РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (25 березня 2010) 

 • Перемагати стало традицією
  Колективу ст. Київ-Волинський підкоряти високі виробничі вершини доводиться не вперше, тому й авторитет його серед залізничників столичної магістралі незаперечний.

  І ось радісна звістка: підтвердити свій зоряний статус трудівники «західних транспортних воріт столиці» спромоглися знову: за підсумками минулого року вони стали переможцями галузевого змагання по Укрзалізниці. І це вже вдруге поспіль!

  Поздоровити трудівників-звитяжців і вручити символи перемоги - Перехідний прапор і Почесний диплом Укрзалізниці - на станцію приїхали перший заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Василь Науменко, начальник служби перевезень - заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО, перший заступник начальника Київської дирекції залізничних перевезень Сергій БОЙКО, голова Київського теркому Орест ЛОГОШНЯК.

  Вітаючи колектив станції з головною галузевою нагородою, Василь Науменко наголосив: «Не можна не відзначити, що досягати високих виробничих показників для вас уже стало доброю традицією, якої ви неухильно дотримуєтеся із року в рік. У головному управлінні перевезень, де ретельно аналізуються здобутки всіх станцій за всіма показниками, було однозначно визнано, що по більшості з них ви - попереду. Дуже приємним фактом є те, що переважну частину колективу складають жінки, які своїм сумлінням, дисциплінованістю, відповідальністю подають гідний приклад чоловікам-залізничникам».

  Начальник станції Валерій МЕЛЬНИК запевнив, що колектив станції й надалі докладатиме зусиль, аби не втрачати завойованих позицій. «Тим паче творчий потенціал у трудівників є. Колектив, здебільшого, молодий і повен ентузіазму. Додатковим стимулом до трудових звершень має бути й те, що цього року станція відзначатиме своє 110-річчя», - наголосив Валерій Васильович.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05