РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (5 березня 2010) 

 • Вершини Чеповецької Поліни

  Цьогоріч минає тридцять п'ять років відтоді, як Поліна Чеповецька прийшла на роботу до Київської дирекції залізничних перевезень. Це було, очевидно, покликанням. Завдяки своїй працьовитості, вона досягла вершин професійності. Нині очолює комерційний відділ Київської дирекції. Керівництво відзначало Поліну Чеповецьку нагородами та почесним званням. Вона має нагрудний знак «Почесний залізничник», нагороди адміністрації Укрзалізниці та керівництва Південно-Західної залізниці.

  Чекаючи закінчення селекторної наради, я намагалася уявити свою візаві. Її впевнені кроки та ділова розмова підтвердили мою думку - так, це вона. І вже за якусь мить знайомлюсь із високою, статною жінкою. Поліна Чеповецька поверталася до себе в кабінет, де на неї чекали невідкладні справи. Про те, що роботи справді багато, свідчить й те, що свій трудовий день за-звичай Поліна Цаліківна починає о сьомій ранку, а закінчує після двадцятої години вечора. Так звикла працювати уже багато років. Ще з тих часів, коли після закінчення Харківського інституту інженерів залізничного транспорту прий-шла на ст. Київ-Товарний інженером. Потім трудилася керівником актово-претензійної групи, згодом - заступником начальника станції з вантажної роботи, начальником станції. І вже впродовж тридцяти років не змінює своїй звичці приходити на роботу раніше за своїх підлеглих.

  Вимоглива насамперед до себе, Поліна Чеповецька завжди ставить себе на місце тієї людини, до якої висуває вимоги. А вже потім, розібравшись у ситуації, приймає рішення. Тож у колективі свого керівника поважають, і серед залізничників вона користується незаперечним авторитетом.

  Комерційна робота має багато професійних секретів, які на перший погляд непомітні. До того ж молоді, яка поступово оновлює кадри на залізниці, на перших порах складно розібратися в тонкощах вантажної роботи, і тоді на допомогу приходять досвідчені керівники. Отож за характером роботи можна довідатися про стиль керівника. А стиль її діяльності кардинально відрізняється від того, що ми звикли бачити у сучасного управлінця. Суворий, наполегливий, принциповий і, водночас, доброзичливий і товариський - цей «почерк» допомагає вирішувати безліч питань і справляє велике враження на клієнтів.

  Знайомство з кожним клієнтом розпочинається задовго до укладання договору. Адже потрібно знати перспективи цього підприємства. І що головне, кожну справу, аби з неї була користь, треба робити із прицілом на результат, таким є правило від Поліни Цаліківни.

  - Це нині відділ називається комерційним, - розповідає Поліна Чеповецька. - Раніше - відділ вантажної роботи. Але, як кажуть, від зміни назв наші завдання не зміню-ються. Ми, виконуючи свою справу, маємо сприяти підвищенню прибутковості залізниці. Для цього у відділі працює дванадцять спеціалістів. Адже всі ми націлені на виконання планів, які перед дирекцією ставить Південно-Західна залізниця. На сьогодні наш відділ є кращим. Хай не звинувачують нас колеги з інших дирекцій, що ми себе хвалимо, але нам справді є що сказати, хоча з нас більше й вимагають. Декілька цифр. За минулий рік виручка від вантажних перевезень по Київській дирекції залізничних перевезень перевищила мільярд. Вивантаження по дирекції за 2009 рік становить 219853 вагони. План з навантаження - 47832 рухомих одиниці, виконання - 49237 вагонів. Зазвичай, січень у нас спокійний, враховуючи те, що на зимові канікули ідуть і наші клієнти. Тому ми ледь сповільнюємо темп, але не дозволяємо собі розслаблятися. Наші основні вантажовласники по дирекції - ВАТ «Київський картоно-паперовий комбінат», ТОВ «Папірнянський кар’єр скляних пісків», ДП «Тетерівський лісгосп», ВАТ «Вторчормет», ЗАТ «Оболонь», Товариство «Розподільний центр Плюс» - завжди знають, що залізниця працює за будь-яких умов.

  До речі, ця вольова жінка, займаючи відповідальну посаду, яку зазвичай обіймають чоловіки, насправді душею тендітна, навіть дещо лірична. Особливо це відчувається тоді, коли вона розповідає про своїх онуків: маленьку Дашу та першо-класника Владислава. Разом із чоловіком Анатолієм їм до душі проводити час із малечею, особливо влітку на дачі. А ще Поліна Цаліківна обожнює читати, коли практично спить все місто, читає книги, газети. Любить театр, хоча на нього часу обмаль.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05