РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (25 березня 2010) 

 • Не здавати позицій!  Виробничий вир найбільшої станції столичної магістралі завжди вабив журналістів залізничних видань. Адже цікавої злободенної інформації тут сила-силенна! Жаль, що охопити її всю просто фізично неможливо. Та ось надійшла звістка, яка знову владно спрямувала маршрут кореспондентів «Рабочего слова» до ст. Дарниця: зміна №3 під керуванням станційного диспетчера Дмитра БОЙКА вийшла переможцем за підсумками минулого року в галузевому змаганні по станції.

  Зустрічаємося з Дмитром Васильовичем на його робочому місці. Він, старожил і патріот рідної станції, працює на ній з 1977-го, коли після закінчення Жмеринського ПТУ його було зачислено складачем поїздів. Згодом працював оператором при черговому по станції, маневровим диспетчером, а з 1996 р. - на нинішній посаді. Його трудовий шлях відзначено багатьма нагородами та заохоченнями від керівництва станції й залізниці. Серед відзнак є й найвища нагорода галузі - знак «Почесний залізничник». У минулому році його зміна двічі перемагала за підсумками квартальних змагань по залізниці.

  - Розкажіть про виробничі здобутки колективу вашої зміни, завдяки яким удалося досягти таких успіхів? - звертаємося до Дмитра Васильовича.

  - За підсумками минулого року рівень виконання більшості основних кількісних та якісних виробничих показників перевищив планові завдання і виявився кращим, ніж в інших змінах. Найвагоміших результатів ми досягли у таких показниках, як навантаження в тоннах - 128,3%, простій транзитного вагона з переробкою - 118,7%, простій транзитного вагона без переробки - 112,6%, переробка вагонів непарною гіркою - 103,6%. Інші показники також на стовідсотковому рівні, або наближаються до нього.

  Серед тих, чий внесок у загальну скарбницю виробничих успіхів особливо вагомий, - маневровий диспетчер Сергій Мартовий.

  - Я вперше познайомився зі станцією Дарниця ще студентом Київського технікуму залізничного транспорту під час навчальної практики у 1978 році, - каже Сергій Іванович. - За півроку стажування довелося попрацювати, практично, на всіх станційних посадах: і складачем поїздів, і черговим по парку, і маневровим диспетчером. Начальником станції тоді був Леонід Железняк і саме він керував процесом впровадження парної системи станції, який відбувався саме тоді. А моїм першим наставником був Петро Гаврилович Недашківський, досвідчений станційний диспетчер. Зараз він вже на заслуженому відпочинку, та школу наставництва на станції продовжує його дружина Галина Андріївна. З вдячністю згадую й старшого диспетчера Миколу Андрійовича Тимченка, котрий теж охоче ділився своїм багатющим професійним досвідом.

  - Сумлінних, відповідальних працівників у колективі нашої зміни - переважна більшість, усі заслуговують доброго слова, - відзначає Дмитро Бойко. - Назвати кращих із кращих досить важко. Серед багатьох варті щирої подяки чергова по станції Тетяна Телегуз, маневровий диспетчер непарної гірки Анатолій Боровський, старший регулювальник швидкості руху вагонів Валерій Рудич, складач поїздів Олександр Ярмоленко. Добре зарекомендував себе машиніст маневрового тепловоза ЧМЕ3 Віктор Біленький.

  - Що ви можете сказати про Дмитра Бойка та його колег? - з таким запитанням ми звернулися до заступника начальника станції з оперативної роботи Руслана КУЧЕРУКА.

  - Вони добре попрацювали в минулому році й заслужено стали переможцями, - сказав Руслан Іванович. - А побажати хочу одне: не здавати завойованих позицій і в нинішньому році!

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05