиністів автомотрис Юрія Швиркіна, Юрія Синявського та Віталія Цвілика, слюсарів Івана Рішана та Ігоря Клекоцюка. Завдяки наполегливій праці цих та й інших фахівців, колектив Будівельно-монтажного поїзда №392 став переможцем галузевого змагання. А зайнятих позицій вінницькі енергетики не здаватимуть й нинішнього року. Вони мають намір виконати набагато більший об’єм робіт, ніж торік. Думається, це їм під силу.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05